Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Najpierw zobaczmy jak sie przyjmie... bo moze pomyslvpudlo.

Kami, odswiez strone moze? Az nie bedzie czytelne? Wylaczylam aktywacje.CzarownicaSa, naa chwile albo na stale masz uprawnienia admina, zerknij jak robota jesli chcesz i mozesz
Kami   kasztan z gwiazdką
23 czerwca 2013 18:56
Isabelle odświeżałam i w pewnym momencie napisało, że wyczerpałam limit w tej sesji....
Kami,  ja mam napisane ze sesja trwa 3600 sekund, po tym czasie powinno sie udac ponownie od poczatku zarejestrowac
A ja mam pytanie jak robimy - czy tworzyć kilka tematów typu sprzedam książki/ubranka/wózek  czy jeden wątek a w temacie sprzedam to, siamto i owamto🙂?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 czerwca 2013 19:21
U mnie wszystko na Mozilli działa bez zarzutów.
Mamy już "Sprzedam", "Wymienię" i "Poszukuję", proponuję więc w każdym z tych tematów dodać po prostu pod tematy: Ubranka i Pościele(w tym rożki, beciki itp.), Zabawki(wszelkie maty, chodziki, jeździki, zabawki) Wózki, Inne. Co Wy na to?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 czerwca 2013 19:41
Hej dziewczyny! Melduje, ze jesteśmy juz w domu, pierwsza kąpiel mamy za sobą. Napisze więcej, jak dorwę się do komputera i nadrobie to, co pisalyscie 🙂
Ja bym podzielila to tak

Dzial wymiana
User zaklada swoj watek np zachcianki opolanki. Tam dodaje to co ma na wymiane i nizej czego poszukuje. Wtedy np pisze w temacie opolanki, czy nie jest zainteresowana czyms w moim temacie i podaje link.

Dzial sprzedam
Adekwatnie. Zakladam temat np sprzedam wozek, nosidlo etc. W watku jest miejsce na targowanie np. I tu zakladam temat jak nie chce wymieniac tylko sprzedam

Dzial poszukuje
Adekwatnie. Zakladam temat np kupie wozek. W watku padaja propozycje i np linki do wlasnych tematow innych  userow  w dzialach powyzej


Bedzie mniej roboty, bo kazdy bedzid moderowal wlasne tematy i na biezaco modyfikowal,

Fajne jest kolejkowanie na chustoforum. Jestesmy sami swoi, wiec zasady oparte na uczciwosci.

Gdy np wejde w temat bobka i szalenie spodobaja mi sie jej wystawione gacie to pisze posta "staje w kolejce do gaci" li mam 24 godziny na przemyslenie zakupu i w tym czasie moge sie rozmyslec albo zdecydowac. Po24 h kolejka przechodzi na kolejna stojaca.

Ulatwia zakupy, bo mozna przemyslec sprawe spokojnie
fajne🙂

edit: a co jeśli chcę sprzedać ale wymiana też wchodzi w grę? To wtedy założyć wątek że sprzedam ale z dopiskiem że wymiana jest możliwa? Bo szkoda zakładać dwa wątki...
Moze wtedy watdk w wymianach z dopiskiem na co chetnie i tekstem rowniez moge sprzedac?
A dzial sprzedazowy zostawimy tylko na sprzedaz?
Oki🙂
A jak z fotkami - tępa jestem ale jakoś mam problem aby je tam wstawić...
niby jest jakaś galeria ale co mam z nią zrobić 😡

edit: a czy ubrania ciążowe też można tam sprzedawać🙂?
Isabelle cos ten rok ciezki dla Ciebie! Zdrowiej szybko!

Opolanko czekam na relacje z pierwszych dob z mala.

Aqualoth dobrze, ze juz po. Czy lekarz cos mowil ile macie odczekac?

Cierpik mi napisala, ze wrzucilam za duze foto. Wybaczcie, z tel korzystam i nie
zwrocilam uwagi. Postaram sie zmienic, ale nie wiem czy sie uda.


Blagam o jakas rade na uspienie dziecka  🙇
Mlodemu spac sie chce, trze oczka, jest zmeczony ald nie usnie.
Wystarczy 5min spania z otwartymi oczami, w takim zawieszeniu
i po spaniu.
Nawet na rekach nie zasnie...
Zwariowac mozna, bo w ciagu dnia spi tylko godzine ok 8.
Teraz tez bujalam, nosilam, tulilam od 20. Az oddalam mezowi, bo stracilam cierpliwosc
I on sie meczy teraz...
Jakies sposoby?

Btw. Jak spia, sypialy Wasze 5mc szkraby??

