Nasza twórczośc fotograficzna ;) Każdy może, jeden lepiej..

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 listopada 2008 15:17
Moja prawo. Nie mam ochoty dyskutować być oceniana w tym wątku, jeśli nie dyskutujemy o zdjęciach, a o moim charakterze.

Nie nadinterpretuję faktów, jeśli chodzi Ci o ostatnie zdanie, możesz je wziąć w cudzysłów, jeśli poczujesz się z tym szczęśliwsza =)

Edit: ja się na prawdę śmiertelnie nie obrażam, ani tego nie przeżywam, po prostu nie chcę prowadzić jałowej dyskusji i czytać w wątku foto "psychoanalizy". Ja Twojej psychiki Cieciorko nie analizuję i proszę o to samo.
Nie rozumiem dlaczego to jest tak dziwne?
Werter był dla mnie bardzo pozytywnym bohaterem i lubię go najbardziej z całego romantyzmu, a nawet bardziej niż bohaterów oświeceniowych i modernistycznych, aczkolwiek więzi specjalnej z jego charakterem i sławnym bólem istnienia nie czuję. Mam nadzieję, że to wyjaśnia sprawę definitywnie i pozwala wrócić wątkowi na właściwe tory.
wątek zamknięty
Strzyga jeżeli nie masz ochoty być oceniana to nie wstawiaj tutaj zdjęć i po kłopocie.. Ja odebrałam tę cała sytuacje jakbyś była oburzona że ktoś skrytykował twoje zdjęcie..
Tyle ode mnie..
wątek zamknięty
Moona: dzięki za komentarz 🙂
wątek zamknięty
ja na fotkach sie nie znam
aparat mam zykły automat
ale ta fotka jakos mi sie podoba
co myślicie ??
wątek zamknięty
dla mnie wielka szkoda, ze płatki obcięte, tyle z kompozycji, a reszta to już sie zupełnie nie znam
ale kolor fajny, takie wszystko zżółcone...
wątek zamknięty
W&W światełko trafiłaś super.
Wygląda na to najlepsze dla fotografa czyli przedburzowe lub poburzowe 🙂

Ale już technicznie i kompozycyjnie to niezbyt fajnie wyszło.
Wystarczyło odsunąć się lub wręcz przeciwnie - podejść jeszcze bliżej.
Ten kadr jest taki jakiś hmmm .....niezdecydowany
wątek zamknięty
mi osobiście podoba sie kolor i światło ale te obcięte płatk mnie wnerwiają 😉
wątek zamknięty
kabbi Jak dla mnie zdjęcie ma cos w sobie, można je troche obrobic i kadr zmienic w PSie (tutaj przyklad tak na szybko zrobione:

Ale kombinowac mozna roznie 🙂 )
Mi osobiscie sie bardzo podoba 🙂

A ja zapraszam na moje portfolio http://mjacak.fotea.pl
wątek zamknięty
zdjecia z wycieczki po lesie koło stajni




innym razem wczesną porą
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
21 listopada 2008 15:59
Elementy, które zaznaczyłam, moim zdaniem są zbędne i odciągają uwagę od grzyba
wątek zamknięty
Pursat dobrze gada 🙂

Jeśli chodzi o roślinkę przy grzybku gdybym robiła to zdjęcie prawdopodobnie odgarnęłabym na bok.
Często usuwam przeszkadzajki zanim zrobię zdjęcie.
wątek zamknięty
tez mi ona niezmiernie przeszkadzała, ale nie rwe roslinek tylko do zdjecia, takie zboczenie ... ostrosc i tak celowalam na kapturek a nie nożke
to na gorze i z boku - za szybko kadrowałam zdjecie w programie i nie zauważyłam - oczywiście do poprawki
wątek zamknięty
a ja czasem rwę 🙂
a jak nie rwę to..rezygnuję ze zrobienia zdjęcia i idę szukać grzybka bez roślinki
wątek zamknięty
racja, w tym problem ze wszystkie grzybki miały jakiś dodatek:


jakiś taki dziwny las sobie znalazłam hehe
wątek zamknięty
najlepszym dodatkiem jest cebulka i śmietana 🙂
wątek zamknięty
o widzisz jaka różnica gustów? ja np pieczarki lubie tylko surowe =]
wątek zamknięty
a ja marynowane - mniam.

