Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

ihaa 😀 czyli, że skoro mam przemeblowany bark, pogruchotany obojczyk i uszkodzony odcinek szyjny kręgosłupa (oczywiście robiąc sobie to na koniu, bo kontuzje z innych dziedzin życia się nie liczą?) to jestem dobrym czy złym instruktorem?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 stycznia 2013 11:05
MissTake, jesteś na dobrej drodze, przydałaby się jeszcze jakaś fajna kontuzja kończyn dolnych i juz by było super 😁
Cariotka   płomienna pasja
27 stycznia 2013 11:23
a mnie śmieszy dodawanie ogłoszeń Sesja Fotograficzna w okolicach (...) przez osoby zupełnie nie znające się na fotografii. Kupiły sobie lustrzankę. Robią zdjęcia takie jak moja mama strzela cyfrówką, ale seszjon będzie 😁 nie chodzi mi o osoby znające się na rzeczy broń boże..
Cariotka każdy musi jakoś zacząć. Podejrzewam, że te osoby (początkujące) robią to zupełnie za free, tracąc na naukę/zgłębianie tajników fotografii/czy po prostu realizowanie swojej pasji swój czas i nierzadko pieniądze (dojazd). Większość pewnie nie ma nieograniczonego dostępu do końskiego modela. Potem jeszcze (być może i nieudolnie) obrabiają fotki w jakimś programie i jeszcze wyślą właścicielowi modela na maila. Ja nie mam nic przeciwko i chętnie udostępniam swoje zwierzę do pstryków (choćby i telefonem) - nawet jeśli efekt takiej "sesji" nie jest najwyższych lotów.  😉
Cariotka   płomienna pasja
27 stycznia 2013 12:32
akurat chodzi mi osoby które swoje konie mają, a sesja jest płatna. I są przekonane o swoim talencie🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 stycznia 2013 16:29
Pal licho jak jest tak jak Espana pisze. Też robię koleżance "sesje" zdjęciowe z jej koniem ucząc się tym samym a ona jest szczęśliwa bo ma duuuużo zdjęć 😁 Nic za to nie biorę bo uważam, że biorąc za coś kasę muszę zagwarantować, że jakieś zdjęcia będą na poziomie, że nie zapłaci za nic, a nie czuję się na tyle profi żeby taką gwarancję dać. Ale jeśli to są osoby które robią zdjęcia... no słabe... i za to chcą kasę to, no cóż, niech szukają jelenia, który za to zapłaci 😉

(...) A o jej traktowaniu koni to już dużo było pisane.źe wzdycha a ona weta nie wezwała.
😁
i jeszcze ten fragment

a to mi się chwaliła źe ma źe sto cwaniaków eskadrona


😜
Zrobimy wszystko dla samego MIECIA  😜
mienia czy Miecia, w sumie bez różnicy...  😉
Dla mania jeszcze może być.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 lutego 2013 21:09
Bawi mnie ten post
A nie. Jara ma urodziny między 8, a 10 maja. W dniu kiedy imieniny obchodzi Bożydar, Otokar, Geroncjusz, Pachomiusz i Przebor. W Dniu Zwycięstwa. W jednynym dniu w roku, kiedy mieszkańcy Ukrainy mają wstęp wolny do zamkniętej strefy znajdującej się obok Czarnobyla. Kiedy kościół wspomina błogosławioną Teresę od Jezusa. W dniu kiedy Namysłow zosał lennem czeskim, kiedy otwarto muzeum w Pszczynie, odsłonięto Pomnik Arki Bożka w Raciborzu, do służby w Polskich Liniach Lotniczych LOT weszło 14 samolotów Tu-154, kiedy Anna Fotyga została Ministrem Spraw Zagranicznych, kiedy w Dreznie otwarto Zoo, kiedy w Ameryce zaczęto sprzedawać pierwszą tabletkę antykoncpecyjną. W dniu 9 maja.


No i przez to aż zajrzałam do wiki i dowiedziałam się, że ja mam urodziny w:
Europejski Dzień Prostaty
Dzień Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię
dodatkowo:
Na Seszelach założono linie lotnicze Air Seychelles
Vanuatu zostało członkiem ONZ
Dokonano oblotu wojskowego samolotu transportowego Boeing C-17 Globemaster III
a Inguszetia odłączyła się od Czeczenii...
Ech ta re-volta 💃
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
04 lutego 2013 21:17
Kurczak - wiesz co
Właśnie przed chwila kolega przywiózł mi 10 szt kurczaków z własnej hodowli  do wytrybowania i schowania do zamrażarki.  I  wiesz co ? zrobiłam 6szt  i cały czas miałam  przed oczami Ciebie :kwiatek: tak jak bym Tobie to robiła - ręce mi opadły 👀.


😂

edit. A urodziny też sprawdziłam i znalazłam takie ładne święto jak Święto Polskiej Niezapominajki.
A ja się dowiedziałam, że urodziłam się tego samego dnia co J.Goebbels!  😵
I po co mi  to było...
Ja tez sprawdzilam. W moje urodziny:
Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnie polskim hymnem narodowym
Napoleon Bonaparte uciekł z Elby.
Padł angielski ogier-reproduktor Eclipse; przodek 80% obecnie żyjących koni wyścigowych.

