Kto chce zobaczyć swojego konia w książce? Poszukiwanie fotek do atlasu ras koni

Obyście coś wspólnie znalazły. G.P to młoda osoba. Bardzo utalentowana. Chciałabym, żeby w siebie uwierzyła.  :kwiatek:
Mogę podesłać zdj hanovera 🙂
Ja holsztyna 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 września 2012 18:27
Dziekuje bardzo, hanowery i holsztyny juz mam.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 września 2012 18:32
[s]Mogę podesłać walijczyka sek B 😉[/s]
jednak już masz 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 września 2012 19:24
Tak, mam, walijczyki sa opisane razem, dzieki.
BASZNIA doszła kasztanka?  🤣
ekuss   Töltem przez życie
07 września 2012 19:13
Ja podeślę islanda 😀
BASZNIA, masz budiona? Bo w pierwszym poście widzę "będzie KCH" i nie kumam o co chodzi 🙂
Jak poszperam to mogę mieć zdjęcia stare mojej kłusaczki orłowskiej. Albo zrobić nowe. Tyle ,że koń starszy ale się trzyma z wyglądu :P 
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 września 2012 19:40
Zuzu., tak, dziekuje, odpisalam w mejlu 🙂. Zdjecie jest nieco male, ale sliczne, zachowam na " w razie czego". Dziekuje raz jeszcze za odzew.
ekuss, dziekuje, slicznotka 🙂.
Dzionka,nie mam. Mam obiecanego. A Ty masz dostep?
Kasija, Byloby swietnie 🙂!
A masz już konia  luytańskiego? Bo mój znajomy ma klacz, mogę do niego podjechać i cyknąć kilka fotek
BASZNIA, ja mam budiona 🙂 I mama mojego konia też budion i też mogę dać zdjęcie.
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 września 2012 20:13
kaszunia, lusitano tez mam obiecane na dniach, odezwe sie jesli nie dostane, dziekuje bardzo za propozycje!
Dzionka, tak samo, odezwe sie jak nie distane do poczatku przyszlego tyg, dziekuje!!
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 września 2012 22:06
My star, a co to jest koń angileski?
My star, i naprawde sadzisz, ze te swietne zdjecia nadaja sie do ksiazki?
a teraz po moderatorsku napisze:
w zwiazku ze zgloszeniami od uzytkownikow, jestes proszony/a o ogarniecie sie i nie pisanie w kazdym watku nic nie wnoszacych postow.
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 września 2012 22:13
My star, i naprawde sadzisz, ze te swietne zdjecia nadaja sie do ksiazki?

To juz nawet pomijając, ale jesli to xx-jak sie domyslam, to mam juz, dziekuje.
MajaK   Tina 2000-2013
07 września 2012 22:15
Posiadam zdjęcie kabardynki. Problem w tym, że jest czarno białe  😉 ale zootechniczne.
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 września 2012 22:24
MajaK, obawiam sie, ze niestety czarno biale sie nie przyda 🙁. Dziekuje!
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 września 2012 20:12
kaszunia, napisze jeszcze PW, ale prosilabyn o lusitano. Niestety obiecany okazal sie nie byc calkiem tej rasy 🙁.

ranyyy, przepraszam za posta pod postem. Juz sie zglosilam moderacji 🙁.
to jest klacz Angielska ale jak nie wieżycie to nie 🙁 wpiszcie w google klacz my star vioda racing i  wyjdzie wam
My star, nie chodzi o to ,że ktos ci nie wierzy, tylko o to ,że sa pewne wymogi, które musza byc spełnione,żeby to zdjęcie "przeszło" Twoja fotografia tego ich nie spełnia. Przeczytaj pierwsza stronę wątku.
mam highlanda. dużo zdjęć, ale zootechniczne będzie dopiero za klika dni.
BASZNIA   mleczna i deserowa
16 września 2012 14:56
My star, czyli pelna krew angielska, dziekuje juz mam.
Fog, chetnie poczekam na fote 🙂
Mam konia kabardyńskiego, niestety niezupełnie zootechniczne zdjęcie oraz kladruba. Zdjęcia mojego autorstwa, ale konie cudze...
BASZNIA   mleczna i deserowa
16 września 2012 20:02
katq, mozesz podeslac zdjecie na jela, zobaczylabym? Kyce@wp.pl
Właśnie wysłałam zdjęcie Criollo, mam nadzieję, że się przyda.
W Argentynie hoduje się tylko dwie rasy: criollo i falabella.  😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
16 września 2012 21:20
Cień na śniegu, dziekuje bardzo 🙂 O falabelce juz napisalam notke 🙂
hej już pisałam PW, ale gdyby było zainteresowanie na konie brandenburskie (w prawie każdej książce jeździeckiej są pomijane, a przecież są tak samo rasą niemiecką jak oldenburgi czy hanowery), służę pomocą, mam dwa na stanie 🙂.

Można je podłączyc pod konie saksońskie, gdyż obie rasy są od 2003 roku wpisywane w jednym związku - Deutsches Sportpferd.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się