Tabliczki na boksy- jakie macie?

Moon, dzięki,  ale nie wiem czy nie jest jednak troche przesadzona..?
Piękne te tabliczki macie !
To może i ja pokażę jak wyglądają tabliczki u nas w stajni 🙂 Dość proste, bez żadnych udziwnień - takie chciała właścicielka. Wszystkie konie mają takie same tabliczki 🙂
rewir, dla mnie wyglada calkiem ok, ale nie do kazdej stajni. ta tabliczka pasuje tylko do stajni... hmm, chyba eleganckiej, to najlepsze okreslenie 😉
A u nas wszyscy pensjonariusze dostali na święta od właściciela stajni takie tabliczki, co prawda bez danych itp, ale wyglądają całkiem fajnie  😀
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
01 stycznia 2014 17:23
a ja ostatnio zaczęłam zabawę z wypalaniem. Na podstawie zdjęć. I takie oto stworzyłam:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 stycznia 2014 20:15
Całkiem ładne jak na wypalane, nawet bardzo ładne 🙂
A.   master of sarcasm :]
01 stycznia 2014 21:21
leosky może ja się do Ciebie zgłoszę w niedalekiej przyszłosci bo są bardzo fajne a ja tabliczek nie mam (bo wiem kto jest kto  :hihi🙂
Alice ta Twoja tabliczka - cudowna! 😜 Zdradzisz jakich używałaś programów? Bo powiem Ci, że za nic w świecie nie mogę znaleźć programu, który tak ładnie wycina postacie z taką rozmytą otoczką. Chyba, że ja po prostu nie umiem się nimi aż tak bardzo obługiwać. 😡
Ja ostatnio zrobiłam taką:

Jak Wam się podoba?



edit: edytowałam zdjęcie, może teraz się da zobaczyć 🙂
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
02 stycznia 2014 18:35
Kurcze czy tylko ja nie widzę fotek wstawionych przeze mnie? Zdjęcia Shilton też niestety nie widzę 🙁
shilton świetna!
leosky ja widzę wszystkie załączniki.
A.   master of sarcasm :]
02 stycznia 2014 18:43
Kurcze czy tylko ja nie widzę fotek wstawionych przeze mnie? Zdjęcia Shilton też niestety nie widzę 🙁


Toż napisałam ja, i nie tylko, że fajne, więc my widzimy 😉
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
03 stycznia 2014 15:58
Widocznie tylko ja nie widzę. Shilton już widzę. Nie ważne 🙂 Dzięki za odpowiedź 😉
CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] REKLAMA NA FORUM
Pirografia 1. Sio do ogłoszeń
2. Jak dla mnie zbyt mało starannie wykonane. Osobiście twierdzę, że to nie są produkty na sprzedaż.

Edit: w myślach zostawiłam słowo  😵
hmmm... faktycznie, gdyby tabliczka była taka ot, zrobiona od siebie dla siebie - to całkiem fajna. Jednak, żeby zbierac za takie coś pieniądze - za mało profesjonalne.
może nie niestaranna tylko brakuje warsztaty i/lub talentu? bo starannie wygląda, tylko rysunek krzywy jak dzielo kilkulatka...(a moze autor ma wlasnie 8-10 lat?)
- jak dla siebie/prezent - super. ale sprzedawanie takich odbija się na innych "dlaczego chcesz 100 zł skoro x ma po 30?" ... na to co dostają za to już nie patrzą... byle taniej ;/

a jak już wrzucacie co zrobiliście, to ja namalowałam taką (ze zdjęcia)😉 no ludzia nie patrzeć -uprzedzałam, że nie umiem :P
kolory są żywsze, ładniejsze niż na zdjęciu 😉  ciężko mi lakierowane uchwycić ;/