Urodzil sie Buffalo Bill

Cien na sniegu, az teraz boje sie do ciebie zagadac  😂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
04 lutego 2013 21:32
Tak cos czulam, ze u mnie bedzie ciekawie - i tadam! - swiatowy dzien malarii 😁
Ja sie urodziłam tego samego dnia co Beksiński i Witkacy 🙂

I uwaga imieńiny obchodzi : Wieledrog 🙂
A u mnie: Porfiriusz i uwaga, uwaga.. Nestor 😀
A ja się urodziłam tego dnia co Doda. A mój mąż tego dnia co Nergal. I odkryłam to, jak byli parą.  😜
ikarina spokojnie, dla równowagi mam Winonę Ryder i Zbigniewa Herberta  😉
tunrida, wow, czad! To musi być przeznaczenie 🙂
Ale fajne!
Ja mam:
Światowy Dzień Syndromu Chronicznego Zmęczenia i Zaburzeń Immunologicznych
😵
Bischa   TAFC Polska :)
05 lutego 2013 11:14
Ja mam urodziny tego samego dnia co... Justin Bieber 😵 😂 Ze słynniejszych, 1 marca urodziła się także Krystyna Feldman, czy osoba z mojego avatatru 😎
W moje jest Dzień Walki z Otyłością. 😂 Oraz w ten dzień Rosja, Prusy i Austria podpisały akt III rozbioru Polski.
Bischa   TAFC Polska :)
05 lutego 2013 11:22
To u mnie trochę pozytywniej, 1 marca 1953 roku zmarł Stalin 😎
Myślicie, że Ela II wypije ze mną flaszke urodzinową?  😁
U siebie znalazłam:
- Jare święto (lub inaczej - Jare Gody 😁 )
- Mikołaj Kopernik wygłosił traktat o monecie "De aestimatione monetae" w moim rodzinnym mieście (teraz ja mieszkam w jego rodzinnym mieście)
- W Gdyni Niemcy wysadzili w powietrze pancernik Schleswig-Holstein
- Paktofonika zagrała pożegnalny koncert
- Himmler założył pierwszy obóz koncentracyjny w Dachau :/
- odbyła się nieudana próba zamachu na Hitlera
- Persja została Iranem
- zamknięto więzienie Alcatraz
- urodzili się: Włodzimierz Szaranowicz, Gary Oldman, Jonas Berggren (Ace of Base), Maxim Reality (The Prodigy), Piotr Adamczyk
- zmarła Pokahontas

Ogólnie strasznie dużo się działo...
Kurde, tyle lat żyję a nigdy się nad tym nie zastanawiałam - co wydarzyło się kiedyś 11 kwietnia.
Dowiedziałam się np że :
1939 Adolf Hitler podpisał Fall Weiss – plan niemieckiej agresji na Polskę i że 217 r Makrynus został cesarzem rzymskim. Żeby było mało to 11 kwietnia obchodzi się ogólnopolski dzień walki z bezrobociem i walki z parkinsonem  😁
Ja mam urodziny w ten sam dzień co Adolf Hitler. W czasach liceum dowiedzieli się o tym moi znajomi, a że chodziłam do liceum plastycznego, to co roku dostawałam odpowiednie na tę okazję laurki  🙄 🙂
Ja w swoje urodziny mam ZAWSZE wolne i po nich też. Jak byłam mała, to się złościłam, bo nie mogłam cukierków klasie przynieść.  🤣 Teraz troszkę inaczej na to patrzę. 😉 Święto flagi RP, jakieś tam inne zdarzenia, 89674593876958 ludzi się urodziło, 93859485490856 ludzi zmarło. Prze Państwa- 2 maja, co i tak widać w nicku...
Dworcika, JARE Święto  😁
Moon   #kulistyzajebisty
05 lutego 2013 13:08
W moje urodziny była emisja pierwszego odcinka "Karino"!
I w ten sam dzień urodzili się: Bob Marley, Axl Rose i... Gomułka.  😁

Z Hitlerowych klimatów  😉 : Ewa Braun też się urodziła tego samego dnia co ja.
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 lutego 2013 13:08
w dniu moich urodzin były:
- 2 zamachy (bombowy - 28 ofiar i auto-pułapka - 71 ofiar, 170 rannych),
- tyleż samo katastrof lotniczych - 1 ofiara, 65 rannych,
- jedna morska - 50 ofiar,
- jedna kolejowa - 72 ofiary, 416 rannych,
- jedna masakra w Tasmanii - 35 ofiar, 37 rannych.
ponadto:
- Dzień Bohatera na Barbadosie,
- Święto Bounty na wyspach Pitcairn,
- Niemcy wybili prawie 1000 osób,
- w Jeleniej Górze zlikwidowano komunikację tramwajową,
- Koluszki zyskały prawa miejskie,
- Ferruccio Lamborghini, Terry Pratchett, Zdzisiu Kręcina, Penelope Cruz, Jessica Alba i Saddam Husajn się urodzili...
- ...a Józek Wybicki zmarł.
imieniny obchodzą Dydym, Przybycześć, Pamfil i Arystarch.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się