Pomoc dla Sławka i Mafii.

większa 🙂
wątek zamknięty
Większa. Ja u mamy używam takiego katowskiego topora po dziadku i wszystko nim utnę.
I małe i duże.
wątek zamknięty
też jestem za większą 🙂
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
16 grudnia 2012 18:30
a ja dalej radze mniejsza (nie malutką), zrobicie zresztą jak chcecie...ale w ten sposób gosc moze wyladowac z siekiera do niczego i bedzie mu głupio to powiedziec  😉 bo na jego miejscu w zyciu bym sie nie przyznała w takiej sytuacji  😉
no i jeszcze zalezy co pan bedzie rabał, no ewentualnie średnia fiskarsa..ale na litosc boska nie DUŻĄ
a taka jest prawda ze takie rzeczy facet kazdy powinien kupowac sam, zeby sprawdzic jak mu w rece lezy 🙄

jesli bera sie zgodzi to moze lepiej wziac kase w reke i z p słąwkiem isc do sklepu w tymze celu ? sam wybierze (tylko fiskars  😉) i bedzie gwarancja ze bedzie miał to co chce, i to co mu w rece lezy  🙄
wątek zamknięty
jesli bera sie zgodzi to moze lepiej wziac kase w reke i z p słąwkiem isc do sklepu w tymze celu ? sam wybierze (tylko fiskars  😉) i bedzie gwarancja ze bedzie miał to co chce, i to co mu w rece lezy  🙄

I to jest słuszny pomysł. Albo pokazać mu obie na allegro i kazać wybrać tę, którą woli.
Dorosły człowiek.
A może w ogóle będzie wolał kupić sobie coś zupełnie innego? Coś co jego zdaniem bardziej mu się przyda. 
wątek zamknięty
duunia, tunrida, opcja sklep raczej odpada, bo musielibyśmy jechać pewnie w Radomiu szukać. A ja nie bardzo mogę sobie pozwolić na wycieczki z uwagi na pracę, a czasu już niewiele. Za to pomysł z pokazaniem na allegro jest słuszny.
Zatem wstrzymuję się do jutra z zakupem, bo miałam dziś zamawiać.

Co mądre głowy to mądre rady  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zrób tak, żeby Panu Sławkowi pasowało. Ja się na wszystko zgadzam.
wątek zamknięty
Sławek wybrał http://allegro.pl/fiskars-siekiera-rozlupujaca-x25-2500-gratisy-i2860643549.html

zaskoczony mocno🙂 miał do wyboru od najmniejszej do największej. Ponoć takich gabarytów siekierę miał i sobie chwalił, tylko w zeszłą zimę ostrze mu pękło (nie ma to jak siekierki za 30zł z targu).
Zamówiłam i czekam na kuriera, żeby przekazać przed Wigilią. Sławek jeszcze nie wie czy będzie jechał w Wigilię autobusem, czy w Niedzielę po niego przyjadą. Tak że szykuję paczkę 🙂.
Za pozostałe środki może dokupię jakieś łakocie, kawę. A resztę wrzucić do "jedzenia"?

edit: literówka
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
17 grudnia 2012 13:45
bera7, ja bym wrzuciła do jedzenia! Niech ta kwota się nie topi tylko rośnie 🙂
Fajnie, że Sławek sam sobie wybrał. To był bardzo dobry pomysł!
wątek zamknięty
Mamy uzbierane na życie 1738,92zł

