Pomoc dla Sławka i Mafii.

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lutego 2013 18:16
Stan konta Mafinka 8,45zł  :kwiatek:


Niestety coś paragon za karmę mi się nie wyświetla  🙄
wątek zamknięty
Ze wzruszeniem i łezką w oku czytałem opowieść /naprawdę prawdziwą/ o Sławku.Tak się składa że znam tego człowieka.Bogu dziękuje że  są ludzie tak dobrego serca jak Wy Kochani darczyńcy.Ponieważ często bywam w tych okolicach służbowo to w najbliższych dniach odwiedzę Sławka i zobaczę jak on się miewa i w czym mógłbym jeszcze pomóc-tylko czy go poznam?Dawno go nie widziałem ale wizytówkę z numerem telefonu zachowałem -może aktualny?Odwiedzę go na pewno i to w krótkim  erminie.po wizycie u Sławka/oczywiście nie pojadę z pustą ręką/ napiszę co u niego i jak zagospodarował dary przekazane z Waszych dobrych serduszek.
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2013 21:16
Stan konta Mafinka na dzień 20.02.2013

rabat z karmy 8,45zł
Maria Magdalena 40zl
_____________________________
48,45zł na zaś 😉



:kwiatek:
wątek zamknięty
Wow,serio Ci się tak wyswietlam 😉?
wątek zamknięty
W związku z bardzo nieprzyjemnym zachowaniem Sławka i jego "kolegi" wycofuję się z pomocy.

Proszę o wasze decyzje co mam zrobić z kwotą 1138,89zł które mam w depozycie. Widzę 3 warianty:
- zwrot do nadawców w kolejności odwrotnej niż wpływały
- przelanie środków na wskazanych potrzebujących (Pszczółka, Nasza Szkapa)
- przekazanie środków Sławkowi za pokwitowaniem.

Wszystkim pomagającym dziękuję za okazane zaufanie.
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 lutego 2013 12:33
O wow to dopiero niespodzianka.
wątek zamknięty
Bera7 co się konkretnie stało?
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
21 lutego 2013 13:13
o matko!
Bardzo zdzwił mnie ten post jego "kolegi", nie wiem co miał wnieść do całej sprawy...
Bera daj znać o co chodzi! Będzie łatwiej podjąc decyzję co z kasą!
wątek zamknięty
dziewczyny, berze jest bardzo przykro i nie bardzo chce roztrzasac sprawe. slawek zachowal sie wyjatkowo niewdziecznie i ja osobiscie uwazam, ze kasa powinna byc wam zwrocona.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
21 lutego 2013 13:35
A ja już chciałam się oburzać dlaczego wątek został odklejony... 🤔
wątek zamknięty
Bera7 Ty się nie przejmuj absolutnie  :kwiatek:
Z ludźmi tak już jest- dasz palec, a wezmą całą rękę...
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
21 lutego 2013 14:26
Dokładnie! Bera jesteś super i masz mega wielkie serce. A ludzie są jednak niewdzięczni i beznadziejni.

Nie wiem jak Wy, ale może kasę przelać na pomoc dla Pszczoły i jej dzieciaków?
Laguna się teraz mało udziela, nie wiemy jak Pszczółka stoi z kasą?!?!
wątek zamknięty
Wiem o co chodzi. I mimo wszystko dałabym tę kasę jemu.
Była zbierana dla niego. Niech ją ma. Może okazać się tak, że za jakiś czas "ocknie" się zdziwiony, znów sam.
Nie wiem.....uważam, że żeby nie miał żadnych podejrzeń, niejasności, że ktoś coś robi/robił/zrobił przeciwko niemu- oddać mu to, co było uzbierane dla niego i tyle.
I iść z pomocą gdzie indziej, jeśli nadal mamy ochotę.
wątek zamknięty
Jak trochę ochłonę zrobię listę osób, które były ostatnimi wpłacającymi. Ponieważ co osoba to opinia to zrobię tak jak każdy z osobna będzie chciał.

wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 lutego 2013 14:57
Tunrida i Mery, a co z kasą, która została dla psa?

- zwrócić wam
- przelać na innego psa w wielkiej potrzebie np na Maksa

?
wątek zamknięty
"ten, kto daje i zabiera-niech się w piekle poniewiera" - tak w dzieciństwie mówiliśmy.
Oczywiście mam ochotę poprosić o zwrot kasy i wydać ją na inny cel.
Ale nie chcę się poniewierać.  😉 Chociaż w sumie mogę.
Bera- napiszę tyle- rozumiem co czujesz. Wciąż i mnie dopada niewdzięczność i fałsz.
Nawet całkiem niedawno. Myślę wtedy, że ludzie bywają paskudni-ale i tak źle się czuję.
Trzymaj się.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Mojej kasy chyba nie ma, bo dałam to co brakowało na karmę, która już pojechała. Jara- jeśli jednak jakaś resztka jest, to rób sobie z nią co chcesz.
wątek zamknięty
Przepraszam za to co robię, ale czuję, że muszę to zrobić i nie mogę tego tak zostawić.
Zadzwoniłam do pana Sławka. Telefon podał rzekomy kolega.

