Sesja/Studia i t d ;)

Gosia, ech, szczerze mówiąc  to nie mam pojęcia.  Pozostaje czekać na wyniki 😀 gratulacje! Ile bym dała,  żeby  już zaliczyć  ten rok 😀
flygirl to macie wesoło  😁. Nie ma tam u Was ogarniętego starosty roku?
Starościna jest ogarnięta i stara się jak może, ale nic nie zrobi całkiem sama niestety. I w ten sposób cały mój wrzesień polega na tym, że się zastanawiam, czy nagle się nie dowiem, że jutro muszę być w Lublinie. Co tam takie 700 km i 10 godzin jazdy, kogo to obchodzi. 😎
Achh to na uczelni taki burdel... Współczuję  🤔
Gosia gratulacje!!

Ja też przyszłam sie pochwalić. Wzięłam prowadzącego na litość. Polecam chodzić na ustne egzaminy z nogą w gipsie 🙂
Koniec egzaminów!!! Trzymam kciuki za jeszcze walczących. Ja w nagrodę pozwalam sobie jutro pierwszy raz od wypadku pojechać do stajni  🏇 przynajmniej popatrzę sobie troche
Rany, już mamy wyniki, udało się 😀 Jeszcze tylko ustny i podanie o warunek i będę na III roku 😀
Ja juz tez oficjalnie jestem na drugim roku!  😅
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 września 2015 20:51
Gosia, co studiujesz?

gdzie się podział mój motorek? gdzie te czasy, gdzie siadałam i robiłam co mam zrobić w odpowiednim czasie?
siedzę i oglądam szopy w internecie, co nie przybliża mnie do zdania egzaminu z fonetyki historycznej.
madmaddie widzę, że podobnie do mnie dziś  😁. Miałam caaały dzień się uczyć. Noo, taaak... miałam.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 września 2015 22:06
no to piona!
ja jeszcze muszę ogarnąć sprawozdanie z działalności koła i jakimś cudem do 12 września wydobyć z pani księgowej numery faktur, które zostawiłam u niej w kwietniu. ciekawe jak. chyba metodą na hipogryfa.  😵
Ahahahah  😁 każda metoda jest dobra, jeżeli jest skuteczna!  😂
Ja poproszę o kciuki w poniedziałek o 9, bo kiepsko to widzę  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 września 2015 22:22
ja będę trzymać mocno!
Nie dziękuję  :kwiatek:
Jak to pójdzie, to będę z czystym kontem na 5 roku  😜
robakt   Liczy się jutro.
05 września 2015 14:25
Ja teraz magicznie, kiedy muszę się zbierać na imprezkę rodzinną mam chęć do nauki...
Aaaaa i mama się mnie dzisiaj pytała ile kosztuje warunek...  😵
madmaddie, filologię romańską
olencja, dziękuję i również gratuluję!
aaga84, dziękuję :kwiatek:
breakawayy, będą kciuki! Też kiepsko widziałam, a zdałam 😁
Sonkowa, gratulacje!

czy nagle się nie dowiem, że jutro muszę być w Lublinie. Co tam takie 700 km i 10 godzin jazdy, kogo to obchodzi. 😎


u mnie ten sam schemat działania, uczelnia ma wyje*ane i wiecznie jest burdel, jak sama nie poleziesz i się nie dowiesz to słyszysz od różnych osób różne wersje 🙄
Nie dziękuję!

Ja uwielbiam mój wydział, wszystko jest elegancko zorganizowane, wszyscy wszystko wiedzą. Aż sobie zazdroszczę  😁. Babeczki w Dziekanacie mam bardzo miłe, wszystko idzie załatwić bez problemów, Dziekana też mam świetnego, bardzo prostudenckiego, no żyć nie umierać.
Swoją drogą przeraziłam się, bo to już ostatni rok studiów  😲. Co tu zrobić ze swoim życiem?
iść na kolejne studia? 😁
Jak to ostatnio w filmie było, musisz zadać sobie jedno zaje ❓ ❗ iście ważne pytanie - co lubisz robić w życiu? A potem zacznij to robić  🤣 🤣
Ja nadal walczę z rozdziałem bliżej końca, ale TAAAAAK mi się nie chce -.-
Czy mamy tutaj kogoś z weterynarii w Lublinie z wyższych roczników? Mam pytanie o praktyki przy koniach w Lublinie czy jest szansa się gdzieś załapać do kogo najlepiej iderzac, czy na uczelnianych klinikach jest to możliwe?
To co lubię niestety pieniędzy mi nie da, a jeszcze pochłonie... I to jest ból  😁
breakawayy, ojj tam oj tam :P
Muszę się pochwalić - SKOŃCZYŁAM PISAĆ MOJĄ PRACĘ! Jest cudownie, do minimum 15.09 nie muszę patrzeć na Worda xD

Za wszystkich co walczą od jutrzejszego poniedziałku trzymam mocno kciuki!  🏇
robakt   Liczy się jutro.
07 września 2015 06:53
Kciuki potrzebne o 10!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
07 września 2015 15:16
robakt trzymane były !


Dzięki za kciuki dziewczyny! Prawo Rzymskie zdane na 4,5  😅 teraz siadam do Prawa Konstytucyjnego  🤬
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 września 2015 18:05
robakt, jak poszło?

łomatkobosko. kiedy jest czas żeby robić remont biblioteki filologicznej? ano, W ŚRODKU SESJI, czerwcowej oczywiście. nie, jeszcze się nie skończył.
kiedy jest czas żeby robić przerwę techniczną usosa? ano, WE WRZEŚNIU, jak ludzie czekają na decyzje o akademiki, a indeksów nie można złożyć w dziekanacie póki nie ma wpisanej oceny w systemie.
robakt   Liczy się jutro.
07 września 2015 18:11
mad nie da się tego wyczuć, bo to milutki test wielokrotnego wyboru... Czekam i uczę się przenoszenia masy.  👿
Nigdy więcej chemii kwantowej  💃
Ja na jeden egzamin dałam zwolnienie lekarskie i pisałam go z poprawiającymi... Wyniki do poniedziałku oznaczają chyba, że pani doktor wstawi je o 23... A ja od czwartku żyje w stresie... 😀. Chociaż ich średnio to jak zawsze obchodzi 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 września 2015 22:04
Kiedy mniej więcej są wydawane decyzje co do przyznania miejsca w akademiku? Wnioski były do 31.08. i na razie cisza, a przecież jak nie dostane miejsca, to muszę na gwałt szukać mieszkania... :/
robakt   Liczy się jutro.
10 września 2015 06:38
Proszę o kciuki o 12!!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
robakt trzymane !

Ja też od wczoraj w końcu na drugim roku  😅 Wakacje !  💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się