Wiedźminki - ezoteryka, parapsychologia, wróżby, itp

A.   master of sarcasm :]
16 października 2012 17:06
ikarina popracuj nad czakrami i otoczka astralna.
ikarina, pamiętaj, że przyciągasz to na czym się skupiasz.


copyrighht Polska Akademia NLP

Polecem książkę "Zero ograniczeń" Joe Vitale'go (ang. Zero limits, pewnie da się znaleźć na amazonie czy ebay'u).
W pale mi się nie mieści, że dorosłe osoby wierzą w takie bzdury jak ezoteryka, parapsychologia i wróżby  😵
Nawet mi przykro, z powodu niektórych nicków, które tu ujrzałam.



Julie, a to, że dorosłe osoby wierzą w niepokalane poczęcie jest ok?
A.   master of sarcasm :]
16 października 2012 19:43
[quote author=Julie link=topic=77922.msg1555377#msg1555377 date=1350394050]
W pale mi się nie mieści, że dorosłe osoby wierzą w takie bzdury jak ezoteryka, parapsychologia i wróżby  😵
Nawet mi przykro, z powodu niektórych nicków, które tu ujrzałam.



Julie, a to, że dorosłe osoby wierzą w niepokalane poczęcie jest ok?
[/quote]

edyta  👍

Julie wobec tego dlaczego zagladasz to tego watku?...  🤔zczeka:  🤔
Julie, a to, że dorosłe osoby wierzą w niepokalane poczęcie jest ok?


O, to mnie też od jakiegoś czasu intensywnie zastanawia 😉
a jest tu ktoś kto umie i chciałby powróżyć na odległość?
Julie, a to, że dorosłe osoby wierzą w niepokalane poczęcie jest ok?
Dla mnie np. jest to tak samo zabawne. 😉
A., Lotnaa, dziekuje najmocniej :kwiatek:

A jak sie pracuje nad czakrami i otoczka astralna? Czytalam w google, ale wszystko to takie niejasne.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 października 2012 06:20
Ikarina kiedyś znajomy podrzucił mi fajną stronę, na której było wszystko o czakrach. Jak tylko się z nim spotkam to go o nią spytam i podrzucę.
Bardzo łopatologicznie mówiąc musisz usiąść, odprężyć się, w zależności od czakry przyjąć prawidłową postawę rąk i na spokojnie powtarzać(też w zależności od czakry) "mantrę". Tak mi przynajmniej tłumaczono i pokazywano 😉
A.   master of sarcasm :]
17 października 2012 08:03
ikarina sa cwiczenia na czakry ktore je wzmacniaja, wydaje mi sie ze na youtube sa filmiki z przykladami.
[quote author=edyta link=topic=77922.msg1555714#msg1555714 date=1350412376]Julie, a to, że dorosłe osoby wierzą w niepokalane poczęcie jest ok?
Dla mnie np. jest to tak samo zabawne. 😉
[/quote]

Dla mnie też.
Nie chcę być niegrzeczna, więc powstrzymam się od napisania tego co sądzę o osobach wierzących w boga, ezoterykę, horoskopy itp.

Lotnaa Jakiś analfabeta te słowa napisał, lub przetłumaczył. Po polsku mówi się "zapytał go" a nie "zapytał się go". Nawet jeśli to mądre, to mi wszystko psuje.

ElaPe Błagam, powiedz że sobie jaja robisz z tym okiem proroka  😂
Julie, fakt, analfabeta. Choć mam wrażenie, że był to szczęśliwy analfabeta.
Poza tym, naprawdę chcesz teraz prowadzić kampanie przeciwko wierzeniu w cokolwiek i kogokolwiek? C'mon! XXI wiek mamy, każdy może sobie wierzyć w co chce.
Jak mnie jakiś wątek wkurza i żenuje, to po prostu tam nie zaglądam. I mam problem z głowy  🏇
A.   master of sarcasm :]
17 października 2012 13:26
Julie

jestes najzwyczajniej na swiecie bardzo nietolerancyjna osoba, o sklonnosci do dyskryminacji. I owszem, jestes niegrzeczna, poniewaz obrazasz osoby wierzace w Boga, ezoteryke itp.

Nienawisc do niczego nie prowadzi, zatruwa tylko dusze osoby ktora jest pelna negatywnych uczuc i zycze Ci zebys kiedys to zrozumiala...
Toleruję i nie nienawidzę nikogo 🙂
Po prostu mnie to szokuje. Już znikam.

I owszem, jestes niegrzeczna, poniewaz obrazasz osoby wierzace w Boga, ezoteryke itp.


A jeśli miałam na myśli boga Re?  😁
Zakładanie że jest tylko jedna religia, to dopiero brak tolerancji!

EOT
A.   master of sarcasm :]
17 października 2012 17:09
Mnie najbardziej szokuje krytykowanie osob o odmiennych pogladach...
a jest tu ktoś kto umie i chciałby powróżyć na odległość?


Gillian, zajrzyj na www.dobrytarot.pl, tam jest dzial, gdzie dziewczyny wroza.
Julie masz swoj, taki chyba troszke ciasniutki, swiatopoglad, nie przyjmujesz do wiadomosci, ze inni moga inaczej, pewnie troszke wiecej niz Ty. Ale skoro Ci z tym dobrze, to nie moja sprawa  😎
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 października 2012 21:18
ikarina: nie nie nosiłam amuletu osobiście, tylko wirtualnie mam jak widać poniżej. Tfu tfu odpukać działa.

Ja bym się trochę obawiała manipulowac z czakrami, polami itp rzeczami ktore równie dobrze mogą napytać biedy wpuszczając co nieco niedobrego.


