Kto chce zobaczyć swojego konia w książce? Poszukiwanie fotek do atlasu ras koni

BASZNIA   mleczna i deserowa
17 września 2012 09:57
kucyna, dzieki, odpisalam PW 🙂
ja bym miała  do dyspozycji małopolaka bo widzę że nie skreślony z listy no i kłusaki francuskie, potrzebne jeszcze?
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 września 2012 09:05
skraweknieba, kłusaka francuskiego chetnie 🙂
edzia69   Kolorowe jest piękne!
18 września 2012 13:02
ja mogę służyć zdjęciami kuców felińskich
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 września 2012 15:40
edzia69, oo, bardzo chetnie 🙂
edzia69   Kolorowe jest piękne!
18 września 2012 16:42
Mogę zaproponować ogiera LUksus kf bądź którąś z jego córek, choć chyba lepiej ogiera. Poproszę domowników to zrobią mu zootechniczne i Ci podrzucę.
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 września 2012 19:43
Super, dzieki 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 września 2012 10:17
Kochani, bardzo bym prosiła tych, którzy deklarowali zdjęcia, o wyslanie ich lub info, że nic z tego nie bedzie, poniewaz mam juz malo czasu 🙂.

Dzieki!!!
Czy któreś zdjęcia zostały już zatwierdzone przez wydawcę?
Oczywiście pytam o swoje, ale pewnikiem nie tylko ja jestem "po babsku" ciekawa  😡
mtl   I M Equestrian
24 września 2012 10:23
jakich ras jeszcze potrzeba?
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 września 2012 11:14
Wszystkie zdjecia, ktore dotychczas wyslalam, zostaly potwierdzone!

Przepraszam, ze nie napisalam wczesniej, dzieki, _Gaga, za przypomnienie.

mtl, na pierwszej stronie jest spis, raczej biezacy. To co juz napisalam, i potrzebne ciagle to:
DRP
[s]duński goracokrwisty[/s]
gidran
carargue
[s]arden[/s]
[s]belg[/s]
[s]kabardyniec[/s]
felinski
[s]hucul-mialam, ale zle zdjecie[/s] juz sie odezwala dobra dusza, ktorej nie chcialam zawracac glowy, bo wczesniej odmowilam  :kwiatek:
[s]lewitzer[/s]
tinker

plus jeszcze brakuje mi dziewieciu 🙂 jakich...jeszcze nie wiem, jesli beda zdjecia to tych co na fotach 😉

Czesc mam obiecane, ale sa opoznienia. [s]Wiem, ze ktos proponowal hucula, mowilam, ze mam, ale jednak nie mam, wiec zapraszam.[/s] Mam obiecane zdjecia wszystkie jakie chce od jednej profi fotografki, ale przyznam, ze wspolne rv dzielo mnie wciagnelo i wolalabym Wasze konie. Jesli jednak nie dopne wszystkiego szybko, bede musiala wziac od niej.




Ja wysyłałam ardena, nie został zatwierdzony?
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 września 2012 12:28
Tego w kłusie? Nie 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 września 2012 19:01
Ja mam zdjęcie tinkera ale po pierwsze w śniegu, po drugie mało łaciaty a po trzecie nie jest to zdjęcie zootechniczne

Mam jeszcze w ruchu

BASZNIA   mleczna i deserowa
24 września 2012 21:08
Bardzo dziekuje, ale to w glebokim sniegu sie nie nada niestety..Troche za duzo nog nie widac.
BASZNIA znajoma ma DRPeka, postaram się załatwić 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 września 2012 21:53
wilczyk, bylobt swietnie, dzieki.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 września 2012 09:11
Konisko teraz podbite i z opatrunkiem na nodze więc teraz nie zrobię mu foty, dopiero jak się zaleczy to mogę mu cyknąć zdjęcie, jeśli jeszcze będzie potrzebne to oczywiście służę pomocą
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 września 2012 10:05
Misskiedis, jasne, dziekuje, mam dojscie do tinkerow jakies, sprobuje tam. Jesli sie nie uda-dam znac 😲.
Jeśli trzeba, postaram się załatwić DRP (kobyłka, siwa) i tinkera (z nim gorzej ale może coś zdziałamzz0
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 września 2012 10:25
free day, na razie dziekuje, wilczyk stara sie zalatwic drp, a do tinkera uderze sama 🙂.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 września 2012 11:08
BASZNIA wysłałam zdjęcie hucuła, zootechniczne, zerknij czy doszło 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 września 2012 11:54
Strucelka, Niestety nie widze, zeby doszlo. A huculka juz dostalam, wyedytowalam liste, ale teraz patrze, ze nie wyedytowalam dolu postu, z czego wynikalo, ze hucul potrzebny, bardzo przepraszam!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 września 2012 12:11
W takim razie ok 😉
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
25 września 2012 23:03
a Haflingera skąd macie?🙂
sakura ode mnie mają dwa do wyboru😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 września 2012 10:50
Ano wlasnie 🙂
Aaaale jak chcesz zobaczyc swojego w ksiazce, a na kasie Ci nie zalezy, to mozesz przyslac jakies fajne foto do przekazania za przyslowiowa zete 🙂. Jako drugie na strone. Niestety wyd. za to nie zaplaci, ale w ksiazce bedzie 🙂.
jeden z tych dwóch to właśnie SPEEDY naszej Sakury🙂😉)
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
26 września 2012 11:27
Ja mam DRP swoją klacz gniadą gdyby były potrzebne zdjeci moge zrobić z Tym że jest ogolona .Ale mam jeszcze wcześniejsze zdjecia jak były by potrzebne poszukam .
Moge jeszcze zrobić szetlanda , hanowera ,araba  gdyby były potrzebne
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 września 2012 11:39
Karla🙂, hahahaha, aaaaaaaaaaaaaaa!

gajara18, kilka osob obiecywalo DRP, wiec nie obiecuje, ze bedzie zamieszczone, ale jesli masz to poprosze bardzo 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się