Re-voltowe zbiórki na wykup potrzebujących koni

No to na co teraz czekamy? Skoro wszystko niby wiadomo... 😲
Gość powiedział definitywnie, że targował się nie będzie bo mu się to będzie opłacało i tyle. Woli ją na mięso oddać, albo niech sobie stoi dalej mimo, że go wkurza...


Mimo to uważam, ze jak bedziecie miec kase w rece, i wezmiecie ze sobą jakiegoś faceta co pogada z nim jak chłop z chłopem, to można sie potargować. Przynajmniej warto spróbować.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
20 listopada 2011 15:58
Pytanie czy sie tym goscia nie zdenerwuje i po prostu się  nie wkurzy i powie, że nam jej nie sprzeda w ogóle.
wy go 'znacie' to musicie ocenic. Chodzi mi o to, że Was, jako dziewczyny traktuje mniej poważnie. Wie, że się mu nie postawicie i z Wami targowac się nie będzie. Zależy Wam na koniu i on to wykorzystuje. A jak znajdziecie jakiegoś gościa np. rolnika, co wie jak z takimi typami gadać, to może on coś wytarguje. Pozatym jaką macie pewność że przyjdziecie z kasa, a on nie powie że dziś to on chce np. 4tys?
michal, z rolnikiem targuje się mąż kolorwiatru.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
20 listopada 2011 17:20
Pierwsza kwota jaka padła to 4-4,5 tys. Utargowalismy na 2,7. Ba! JA nawet kolege tam zaciągnęłam, poinstruowałam co ma robić i mówić i kowala udawał. Spisał się śpiewająco. To dzieki niemu glównie udalo się wyrwać taką cenę...
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
20 listopada 2011 18:39
A co to była za kwota podana na początku 2 tys? Najpierw chciał 2 tys., a później 4,5?  🤔
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
20 listopada 2011 20:27
Bo te 2 tys to podała mi Pati. Mówila, że za tyle niby mogła by ją wyciągnąć. Nie wiem skąd to wzięła, a ja z resztą mówiłam by się tym nie sugerować bo nie jest to wiadomość z pierwszej ręki.
To może podajcie nr konta 🙂

Myślę, że te 2 700 można dać.
też myślę, że 2700 to nie dużo, patrząc na stan Basi i to, ile ten wieśniak mógłby dostać oddając ją na rzeź. Kolorwiatru, czekamy na dane do zbiórki pieniędzy 😀
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
21 listopada 2011 08:47
Bylam w banku zalozyc konto. Za godzine jade odebrac papiery, bo nie chcialo mi sie czekać. Więc około południa powinnam podać nr konta i można robić zbiórkę.

edit: nr konta już mam, token również, ale ze względu, że dopiero jutro bedzie aktywne podam dane jutro po aktywacji.
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
22 listopada 2011 18:09
I jak z tym kontem??
florcia9, doczytaj co dopisała Kolorwiatru 😉
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
22 listopada 2011 18:37
Podaję dane do przelewu:

NA TO KONTO JUZ NIE PRZELEWAMY!!!
okey, obiecałam to przelew poszedł (choc mam kłopoty z konmi, Hultek i Baja sa aktualnie w szpitalu, także i mnie czekaja nastepne wydatki 🤔mutny🙂
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
22 listopada 2011 18:48
Bardzo dziekuję w imieniu Basi, choć w tym wypadku powinnaś jednak pomyśleć o swoich podopiecznych Moja Droga  :kwiatek:
😀 spoko, nic nie zrobię kosztem moich koni, najwyżej swieta będę miała ubogie. Ale bardzo bym się cieszyła gdyby Basia miała normalny, fajny domek. Trzymam mocno kciuki za wykupienie klaczy
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
22 listopada 2011 19:26
Na pewno damy radę 🙂
Poszło i od nas  😉 Trzymam kciuki!
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
22 listopada 2011 20:08
Super  😅
ja jutro dopiero odzyskam moje fundusze, ale do przyszłego tygodnia powinno dojść :kwiatek: trzymam kciuki 🏇
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
22 listopada 2011 20:24
To naprawdę wspaniałe, że istnieje tylu dobrych ludzi. Kiedy Basia zostanie już wykupiona, mam nadzieję, że wszystko pójdzie już tylko i wyłącznie ku lepszemu, a kobyłka odzyska spokój i będzie szczęśliwa 🙂
Rano też puszczę coś od siebie, choć niewiele, bo same wydatki w ostatnim czasie.
ja wpłacę po wypłacie, czyli w poniedziałek. Czy chcesz, żeby coś było albo czegoś nie było w tytule wpłaty?
poszło też ode mnie
Dla bezpieczeństwa Kasi najlepiej wpisać zasilenie konta, lub coś w podobie. Konto jest osobne, więc nie pomiesza się z jej prywatnymi środkami.
najlepiej pisac, ze to oplata za cegielke. cegielki sprzedawac wolno.
A można by podwiesić i nr konta wkleić do pierwszego postu?
katija, po co ma się tłumaczyć? Ja wpisałam wpłata i tyle. Kiedyś mój tata przesyłam mi czasem jakąś kasę i pisał "pożyczka", potem prawniczka uświadomiła mnie, że powinniśmy spisać z ojcem umowę i zapłacić jakiś haracz od tej umowy. Teraz unikamy takich tytułów.
bera7, no i wlasnie dlatego proponuje nie pisac wplata 😉 jaka wplata, za co? do tego tez mozna sie przyczepic.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się