Re-voltowe zbiórki na wykup potrzebujących koni

a może w tytule wpisać tylko liczbe - kwotę ile się wpłaca - np "50" , w razie czego można jakkolwiek wytłumaczyć 😉 np ze dala komus swoje pieniądze zeby zasilil jej konto 😉
no nie wiem...ja tak robie jak cos na revolcie kupuje-sprzedaje, mam nadzieje ze mnie skarbówka nie scignie za to (firmowe konto- moja wlasna 1-os firma) 🙁
Jak pracowałam w banku to z automatu podstawiało się słowo "wpłata" w tytule, więc sporo osób by się musiało tłumaczyć 😉. Czasem też piszę "zasilenie konta". Mniejsza o to. Czekam na wieści za kilka dni ile nam się udało zebrać 🙂
ja wpisałam poprostu - wpłata dla Basi od Fazy. Chyba nie powinna mic problemów.
grosik dla Basi i od nas pojdzie, ale czy potrzebne sa tez jakies inne rzeczy? ( podstawowa wyprawka, witaminy etc?) Jezeli tak to najlepiej byloby zrobic liste i skreslac rzeczy, ktore juz zostaly wyslane ( zeby nie bylo, ze nagle Basia dostanie 15 kantarow, a witamin brak- taki glupi przyklad).
"Grosik" dla Basi pójdzie też w ramach przyszłego tygodnia od nas. Niech się tej kobyłce życie uda  🙂.
Katja, myślę, że jak uda się wykupić konia to Kasia skupi się na potrzebach konia. I tak ma dziewczyna pracę, 3-kę dzieciaczków do obsługi więc cierpliwości troszkę. Ktoś już obiecał kantar. Jak uda się Basię wykupić, to kwestia zabrania kilku drobiazgów, typu szczotka czy kopystka nie będzie większym problemem (mam taką nadzieję). A więcej na początek nie potrzeba. Jeszcze pewnie dobre środki do kopyt 🙂.
Trzymam kciuki za szybkie zebranie potrzebnej kwoty.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
23 listopada 2011 18:31
Dziewczyny, myślę, że "wpłata" w tytule nie powinna być problemem. Jak wpłacam na konto mojego TŻ co miesiąc kasę by sobie ratę ściągnęli to też zawsze jako "wpłata" i tak już od 4 lat. Kantar podobno wysłała jedna z dziewczyn juz w sobotę więc czekam aż przyjdzie. Co do potrzebnych rzeczy to myslę, że na pewno będzie potrzebny komplet szczotek, coś na strzałki, jakiś smar do kopyt, witaminy oddam swoje bo zostało mi 2 kg tylko napoczętych. Może się przydać uwiąz.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 listopada 2011 18:38
Poszedł przelew i ode mnie!

Trzymam kciuki!
Zasiliłam troszkę konto Basi -w końcu to moja imienniczka 😀
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
23 listopada 2011 19:17
Dziekuję w takim razie w imieniu Basi vel. Victorii 😉 W takim tempie uzbieramy dosyć szybko potrzebną sumę  😅

edit: forumowa harja wysłała razem z kantarem uwiąz. Czekam na paczuszkę dla Basieńki 🙂
chetnie przekażę dziegdziec i masć siarczaną do kopyt. Podaj mi na pw adres wysyłki.
no wlasnie ja tez poprosze adres  :kwiatek:
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2011 09:05
Adres ten sam co do przelewu  :kwiatek:
okey- postaram sie jeszcze dzis po pracy nadac paczuszkę.
Jaki jest aktualny stan konta?
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2011 10:14
Właśnie przyszła paczuszka od harji Bardzo dziękuję w imieniu Basieńki. Dołożyła wędzidełko ale obawiam się, że będzie małe więc jesli by takie było, to albo odeślę, albo za nie zapłacę albo przekażę jakiemuś innemu potrzebującemu koniutowi 🙂
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2011 14:20
KOCHANI!

Na koncie Basi mamy już 658,66 zł  😅
Kolorku, czaprak i owijki się przydadzą?
do kiedy mamy czas uzbierac na Basie?
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2011 15:26
Isabelle jedna forumowiczka zadeklarowała się wysłać owijki. Przydadzą się na wcierki. Natomiast czaprak.. hmmm myslę, że nie. Basia póki co nie jest jezdna zanim się kopyt nie zrobi do porządku bo ewidentnie chodzi na zewnetrznych ścianach bo ją boli.

Katju jeszcze półtorej tygodnia conajmniej
jutro odbieram swoje dzieciaki z kliniki, jak cos mi zostanie z opłat to dorzucę jeszcze cos.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2011 16:19
Faza mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z wielkości swojego Serduszka  :kwiatek:
Faza mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z wielkości swojego Serduszka  :kwiatek:


😁 nie mów o tym nikomu. I tak juz wile osób mówi na mnie "Matka Teresa" 🤣
Sio   nowe wcielenie marchewki
24 listopada 2011 17:49
malutkie "cośtam" poszło ode mnie. Taką Basie to sama bym chciała......A może ktoś chciałby kupić szajbuski ode mnie z wpłatą na Basię? Mam dwa na wydanie
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2011 18:16
Sio bardzo dziękuję w imieniu Basieńki. A szajbuski cudne! A może przygarniesz Basię do siebie?  😁
Sio   nowe wcielenie marchewki
24 listopada 2011 19:25
W bloku cięćko trzymać konia..chociaż-musiała by sie do mnie przyzwyczaić nawet jakby nie chciała 😉
rozważam taką opcję,ale jestem ostrożnym człowiekiem jak będę pewna,że to będzie najlepsze, to będę krzyczeć 😉
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2011 19:33
To czekamy na decyzję  😉
Sio   nowe wcielenie marchewki
24 listopada 2011 19:49
Może zrobić trochę koników piakowych?zasze może ktoś kupi?np. takich?
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2011 20:43
Można spróbować. Wstaw w ogłoszenia i napisz że to dla Basi. Możesz wstawić też link do tego wątku. Nie wszyscy tu zaglądają...  Oczywiście wielki  👍 za pomysł i chęć pomocy  🏇
oo...za duzej sumy nie moge przelać,
ale mogę też wystawić coś na rzecz Basi
- rysunki, obrazy czy figurki (koniki, aniołki) takie tańsze -cegiełkowe i dużo warte
jakieś które mam gotowe albo na zamówienie
cenę dam do zaproponowania może? ludzie chętniej wydają pieniądze jak coś dostaną w zamian 🙂
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2011 21:13
horse_art jesteś wpaniała. Aż się poryczałam z wrażenia jak wielu Was jest o dobrych serduszkach. Ja szyję tildy-króliczki, wystawię jutro jakieś może ktoś też zechce za jakieś niewielkie pieniążki  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się