Tabliczki na boksy- jakie macie?

ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
20 marca 2013 21:33
Kabris bardzo ładna 🙂 fajna obróbka zdjęcia i dopasowanie kolorów
Cejloniara są już i będą jeszcze łądniejsze  😎  dziękuję  :kwiatek:
A ja mam taką 🙂
Projekt robiłam sama 🙂
[ogloszenia wstawiamy w odpowiednim dziale]

Moja osobista tabliczka


[ciach]

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] reklama na forum, prosze usunac reklamowy banner z podpisu
Moon   #kulistyzajebisty
21 marca 2013 12:26
Nuavar, wyglądają sympatycznie :-)
Szczerze nienawidzę tylko tego fonta, pochylony Times New Roman to zło  😉
to nie jest TNR :P to ---> Monotype Corsiva :P:P:P
Moon   #kulistyzajebisty
21 marca 2013 12:29
Czyli ta sama rodzinka, na jedno wychodzi  😉
hehe 🙂 spoko ja też nie lubie TNR 🙂 🙂 a ta akurat mi pasowała 🙂  🙂 Sorki za wcześniejszego posta 🙁
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
21 marca 2013 12:39
Nuavar  a zrobisz mi mojego siwego w takim wydaniu? w sensie ikony konika  🤣  boskie są ...  😍
ceffyl, na pw!  🤬
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
21 marca 2013 12:43
oj... przepraszam ...  😡  rozpędziłam się...  🤣
Nasze tabliczki są wypalone w metalu imię konia i są bardzo ładne  🙂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
22 marca 2013 12:31
Moon -  co to za czcionka w tej Twojej tabliczce ? Bardzo fajna, taka elegancka 🙂.

edit: czy to jest Trajan Pro ?  :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
22 marca 2013 13:33
Aleks, tak to mój ukochany Trajan  😉
a ja wlasnie dostalam taki projekt:

mialo byc prosto, bez cudowania, ale indywidualnie. mi sie podoba 🙂 projekt od widzimisię
Moon   #kulistyzajebisty
22 marca 2013 13:42
Znowu powiem, że mi się font nie podoba, ale koń super!  😉
Kim jest "widzimisię"? Przepiękne prace! Genialne w swojej prostocie. Jestem zachwycona 😍
amnestria, widzimisie robi na idywidualne zamowienie wlasciwie kazdy rodzaj pracy 😉 tabliczki, kartki, rysunki, obrazy itd.
Mam nadzieję, że poszerzy swojego fanpage'a o inne realizacje, bo jestem bardzo ich ciekawa 💘
Kurczę chyba sobie coś zamówię, rzadko kiedy coś mi się aż tak spodoba 😜
.
Moon   #kulistyzajebisty
03 kwietnia 2013 11:14
Muchozol za mały kontrast pewnie w tej pierwszej był między literami z dołem tabliczki i pewnie zdjęcie miałaś w małej rozdzielczości i w druku się spixelowało do reszty  😉

W tej nowej wersji też bym zadbała o zdjęcie w dużej rozdziałce (300dpi?) i na pewno zmieniła fonta na czytelniejszego.  😉
.
Moon   #kulistyzajebisty
03 kwietnia 2013 11:40
Aaa, zrobiłaś tabliczke w RGB a nie w CMYKu  😉
Co do fonta pisałam o własnych odczuciach, broń Boże nie kieruj się moim ględzeniem  🤣 Tobie ma się podobać, reszcie świata - nie musi  😉
.
Moon, u nas font bedzie zmieniany jednak 😉
Muchozol, jak dla mnie to niestety ale czcionka jest nieczytelna. no i wywalilabym ifo o rodzicach, skoro sa nn to po co to pisac.
.
Muchozol, to wtedy beda pod tabliczka stac i mowic phi 😉 ja bym zostawila TYP POGRUBIANY co jednoznacznie sugeruje, ze kon jest nn, a rodzicow mozna sie domyslic. a kobyla nie bedzie miala tego NN przyklejonego do czola 😉
.
pewnie sa zamienne bo widzialam paszporty z typem pogrubianym. ale moze to w tamtych ktos sie machnal 😉 pogrubiony tez jest ok chyba.
.
Farifelia   Farys 21.05.2008
04 kwietnia 2013 10:32
A ja mam takie tabliczki:

Do Bara dostałam tabliczkę gratis  😁 Wygląda prawie tak samo jak ta: (zdjęcie zapożyczone z internetu)



Zaś Farysowi robiłam sobie sama 🙂 Wydrukowałam normalnie na drukarce i zalaminowałam 🙂



zmienilam projekt jednak. ten mi sie bardziej podoba, czcionka tez 😉

za duze, musze zmniejszyc :/
od widzimisię oczywiscie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się