Popatrzcie lepiej na polskie realia.. Może 1 z 10 osób ma 100zł na tabliczkę dla konia. 🤦 Poza tym może tabliczki nie są najpiękniejsze ale staranne (moje pierwsze prace tego typu) zrobione w pośpiechu przed urodzinami przyjaciółki. Ale są. A ostatni obraz nie jest taki zły.  🏇 Poza tym liczy się nie tylko wygląd ale i trwałość. Aha i jeszcze chciałem zauważyć że z poziomem wykonania tabliczek wypalonych w drewnie oferowanych w internecie SZAŁU NIE MA.  😂
Primo zmień czcionkę, bo się ciężko czyta i nie krzycz.
secundo- mylisz się, są ludzie co i 200 wydadzą,ale nie o to chodzi. Za 30-40zł można dostać starannie wykonane, nie na odwal się tak jak te wstawione przez Ciebie, trwałe tabliczki ze zdjęciem, rodowodem itp. na porządnej płytce, z ładnymi kolorami.zdaje się, że do stajni czy coś takiego oferuje ładne tabliczki, do tego grupa z Wrocławia, która robi po prostu cacuszka rysowane- trwałe i piękne, do tego w dobrej cenie.
I szał jest- wystarczy popatrzeć nawet tutaj, kilka użytkowniczek robi po prostu majstersztyk i to nie za 100.
Trochę więcej samokrytyki...serio.
Pirografia w takim razie radzę dokładniej poszukać, bo nie raz w różnych działach były wstawiane rzeczy z drewna (nie tylko tabliczki) na których dziewczyny wypalały końskie motywy i niestety ale Twoje prace się przy nich chowają. I zgadzam się z przedmówczyniami, mnie się to kojarzy z takim kiermaszem w szkole na którym się sprzedawało własnoręcznie zrobione przedmioty. szara rzeczywistość
Pirografia, spójrz na górę tej strony i porównaj swoje "dzieła" z dziełami leosky, Nie widzisz żadnej różnicy?
leosky, Fokusowa,  - po prostu super!
(inne też - musiałabym wszystkich wymieniać 😉 wiec tylko to ostanie "ręczne"😉

fokusowa - to jest nadruk na tym drewnie? dwukolorowy?

Pirografia, eh.... szkoda słów widzę. z takim podejściem to daleko nie zajdziesz, ani sie nie rozwiniesz.
powiedziały ci miło i grzecznie - a ty krzykasz. to powtórzę: są brzydkie, na odwal (bo nawet bez talentu mozna przekalkować!) a ty jesteś bezczelna...
Pirografia to sztuka. W pracach Pirografii znamion sztuki trudno się doszukiwać - oferowane tabliczki przywodzą mi na myśl dziecko bawiące się lutownicą. Wypalanie w drewnie to rzecz trudna, bo trzeba być i artystą i dobrym rzemieślnikiem. W swoim życiu stworzyłam jedną tabliczkę na boks - wypalając ją wypalarką za ok 30 zł. Artyzmu w niej wiele nie było, ale wsparłam się wygooglanym klipartem, ciekawą czcionką i wyszło coś, co zawiesiłam na boksie. Nie oferowałabym jednak sprzedaży, bo roboty było przy tym dużo a za takie 'coś' grubej gotówki bym raczej nie zażądała 😎
[quote author=horse_art link=topic=30346.msg1970222#msg1970222 date=1388951301]
leosky, Fokusowa,  - po prostu super!
(inne też - musiałabym wszystkich wymieniać 😉 wiec tylko to ostanie "ręczne"😉

fokusowa - to jest nadruk na tym drewnie? dwukolorowy?

[/quote]

Ponoć całość jest ręcznie malowana, a potem zalakierowana. Napis jest czarno biały 😉
Od tej samej babki dostaliśmy kilka innych "gadżetów", między innymi wielką tablicę z nazwą stajni i ręcznie malowanymi 3 końmi, po prostu wow, babka ma talent 😉
a...cale malowane? myslam ze tez moze wypalane + farba? ale tez nie pasowalo 😉
robilam takie malowane na dechach dłuższych, z nazwą i informacjami (gospodrastwo ble ble...), calkiem fajnie wyszlo tez.
nad drzwiami mamy rzeźbione (wyryte 😉 )+ farba
w ogóle to dobra baza - taka naturalna a z bajerem!
Fokusowa błagam, pokaż tą tablicę dużą stajenną. Oka nie nacieszyłam w stajni  😜
Tak, wszystko malowane 😉 Co prawda ja lubię tabliczki z jakimiś danymi oprócz imienia - tymbardziej, że mój ładnym imieniem nie grzeszy raczej :p no ale jak dawali to brałam 😉 Koniec końców wygląda to fajnie 😉
Behemotowa muszę zdjęcie zrobić, bo obawiam się, że z emocji wszyscy o fotce zapomnieli 😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
06 lutego 2014 20:18
Moja pierwsza tabliczka, w Gimpie 😉 Trochę nietypowa, bo czarna 😀 A tego konika nad imieniem zrobił ze zdjęcia, które mam w avatarze 🙂
Chcę zrobić sobie tabliczki, na których mogłabym pisać i zmazywać. Wie ktoś skąd można by wytrzasnąć takie kawałki plastiku czy innego tworzywa - sztywne i gładkie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się