Wydane 1190,28zł
Pozostało: 548,64zł

Na prezent:
kwota 254,59zł. - 190,99 = 63,60

z życia + z prezentu mamy 612,24
wątek zamknięty
super bera  😅
oby jak najszybciej przyszła ta siekierka 🙂 Teraz Sławek będzie miał porządną i nie rozwali się na byle jakim pniaku 🙂
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 grudnia 2012 15:39
A czy ktoś chciałby się zrzucić ze mną na karmę dla psa?
30kg 169zł
http://www.swiatkarm.pl/p,canidae-all-life-stage-formula-1588kg--1588kg-gratis,18144.html
wątek zamknięty
JARA, moge sie dorzucic 40zl, wiecej na chwile obecna nie mam... jak juz to po nowym roku moge dac wiecej 🙂
watek - rewelacja! ale sie oko cieszy jak widac tyle kochanych duszyczek 🙂
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 grudnia 2012 19:36
40zł to bardzo dużo! Drugie 40 "znaleźć", ja dorzucam resztę i jest fajna karma dla psa na 2 miesiące 🙂
wątek zamknięty
no to ja mogę być drugą 40stką 🙂!
wątek zamknięty
super! Jara, poprosze o numer konta 🙂
wątek zamknięty
a moge byc trzecia 40 i podzielimy karme na 4?🙂 (jak nie to i tak prosze o nr konta, tylko do bery, na bierzace wydatki) :kwiatek:
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 grudnia 2012 20:05
Możesz być. Jak będziesz trzecią "40stką" to ja za swoje dokupię jeszcze witaminy dla psa albo olej 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny zaskakujecie mnie coraz bardziej. A dziś dotarła do nas Zduśka z paczką żywności i dużym prezentem od MsCarmen dla Sławka.

Zaraz ja się poryczę  :kwiatek:
wątek zamknięty
No to super, czekam JARA na nr konta i od razu puszczam Ci przelew 🙂
wątek zamknięty
JARA, na następną karmę postaram zrzucić się z Tobą, albo po prostu po nowym roku wyślę jakieś pieniądze do wspólnej puli.
Jaki cudowny wątek, re-volta ma moc 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
19 grudnia 2012 06:45
Nie wiem czy to normalne, ale w sumie omyłkowo weszłam w ten wątek i... rozbeczałam się w pracy.  😵

bera7, też poproszę o numer konta, przeleję jakiegoś grosza i zobaczę w spiżarce czy mój 'francuski piesek' przypadkiem na jakieś jadło się nie wypiął ostatnimi czasy  😉
wątek zamknięty
bera - mam kilka kremów nivea i glicerynowe do rąk, mogę podesłać, bo dostajemy z zakładu pracy i mam tego sporo 🙂 napisz czy się przyda.
wątek zamknięty
Cierp1enie pewnie że się przyda zwłaszcza zimą, kiedy mróz i wiatr mocno wysuszają skórę.
wątek zamknięty
to podeślij mi adres na pw, to zrobię małą paczkę i po świętach wyślę 🙂
wątek zamknięty
bera7,  dotarły może moje grosze? Nie potwierdzałaś.
wątek zamknięty
żużka, wysłałam Ci PW.

Doszły 3 wpłaty
Anna,
Moon,
Małgorzata
łącznie 110zł.

Jutro poprawię rozliczenie, ale proszę o wyrozumiałość. W zeszłym tygodniu miałam maraton 4 dni w delegacji, wróciłam chora. Weekend z gorączką. A od wczoraj nie ma mnie w domu znów. Mam taki zapiernicz w pracy, że forum sprawdzam niemal tylko w telefonie stojąc na światłach.

Doszła dziś siekiera 🙂 Jeszcze jej nie widziałam, ale już czeka na kokardę , hihi
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 grudnia 2012 07:11
Czy ktoś z was ma numer telefony do Bery ?

edit:
Już mam.

edit2:

Doszła wpłata do mnie od
Marii Magdaleny
Katarzyny T


Zamówiłam:
1.    Brit Care salmon oil (100% olej z łososia) 500ml
2. CANIDAE All Life Stage Formula 15,88kg + 15,88kg GRATIS

Zapłaciłam z góry, teraz czekam aż dotrze do Bery.
wątek zamknięty
katarzyna to ja, ciesze sie ze doszlo 🙂
wątek zamknięty
a ta Maria Magdalena to chyba ja 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.