Facebook -czy ktoś korzysta?

[quote author=Kaktus link=topic=9072.msg2443010#msg2443010 date=1446380102]
[quote author=subaru2009 link=topic=9072.msg2440304#msg2440304 date=1445886110]
Czy da się wyłączyć dodawanie komentarzy pod jednym, konkretnym postem ?


da się, w prawym rogu posta jest taka strzałka w dół, kliknij i wysunie Ci się "wyłącz powiadomienia dla tego posta"
[/quote]

Autorce postu chyba nie o to chodzi.

[/quote]

o ranyścieświata, nie wiem o czym ja myślałam, jak to czytałam  :kwiatek:
Czy do się zrobić tak, żeby nie wyskakiwały mi powiadomienia "Możesz znać.... " ?
Nie chcę nikogo znać.
Tzn. chcę wyłącznie osoby wybrane przeze mnie, nikogo poza tym.

Jest rozwiązanie: http://www.fbpurity.com
A potem wyłączasz, czego nie chcesz oglądać (propozycji "możesz znać", reklam, zaproszeń do gier itd.).
a ja właśnie odkryłam że wcięło mi album ze zdjęciami, tzn album jest tylko wykasowane są z niego wszystkie zdjęcia jakie tam były z komentarzami itd, i teraz pytanie czy Fb może bez powiadomienia właściciela konta usunąć zdjęcia wraz z komentarzami, czy mam kreta który wkradł się na moje konto i bezczelnie wykasował to co tam było... tak czy inaczej ja w tym palca nie maczałam
Czy mogę w re-voltowej grupie na fejsie poprosić o pomoc w głosowaniu na zdjęcie? (lajki pod zdjęciem)  👀
wistra, są dwa wątki tutaj na forum przeznaczone do próśb o pomoc w konkursach 😉
wistra, są dwa wątki tutaj na forum przeznaczone do próśb o pomoc w konkursach 😉


Wiem, poprosiłam w każdym. Ale to ciągle za mało. Dużo mi brakuje do konkurencji
[s]Działa Wam facebook ?? [/s]
Nieaktualne, już mi działa 🙂
Skąd dowiadujecie się o konkursach fotograficznych na facebooku?
desire   Druhu nieoceniony...
03 grudnia 2015 21:37
czy tylko mi nie działa fb?  😵
zuza   mój nałóg
04 grudnia 2015 15:12
Nigdzie nie mogę znaleźć-ale ja nie jestem w tym dobra  😉
Jak dodaję zdjęcie na FB to automatycznie pod moim imieniem i nazwiskiem wyświetla sie jaki czas temu zostało dodane zdjęcie i miejsce.Z tym,że u mnie od jakiegoś czasu pojawia się w takim podpisie Warszawa a ja i mieszkam (mam w profilu) i dodaje zdjęcia z małopolski.Da się to zmienić?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 grudnia 2015 20:32
Dobra, jesteście w tym lepsi na pewno 🤣

Dwa pytania - od czego zależy czy pod wrzuconym filmem jest licznik z liczbą wyświetleń, albo go nie ma?

Pytanie nr 2 - jakim cudem, jezeli nikt nie udostępnił mojego filmu, ma on w tej chwili prawie 3 tysiące wejść, gdzie zwykle filmy, pod którymi widać licznik (vide pytanie nr 1 😉 ) mają 400-500 wejść?

edit: jakby co mogę podać link, albo zrobić screena.
ad 1: liczniki są na funpage'ach ?
Jeśli dużo osób polubiło ten filmik to prawdopodobnie pokazał się on znajomym tych osób i może dlatego 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 grudnia 2015 22:59
ogurek, ad. 1 tak, wszędzie tam, gdzie film jest publiczny - właśnie to wygugalałam.