A wogóle to jestem oszołomem grzybowym.
Znaczy jak się grzyby zaczynają to....dostaję głupawki.
Uwielbiam łażenie po lesie, uwielbiam zbierać grzyby
wątek zamknięty
gabik napisał: o widzisz jaka różnica gustów? ja np pieczarki lubie tylko surowe =]
ja tez, ja tez !! a ludzie na mnie dziwnie patrza jak mowie, ze surowe
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
21 listopada 2008 22:40
Ja grzybów nie tknę

A to jedno moje:

Coś powiecie?
wątek zamknięty
Mi się podoba, choć wolałabym by tego konia w tle nie było..
wątek zamknięty
Strzyga
to watek o fotografii dlatego chce rozmawiac o fotografii, dziwne? i nie ty mnie interesujesz tylko rożnice z widzeniu swiata, bo uwazam ze to bardzo ciekawe, tym bardziej, że kiedy cie w trojmiescie poznalam gadalo sie nam fajnie i wydawalo mi sie zlapalysmy nic porozumienia mimo drog zorbieznych.
reszta w wiadomosci, ponieważ dyskusja faktycznie zeszła na inne tory.

W&W światło może i fajne, ale jak dla mnie kolorki zbyt jaskrawe. kompozycja nie podoba mi się wcale. co ty na to, zeby przyciac pod srodkiem kwiatka i z prawej?

pieczarki lubie z KAZDEJ postaci
z grzybow jeszcze kurki kocham, ale maniaczka grzybow nie jestem. smietany rzecz jasna nie dodaje.
wątek zamknięty
A ja bym wolała, żeby ten koń miał uszy, bo bez nich strasznie dziwnie wygląda. Albo jak już ich nie ma, to żeby nie miał ich w całości, bo tak to widać początek, a potem się urywają. Zdjęcie słabej jakości, chyba na dodatek szumi.
Poza tym ciekawy kadr.

A już myślałam, że tylko mnie się kolorystyka słonecznika nie podoba
wątek zamknięty
a ja przypominam że na forum wstawiamy zdjęcia maksymalnie o bokach 640 x 480.

Pozmniejszajcie zbyt duże zdjęcia proszę.
Mamy możliwość edycji więc skorzystajcie z niej
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
22 listopada 2008 11:31
wątek zamknięty
Margaritka 🙂
Szczególików się czepnę bo.... dużo miejca nag głową a najważniejszą rzecz na zdjęciu uciapałaś.
Trawka w pyszczu robi zdjęcie. Cała trawka 🙂
wątek zamknięty
A mnie najbardziej podoba się żaba szemranej, zdjęcie grzyba gabika uciachałabym od dołu kawałek, a ze zdjęcia Pusara tj napisała Querido wywaliłabym konia z drugiego planu. Bez uszu też całkiem niezły

-okwiat
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
22 listopada 2008 18:24
Co do uszu - taki był zamysł od początku - sfotografować bez uszu. Rzeczywiście, mogłabym tylko trochę przyciąć, żeby nie było widać nasady uszu.

Jakość - myślałam, że nie jest taka tragiczna Zdjęcie robiłam, zdaje mi się na ustawieniach automatycznych - wtedy jeszcze nie bawiłam się w ustawianie czegokolwiek sama i na maksymalnej ogniskowej. Dodatkowo rozjaśniłam je odrobinę. To wszystko pewnie zadziałało na minus.

Dzięki za opinie, może ktoś jeszcze się wypowie
wątek zamknięty
Mnie brak uszu zupełnie nie przeszkadza. Dzięki temu kadr wydaje mi się inny taki, ciekawy.. 🙂
wątek zamknięty
mnie tez brak uszu nie przeszkadza, ale tło jest zbyt cimne i głowa od niego nie odcina, dlatego widze tylko biale plamy na plecach. szkoda tez konia z tylu.
po zmrurzeniu oczu bardzo landy portret 🙂
ciec
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
22 listopada 2008 19:06
Dzięki 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.