Oto co usłyszałam.
- siekiery pan Sławek nigdy nie dostał
- długu w sklepie nigdy nie miał i nie dostał na jego spłatę żadnych pieniędzy ( z wątku wynika, że miał dostać 50 zł)
- nie dostał ode mnie koperty z pieniędzmi na święta w kwocie 150 zł
- listu do nas nigdy żadnego nie napisał !!!!!!!!!!!
- kołdry, poduszki nigdy nie dostał
- na kupno butli z gazem dostał pieniądze, ale uważa, że został mu spłacony dług

Twierdzi, że karmę dla psa dostał tylko RAZ. W ubiegłym roku 15 kilo. Żadnych suszonych uszu/innych śmierdziaków do obgryzania dla psa nigdy nie dostał.

Potwierdza, że dostawał zakupy spożywcze kupowane, za kwotę w sumie około 900 zł

.............................

Na pewno rozmawiałam z panem Sławkiem, a nie z podstawioną osobą, bo wiedział, co było w liście , który mu napisałam i włożyłam do paczki.

Nie wiem co o tym wszystkim myśleć.   😲 😲
Mam w głowie wielki mętlik.  😲

Może ktoś mi pomoże to zrozumieć !! PLEASE
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 lutego 2013 17:19
berka a  niech się koleś w d.. pocałuje. Nie umie docenić prawdziwej pomocy niech leci na bambus.
A moją część jak wspomniałam na prv, poślij dalej. Niech spełni się cel na który kasa była przeznaczone-> pomoc w potrzebie.

A ciebie podziwiam za zaangażowanie i  bezinteresowną pomoc  :kwiatek:

Edit:  tunrida niezle  😲
wątek zamknięty
Nie mam pojęcia czy facet mówi prawdę, czy kłamie.  😲
Nic już nie wiem i nic nie rozumiem.  🙁
Przekazuję to co usłyszałam bezpośrednio od niego w słuchawkę.
wątek zamknięty
A to nie jest tak ze On teraz próbuje oczernić Berę ?  🙄
Śledziłam ten wątek od początku i powiem Wam że jestem w szoku ale potwierdza sie to dlaczego pieniadze wpłacam na zwierzęta a nie ludzi... eh
wątek zamknięty
tunrida, coraz lepiej. Szkoda, że nie pamięta, że jeszcze wczoraj zabrał jeden z dwóch w worków karmy, które dostał.

Dla mnie to przykra lekcja życia, że nie wolno nikomu ufać. Powinnam brać pokwitowania za każde zakupy.

wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 lutego 2013 17:43
bera pozostaje mi zyczyc ci duzo siły psychicznej do uporania sie  z tak przykrą sprawą. 
wątek zamknięty
Ja już zrobiłam listę komu i ile, rozesłałam wiadomości na PW. Każdy zadecyduje co dalej. Zaraz zaczynam przelewać.

Mam nadzieję, że Ci serdeczni przyjaciele, którzy tak bardzo "troszczą" się o Sławka przejmą pałeczkę i zorganizują mu jedzenie.
wątek zamknięty
Ja się w detektywa bawić nie będę.
"Kolega", który się tu zalogował zaczepiał mnie na gg, aby zadzwonić do Sławka i porozmawiać na ten temat.
Zadzwoniłam, porozmawiałam, przekazałam co usłyszałam.
I spadam do wątku o odchudzaniu. Tam życie jest prostsze.  😉
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 lutego 2013 18:04
Ja już nic z tego nie kumam  🙄 jaki znów kolega?
Mimo wszystko chyba jakieś wyjaśnienia się należą?
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 lutego 2013 18:11
Z tego co się orientuje był jakiś liścik od Sławka, tak? Gdzieś coś kiedyś widziałam i znaleźć nie mogę.  Może wydrukować  mu i przypomnieć że lepiej żeby nie kłamał?
wątek zamknięty
To jakaś klątwa chyba, czy co?
Ja ufam słowom Bery. Bo wiem jak to w życiu bywa.
Mam na plecach ze sto blizn od tych, którym pomagałam.
Proponuję zapomnieć i żyć dalej. I Bera i my odpowiedzieliśmy na ludzką biedę.
Reszta to życie. Podłe i złe.
wątek zamknięty
Tunrida a rozmawiałaś też z Berą? na szybko została mi dzisiaj przez telefon przedstawiona sytuacja i jednak ufam bardziej Berze, która jest ileś lat na forum, wiemy kim jest, niż komuś kto się zarejestrował na forum tylko po to żeby namieszać...
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
21 lutego 2013 19:30
Bera głowa do góry. Przykra sprawa, ale Ty się nie przejmuj. To p. Sławek i jego "stary znajomy" powinni się wstydzić za to co robią.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.