arlyn, dzięki, może. zdziwiło mnie to bardzo po prostu 😉
Właśnie mnie wywaliło z facebooka, mesengera. Jak próbowałam się zalogować to chcą jakiegoś potwierdzenia tożsamości w ciągu 14 dni w postaci prawa jazdy na przykład. O co chodzi? Nic nie mogę zrobić, znajomi też nie mogą znaleźć mojego profilu, bo pytałam ("zawartość niedostępna"😉. Najgorsze, że właśnie jestem w trakcie sprzedaży wszystkich szmatek i siodła i nic nie mogę zrobić! 👿
Może ktoś zgłosił twój profil, że fałszywy niby.
Właśnie tak podejrzewałam, no ale kurcze co ja mam teraz zrobić? Nie mogę znaleźć nigdzie kontaktu do Facebooka, a oni nie mogą(?) ode mnie wymagać okazania dowodu tożsamości...
Właśnie tak podejrzewałam, no ale kurcze co ja mam teraz zrobić? Nie mogę znaleźć nigdzie kontaktu do Facebooka, a oni nie mogą(?) ode mnie wymagać okazania dowodu tożsamości...
robisz zdjęcie Twojego dowodu zgodnie z ich wytycznymi, wysyłasz na link który podpowie Ci się jak będziesz próbować zalogować się na swój profil przez stronę facebooka z Twojego kompa/telefonu. Po wysłaniu dość szybko skontaktują się z Tobą na e-mail podany w danych na fejsie.
Na grupie na fb dodałam ogłoszenie. Jeśli jakoś potencjalny klient będzie nim zainteresowany i wyśle mi wiadomość to gdzie (jeśli w ogóle... ) ją zobaczę? Chodzi mi o to, że mam chyba wyłączone wiadomości od "nieznajomych", a nie tylko znajomi mogą chcieć kupić moje siodło  😉 gdzie to zmienić?
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 stycznia 2016 14:30
Folder Inne w odebranych, chyba nijak tego nie zmienisz.
Ja od niedzieli bez fejsa. Izoluje się, wyłączyłam i chyba nieźle mi z tym 🙂
Facella ok, dzięki 🙂
Mam taki dziwny... "problem"? Mam konto na facebooku, ustawiłam tylko fałszywą nazwę i nigdy nic nie pisałam, służyło tylko do wchodzenia na  jedną grupę szkolną, mam dosłownie z 5 znajomych. Nie wchodziłam tam jakiś miesiąc, a dzisiaj koleżanka mi mówi, czemu zmieniłam zdjęcie profilowe na jakąś dziewczynę. Myślałam, że sobie żartuje, a tu jednak prawda  😲 Weszłam teraz na facebooka, jest to zdjęcie jakiejś obcej mi dziewczyny, do tego jakieś 50 zaproszeń do znajomych, pełno wiadomości Arabów/Czechów itp. czy chcę się poznać i inne takie  😂 Nic tam nie mam więc nie jest to wielki problem, ale nie ukrywam - zdziwiło mnie to. Hasło mam długie, losowe znaki i cyfry różnej wielkości 😉

edit: no pozmieniam wszystko, aczkolwiek nie ograniam 😀 Do tego cały czas "same" wysyłają się zaproszenia do ludzi z Słoweni oraz Arabów, ciekawe 😀 Cała strona główna w arabskich znaczkach  🤣 Nie wiem jak to zatrzymać, co chwilę tylko "ktośtam zaakceptował twoje zaproszenie"  👀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 stycznia 2016 19:35
Ja bym zmienila na nowe haslo, maila, haslo do maila i hasla tam gdzie uzywalas haslo z maila/fb. Tak na wszelki wypadek 😉
Można jeszcze dodać podwójne logowanie.
Tylko jeśli nawet ktoś wszedł (podziwiam za złamanie tak mocnego hasła), to...Po co? Gdybym chociaż miała tam jakiekolwiek dane... Jest to konto gdzie tylko jest fałszywa nazwa i tyle :P
Co to za dziwna "moda" na Facebooku: to jest (imię), ona....................... (imię) jest mądra, bądź jak (imię)
Przyszło z zagranicy, widziałam to już kieeedyś na 9gagu, ale to co teraz się z tym dzieje na fb przyprawia o raka z przerzutami 😵 Poblokowałam chyba wszystkie fanpejdże z tym szitem, bo nie mogę patrzeć na ten spam.
Gniadata   my own true love
23 stycznia 2016 21:58
Ooj, też mam tego już strasznie dość - mam wrażenie, że jeszcze raz zobaczę te żałosne śmieszki to się chyba własną pięścią uduszę 😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2016 11:54
Dlaczego nie mogę uruchomić u siebie wspomnień na fejsie?
Nie dostałam też filmu z okazji wczorajszego dnia przyjaciela 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się