Julie: mówię najzupełniej poważnie.
A.   master of sarcasm :]
17 października 2012 22:11
Dzieki, dzieki :kwiatek:

Lotnaa   I'm lovin it! :)
09 listopada 2012 19:06
Właśnie oglądałam chyba najciekawszy odcinek "Most Haunted", jeśli ekipa udawała, to robiła to przednio  🤔
ikarina The Ram Inn w Wotton-under-Edge, to chyba Twoje okolice?
Ujmę to tak, raz jedyny w życiu byłam u wróżki, calkiem prywatnie, całkowicie z ciekawości. Powiem tak, więcej tego eksperymentu nie powtórzę. Kobita opowiadała całkiem sensownie, wszystko dotyczące mojego życia (aktualnej pracy, rodziny) się zgadzało 🤔 a nigdy w życiu na oczy jej wcześniej nie widziałam  👀 Więc więcej już do żadnej wróżki nie pójdę, bo uczucie conajmniej  dziwne gdy ktoś obcy zna moje prywatne sprawy i o nich opowiada. Ale koty miała fajne  😜
Lotnaa, dopiero teraz zauwazylam twoj post. Wotton jest stety daleko ode mnie, ale to nie szkodzi, bo przecierz mieszkam w Tewkesbury, gdzie byla slynna bitwa i duchow tutaj pelno. Nie zartuje. Moj maz oraz sasiedzi maja podobne "przewidzenia"i uczucia, zbyt duzo zbiegow okolicznosci.
No i jeszcze jest Gloucester, ktore podobno jest najbardziej nawiedzone w calym kraju 😉

Natomiast mam mieszane uczucia wobec programow typu "Most haunted" - obejrzalam 2 odcinki i po tym, jak probowali wcisnac kit, ze nagrana latajaca mucha na kamerze to duch i jak generator zostal wlaczony przez ducha (szkoda, ze tym generatorem byla sprezarka powietrza :wysmiewa🙂 stwierdzam, ze wiele rzeczy jest tam pokazane dla efektu, badz dlatego, ze wiele ciekawego nie nagrali. Poza tym, ci ludzie sie ciagle boja i krzycza, a mi sie wydawalo, ze osoby widzace duchy i obcujace z nimi na codzien czuja spokoj, a nie strach.

ja bym sie za czakry nie brala. Praca z cialem/energia wymaga jednak jakiejs wiedzy, przynajmniej podstawowej. Do tego dochodzi sie z czasem, ale trzeba sie tym interesowac i chciec.

Ja Ci ikarina proponuje fajna metode ktora nie jest dla "wtajemniczonych" i jest o tyle fajna ze bazuje na prostej akceptacji, wybaczeniu itd. Musisz tez zrozumiec ze przyciagasz takie sytuacje/osoby ktore maja Ci cos uswiadomic, ktore sa Twoim lustrem i wybijaja Twoje problemy na wierzch i tak dlugo beda wracac poki tego nie "przepracujesz" w sobie.
A metoda to
[[a]]http://zenforest.wordpress.com/2009/08/24/metoda-ho%E2%80%99oponopono/[[a]]

nie musisz uderzac w "ezoteryke" jesli chodzi o rozwoj osobisty, juz na tyle sprawy duchowe sa "spacyfikowane" ze wpasowane sa w zwykla psychologie. Tak jest latwiej czasem ludziom przyjac wiadomosci i latwiej pracowac ze soba bez koniecznosci wglebiania sie w energetyke - bo to nie jest dla wszystkich i nie jest potrzebne.

A co do pana Vitale, to jest niesamowicie dobrym marketingowcem  😉
mtl   I M Equestrian
12 listopada 2012 10:07
No i jeszcze jest Gloucester, ktore podobno jest najbardziej nawiedzone w calym kraju 😉

nie wiem czemu, ale zajrzalam do tego watku  😁 Gloucester nabardziej nawiedzone w calym kraju?!  👀 chce do domu!
mtl, nie martw się, podejrzewam, ze Tewkesbury jest jednak bardziej nawiedzone - ostatnio nawet wycieczki chodzą, żeby posłuchać opowieści o tutejszych duchach.

nerechta, dziękuję najmocniej, na bank mi się to bardzo przyda 😀 Niestety, zle osoby to członkowie rodziny, wiec nie mam jak ich nie przyciągać, ale kilka dobrych rad, jak sobie ztym radzić będzie zawsze pomocnych.
mtl   I M Equestrian
12 listopada 2012 10:53
ikarina w Gloucester to nawet ludzie sa dziwni jak dla mnie  😁
ikarina, mtl, opowiedzcie co nieco o Gloucester lub Tewkesbury 😜
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 listopada 2012 12:17
Popieram prośbę Hanowerki 😍 Kolejne miejsce na liście do odwiedzenia 👀
mtl   I M Equestrian
12 listopada 2012 12:19
ikarina, mtl, opowiedzcie co nieco o Gloucester lub Tewkesbury 😜


ja nic nadzwyczajnego oprócz dziwnych ludzi nie zauwazylam (jak narazie, mieszkam w okolicy dopiero 2 miesiace)
ale powiem szczerze ze czesc ludzi w miescie zachowuje sie lub wyglada jakby mialo cos wspolnego z dziwnymi silami  😁
nie obrazajac nikogo oczywiscie, poprostu takie odczucia mam  😉

chyba musze obadac sprawe bardziej, ikarina, gdzie szukac  👀
mtl, ale na czym polega ich dziwność? Czy tego nie da się opisać słowami ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się