Malenstwo nas jutro odwiedza, moze sie zarazi bo ja zarazam ciazami.
Muffinka, sadze ze wszystko okolodzieciowe. Ale np ja bym chetnie zamienila jakis pad konski na cos dzieciowego. Co o tym sadzicie?jak wchodzisz w galerie to niee ma dodaj? Ja wlasnie jedna dodalam, tylko ja moge?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 czerwca 2013 20:32
Ja też normalnie galerię dodałam 🤔 Za to avatara nie mogę :/
Chyba działa ale jak mam te fotki z galerii wtrynić w posta 😡
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 czerwca 2013 20:34
"Aby zabezpieczyć to forum przed spamującymi robotami pozwalamy na publikację adresów stron www tylko zarejestrowanym użytkownikom i tylko tym, którzy opublikowali do tej pory co najmniej 3 wypowiedzi i są zarejestrowani na tym forum od co najmniej 24 godzin. "

Czyli na razie nikt zdjęć nie doda.
Ale na przyszłość dla tych, którzy nie wiedzą: piszesz [img]http://zdjęcie[/img], w miejscu gdzie pisze zdjęcie wklejasz link do zdjęcia(prawy przycisk myszki na obrazek z galerii, kopiuj adres obrazka) i wklejasz. Finito 😉
To trzeba nabić jakieś bezsensowne posty...kurcze🙁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 czerwca 2013 20:38
Wątek na takie posty? Albo w Testujemy i zmieniamy.
A nie da się zrobić żeby avatary większe niż 80x80 pix i 6 kb były...?
I zdjęć nie mogę dodać.

opolanka, Czekamy na zdjęcia! 😀
Muffinka,  chyba da sie tylko linka do galerii podac.

Mozna jeszcze dodawac zdjecia z naszej galerii. Zaznaczyc "link bezposrednio do zdjecia" albo  kliknac na fote w galerii prawym-otworz obraz- skopiowac link i pozniej kliknac w pelnej odpowiedzi guzik i"img" wkleic link i znow ten guzik.

Ale to przetestujemy jutro bo nikt nie ma wymaganego stazu😉 i ochrona przed botami blokuje


Czarownica, a rozmiar dobry?

Jakie maja byc awatary?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 czerwca 2013 20:41
Mój ma 80 px i 2kb... i nie wchodzi 🤔
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 czerwca 2013 20:45
Malenstwo nas jutro odwiedza, moze sie zarazi bo ja zarazam ciazami.
"

Już chłopakowi zapowiedziałam, że albo wrócę i będę cała "aaa, jaki słodziuchny, tiutiutiu, ściągaj gacie i robimy", albo "nie, nie dam rady, nevah evah, podwiązuję jajowody 😀
Sluchajcie co sadzicie o jeden temat w dziale na uzytkownika? Jak sprzedam to sprzedam tototo a nie na kazda rzecz oddzielny watek?

I jeszcze zeby dzial sprzedam byl tylko sprzedam, bez opcji wymiany, a w dziale wymienie moznabyloby dopisac "moge tez sprzedac"?

Musimy jakis regulamin wprowadzic, taki podstawowy, jak pisalam w tym poscie i kilka postow wyzej, takie podstawowe zagadnienia, bo sie zabalaganimy
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 czerwca 2013 20:50
Ja jestem za.
Niestety wrzuce jutro, net domowy padł... A z komórki cieżko, na chustoforum każdy ma swój wątek i tam wwala wszystko i jest git
A nie lepiej jak teraz? Od razu widać co kto chce sprzedać, nie trzeba przeglądać każdego użytkownika...
Proponuje dyskusje przeniesc na tamto forum.

Julie, Czarownica, dziala wam panel admina?
akzzi, Smoczek...?

Isabelle, ja już nic z telefonu teraz nie zobaczę, idę spać bo mi Słodzio wczoraj w nocy dał popalić. Po karmieniu o 4.30 uznał że już jest dzień i trzeba się bawić i radować.  😵  😁
akzzi a może spróbuj spowijania?
Adaś niby zasypia na rękach (niestety) ale odkładany często się natychmiast budzi - chyba że jest zamotany w kokon 😉 Tak śpi też w nocy. Bo śpi dłużej niż jak jest pod kołderką czy kocykiem. Pdejrzewam że przeszkadzają mu latające rączki 😉 Jego to budzi.
Malenstwo to no to jestem ciekawa jaka bedziesz po powrocie he,he.

Julie my smoczkowi i smok nie pomaga.
Mlodegnd tak wszystko cieszy i interesuje, ze kazdy
dzwiek go rozprasza, a na moje spojrzenie czy spiewanie
cieszy dziobaka...

Mufinka sprobuje zawinac,choc dawniej dostawl histerii na
ograniczenie ruchow. W co owijasz w taki gorac?
Zrobiłam sobie szmatkę ze starego prześcieradła - takiego bawełnianego, cienkiego. Pod spód tylko cienkie body. Bo młody mimo wszystko w nocy się z tego rozkopuje.

edit: a zawsze tak źle zasypiał czy teraz tak się zmieniło?
Może to przejściowe?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się