Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

A jest ktoś z 10 kwietnia ?
Tania, imieniny obchodzą: Afrykan, Fulbert, Notger i Paladiusz 😁
urodziny: Halina Frąckowiak, Steven Seagal, Artur Żmijewski, Roberto Carlos, Wojciech Olejniczak, Sophie Ellis-Bextor
A najważniejszym wydarzeniem związanym z moją datą urodzin, jest fakt, że przyszedłem na świat.  🤣
Poza tym są imieniny miesiąca, czyli 07 07, urodził się też Ringo Starr z żuków i to chyba tyle.  😕
Gillian   four letter word
05 lutego 2013 14:08
a ja mam urodziny w Światowy Dzień UFO 🙂
A jest ktoś z 10 kwietnia ?


Tak, Dzionek 😀! I tata mojego W - to też chyba przeznaczenie 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lutego 2013 15:23
Ale się przeze mnie zrobił off... (a w zasadzie JARA temu winna! 😁 )
Aż można by zrobić z tego nowy wątek: "A w urodziny zdarzyło się..." 😂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
05 lutego 2013 15:57
Też sprawdziłam swoje urodziny (30 sierpnia):
Urodzeni:
Wojciech Fibak (sport)
Rudi Schubert (muzyka)
Kasia Nosowska (muzyka)
Kamil Kosowski (sport)
Tomasz Majewski (sport)
Zmarli:
Ignacy Potocki (Konstytucja 3 maja)
mjr Henryk Sucharski (Westerplatte)
Henryk Zygalski (jeden z naszych matematyków, którzy złamali kod Enigmy)
Ernest Wilimowski (sport)
Charles Bronson (aktor)

otwarto tunel Wisłostrady
premiera serialu "Matki, żony i kochanki"  😁

Międzynarodowy Dzień Pamięci Osób Zaginionych
Bitwa pod Tannenbergiem
nieudany zamach na Lenina
dekret Hitlera o powołaniu jego zastępców Hessa i Goeringa oraz powołanie "rady ministrów dla obrony Rzeszy"
Ribbentropp odczytał 16 postulatów Hitlera wobec rządu polskiego
prowokacja w Hohenlinden (wojska niemieckie w mundurach polskich "pogwałciły" granicę niemiecką)
Azerbejdżan i Tatarstan ogłosiły niepodległość od ZSRR

O ilu to rzeczach człowiek nie ma pojęcia. 😉
13 kwietnia - Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zygmunt Wróblewski i Karol Olszewski, jako pierwsi na świecie dokonali skroplenia azotu, odbył się pierwszy koncert zespołu The Rolling Stones w Polsce, do Nowego Jorku przywieziono z Indii pierwszego słonia, doszło do eksplozji na zmierzającym na Księżyc Apollo 13.
😀
ee no dobra, ja padłam...

24 maja
1609 – Król Zygmunt III Waza opuścił wraz z rodziną Wawel. W ten sposób nieformalnie odbyło się przeniesienie stolicy do Warszawy.

Urodzili się:
1819 – Wiktoria, królowa Wielkiej Brytanii (zm. 1901)
1878 – Helena Mniszkówna, polska pisarka (zm. 1943) -  moja ulubiona pisarka 😉
U mnie jeździecki akcent, bo 5 sierpnia urodzili się John Whitaker i Ulla Salzgeber 😉
galopada_   małoPolskie ;)
05 lutego 2013 19:38
hm.... moje wypadają w Międzynarodowy Dzień Zerowej Tolerancji dla Okaleczania Żeńskich Narządów Płciowych  😁 no i jeszcze narodowe święto na Jamajce ( dzień Boba Marleya)  😁
Tania 10 kwietnia?? nie żartuj😀 ja prawie 10 😀 23.57  kwietnia😀
Bischa   TAFC Polska :)
05 lutego 2013 21:17
A jest ktoś z 10 kwietnia ?


Moja mama, ale na volcie jej nie ma 😁 Pamiętam, jak zadzwoniłam do niej po północy z życzeniami, tego feralnego 10 kwietnia w 2010 roku. I więcej tego nie robiłam, bo uznałam, że przyniosło to nieszczęście (a dzwoniłam tak z życzeniami co roku, lub pisałam smsa) 😡 🤔wirek:
A więc moje, oczywiście trzech króli,
urodzili się: Joanna d'Arc, Syd Barett i Alex Turner, wokalista moich ukochanych Arctic Monkeys,
Adam Małysz po raz pierwszy wygrał turniej czterech skoczni, a ojciec Hitlera zmienił nazwisko, a w stolicy Filipin udaremniono zamach na Jana Pawła II, bo mieszkanie się terrorystom spaliło ;o i zaczęto odliczać czas GPS.
Co mam rozumieć przez to, że w dniu moich narodzin (26 września) obchodzi się Międzynarodowy Dzień Antykoncepcji? 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2013 21:46
Wow, ale urodzinowe poruszenie 😉
ankers,  ty się nie przejmuj, tylko ci urodzeni 26 czerwca  😉
ogurek, mam koleżankę z 25 😎 ja to mogę co najwyżej toast z Edzią Górniak wypić 🙁
14 kwietnia - dzień ludzi bezdomnych  😁
13 kwietnia - Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zygmunt Wróblewski i Karol Olszewski, jako pierwsi na świecie dokonali skroplenia azotu, odbył się pierwszy koncert zespołu The Rolling Stones w Polsce, do Nowego Jorku przywieziono z Indii pierwszego słonia, doszło do eksplozji na zmierzającym na Księżyc Apollo 13.
😀


Wymodelowana piona! Ja też jestem z 13 kwietnia! 😅
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 lutego 2013 10:11
w dzień moich urodzin nie dośc, że wypuchła pierwsza wojna światowa, to jeszcze w 1971  Edward Gierek podczas spotkania ze stoczniowcami w Gdańsku, kończąc przemówienie zadał słynne pytanie: "Pomożecie?"

😀
Wnioskuję o nowy przycisk "Zgłoś pokemon"

[quote author=smarcik link=topic=20214.msg1679737#msg1679737 date=1360156651]
420g marichuany,
, że marichuana

🤬
[/quote]


------------------------------------------------------
Co wy wiecie o ważnych wydarzeniach 😀

1459 – Pierwsza znana wzmianka o Bukareszcie, w dokumencie sygnowanym przez Włada Palownika.
abre  Nooo!!! Vlad Palownik ważna persona. Echa jego działalności, do dziś widać w filmach i powieściach.
w dzień moich urodzin nie dośc, że wypuchła pierwsza wojna światowa, to jeszcze w 1971  Edward Gierek podczas spotkania ze stoczniowcami w Gdańsku, kończąc przemówienie zadał słynne pytanie: "Pomożecie?"

😀

No jeśli wypuchła.... 😂
ashtray, też jesteś szczęśliwcem urodzonym 13? 🏇 Piątka!
styczność z końmi ma dopiero rok czasu , uczy się i mam nadzieje że będzie rozsądna.
Nie martw się. Wkracza w wiek galopuje.pl
😀
Mnie ogólnie bawią powiedzenia:
-rok czasu
-kuleje na nogi/ nie chodzi na nogi
-nie widzi na oczy
😂
Tanu dopisałabym do Twojej listy "w miesiącu lutym"  🤣
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 lutego 2013 09:53
pomijając już cofanie się wstecz i fakty autentyczne ...
Hi!Hi!
Fajne, też lubię.
Jednak "kulawy na nogi" bije na głowę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się