Kot po wypadku proszę o pomoc...i ciąg dalszy przygód Voltopira Czesia ;)

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
23 lipca 2012 12:12
mówiłam wam jak kocha mleczko i wszystko co z mleka?? no wiec ja tez uwielbiam, i kiedy wypiłam kefir czesio przyszedł, powąchał, ucapił mnie łapkami żeby mu się cel nie suwał i wylizał po "pysku"  🙄
Fajnie się to czyta  😎
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 lipca 2012 13:51
Jaki Czesio piękny! 😍 😜
Kocham takie czarnuchy  😍
Duunia - Czesio wygląda fantastycznie  😍 gratulacje!
Co za szczęściarz z niego, wygląda bosko  😍
Ten brak oczka w pewnym sensie jest uroczy, bo wygląda jakby tak zawadiacko puszczał oczko 😉
duunia Czesław jest po prostu obłędny i aż mi się łezka zakręcila w oku, jak sobie przeleciałam po starszych postach, jaka z niego 'bida' była  😉  I proszę, taki piękny kocur, aż nieprawdopodobne.

Gratulacje za wytrwałość  :kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
23 lipca 2012 21:22
dziekujemy  :kwiatek: nie dopisałam ze zdjecie pochodzi z tej niedzieli tj 23 lipca  😀
dobrze wiecie ze sama bym nie poradziła, no moze troche, ale zadłuzyłabym się w providencie  🤔 np

edit: tfu! 22 lipca, 23 jest dziś  😀
hahaha duunia dzieki ostatniej fotce zorientowalam sie ze mam Cie w znajomych  facebookowych 😀
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
24 lipca 2012 08:57
ale masz tempo  😀 ja cie poznaje po awatarze  🙄  :kwiatek:

a czesiowi się szykuje zabieg usuwania kamienia z paszczy bo mu dziwnie pachnie z pysia, poza tym wszystko z porządku z jego grubością
a ostatnio usiłuje zaprzyjaźnić się z kicią która jest u mnie na gościnnych występach; więc wygląda to tak że ona na niego fuczy i ucieka a on się odwraca do mnie z pytającym wyrazem pyszczka "co zrobiłem źle?"
no i wczoraj wieczorem tez sie sie zdziwił jak wieczorem przyszłam do domu i za mną wkroczyła bezczelna krystyna koza...tak sobie weszła paczajac co kupiłam a koty na to  😲 😲 😲
szczerze mówiąc ja też, ale to juz inny temat ta moja koza
duunia, Czesław jest przepiękny! a ja mam taką słabość do kotów, a jak jeszcze są czarne to już w ogóle  😍
Były lata, że mieliśmy w domu same czarne ogonki... dopiero od kilku lat z racji spadku po babci, mamy miszmasz  kolorowy  😂
W prawdzie kotka bez oczka nie mam, ale z uciętym ogonkiem i łapką tak... mimo to po drzewach też potrafi chodzić 😉
Czesław jest PRzepiękny!!!!! 🙂
duunia widać efekty, super wykonanej pracy. Zdrówka dla ciebie i kota. Jest czym się chwalić.  😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
23 sierpnia 2012 10:02




takie tam z wczoraj, bujają się na hamaku  😀 same włażą, poważnie 😉
duunia, swietnie czesiek wyglada. fajnie, ze sie chlopaki dogadaly, super widok 🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
23 sierpnia 2012 10:07
dzieki katija  😉
jest jeszcze Oficjalnie Obrażona Kicia, która musiała sie znaleźć na wsi gdyż paradowala mi po malborskiej między samochodami 👿 wiec wzięłam na wieś
stan kotów: 3
slychac głownie fuczenie, ale to kicia fuczy, oni sie na nią pacza jak na idiotkę...
kicie tak maja... grunt, ze chlopaki na hamaku maja sie dobrze 😀 kocisko sie z niego zrobilo, no ach i och 😀
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
23 sierpnia 2012 10:53
http://www.petsupplies.pl/dachowiec-miesiaca.html
wysłałam zdjęcie czesia na konkurs  😀 jak będzie termin głosowania to się przypomnę :kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
04 września 2012 14:41
http://www.petsupplies.pl/dachowiec-miesiaca.html?pID=125

bardzo prosimy o głosy na czesia  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
podalam jurka jako autora zdjecia i sie pokiełbasilo, ale spoko jak czesiu wygra to nagroda na pewno do niego trafi 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 września 2012 14:43
Głos oczywiście poszedł 😀
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
04 września 2012 14:44
😅 :kwiatek:
dziękuję w imieniu czesia 😀
To ja komunikuję, ze mam żonę dla Czesia - Krystynkę.
Krysia wczoraj wieczorem została zabrana z ulicy przez mojego niemęża 😎, była potrącona przez auto.
W klinice prześwietlenia i badania, okazało się że kości całe, (tylko dwa szycia skóry) trochę poobijana.
Do dziś szukałam jej domu, bo chyba zostanie u mnie. Już doszła do siebie po lekach, cały czas się łasi.
To już drugi kot odratowany z wypadku, jednak zwierz leżący na drodze ma często duże szanse na przeżycie. Jestem z mojego M. strasznie dumna 😅
Thymos, sliczna jest  😍 na zdjeciu wyglada na szylkretke ? Czy mnie monitor oszukuje? Miala szczescie dziewczynka  😎 Niemaz naprawde wykazal sie  😎
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 września 2012 21:18
ok, rano powiem czesiowi, jako podarek zaręczynowy wystąpi swieżo upolowana (przez felusia) mysz z brylantem  😀
Byleby za bardzo nie śmierdziało :kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
08 października 2012 16:48
http://www.joemonster.org/art/21247/Pies_ktory_odzyskal_radosc_zycia

o takie tam, z innej beczki, bo o psie 😉

Thymos, odnosze wrazenie że czesio kocha kicię  🤔 wiec pewno z zaręczyn nic nie bedzie, musze z nim chyba powaznie porozmawiac... no i w całej wsi nie ma myszy z brylantem  🤔
Thymos, masz wspaniałego niemęża  👍
Cobrinha, jakby ktoś rok temu powiedział, że M. uratuje powypadkowego kota i jeszcze za niego zapłaci niemały rachunek w klinice, to znajomi by się w czółko popukali. Taką mam moc  💃 Mało tego, sam jej szwy ściągnął - nawet nie drgneła🙂
A tak Krysia wypoczywa:


Urzeka wszystkich, niczego w domu nie niszczy, przychodzi sama "na kolanka" i nawet się z moim kotem zaczyna dogadywać 😅
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
05 grudnia 2012 19:27


Czesio bardzo prosi o trzymanie kciuków za swoją koleżankę Kicię, ktora jest w stanie krytycznym, zachorowała  😕
duunia, o kurcze, co się dzieje? 🙁
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
05 grudnia 2012 19:50
niewydolnosc krązeniowo oddechowa, w rtg wychodza białe płuca i jama brzuszna, kotka sie dusi
jutro badania krwi i ewentualna punkcja, ale rokowania sa złe

Kicia ma 12 lat, jak miała pół roku trafiła do mnie, ze śmietnika  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się