Kot po wypadku proszę o pomoc...i ciąg dalszy przygód Voltopira Czesia ;)

Szczerze? nie dawałam szans dla tego kota. Dunia wielkie gratulacje  😅
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
05 lipca 2011 21:15
słuchajcie, ja nie piszę w celu otrzymania gratulacji...choć to miłe 😡 cieszę sie, że kupa śmierdzącego trupem nieszczęścia zasypia teraz obok mnie  😀....mrucząc 😀 i o to chodziło

dziękujemy  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
duunia , gratuluję Ci, dałaś mu nowe życie, to jest coś wyjątkowego 🙂 jestem pewna, że w ten sposób utworzyliście z Czesiem specjalną więź 😉
a jak z jego skrecaniem czy co to tam bylo? ogolnie rownowaga jak?
wyglada kwitnaco chlopak 🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
05 lipca 2011 21:53
wszystko dobrze z równowagą 🙂 to skręcanie to było takie jakby szukanie pola widzenia
teraz już ok wszystko
właśnie odbywa galopy z Feliksem 🏇, bo jest  "ta" godzina 😉
jedynie jak na kota nie chodzi cicho  😀 łapka jest jakby od innego kota i jak wchodzi po schodach do hałasuje- noga stuka o schody  😀
Dał się pogłaskać, wziąć na ręce ( a my jesteśmy obcymi) poprzytulać- do naszego łóżka nie wlazł, pewnie dlatego,że Feliks był ( zdradził swoją koleżankę Dunie i nie grzał jej ten nocki).
Niesamowite, ze wyzyl. Dunia gratulacje.
Koty to jednak maja po 7 zyc. Niedawno mialam okazje widziec ciekawy przypadek. Wileka 60kg mieszanka labradora i amstaffa zlapala kota w zeby i nim troche pomajtala. Kiedy udalo sie kota uwolnic z psiego pyska kot pobiegl na przednich lapach wloczac tylne za soba. Na zdjeciach piekne zwichniecie kregoslupa, brak czucia glebokiego w tylnych lapach. Podano mu jakies sterydy. Byl akurat poczatek dlugiego weekendu i w najblizszej rozsadnej klinice nie bylo chirurga. Wiec konsultacje przez internet i tel. Przez 1,5 dnia na podstawie tego jak kot wracal do zdrowia (kot cos tam niemrawo ruszal jedna lapa ale to bylo kilka godzin po sterydach, dlaszych postepow nie bylo) stawiano diagnoze: przepuklina dysku, kot musi byc operowany jak najszybciej bo co sie mialo wygoic samoistnie to juz sie wygoilo. Kota unieruchomic w klatce do poniedzialku (dlugi weekend). No wiec kot przelezal w klatce te 3 prawie doby, a w poniedzialek do kliniki na zabieg. W klinice lekarz wyciaga kota z klatki, a tu kot ze zwichnietym kregoslupem chodzi.
duunia ja również podziwiam, gratuluję i cieszę sie ze są tacy ludzie jak Ty :-)
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
23 grudnia 2011 11:19

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:najserdeczniejsze życzenia świąteczne składa Czesio z Feliksem  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
tak było:

tak jest:



😀

zostaje jeszcze kwestia rozliczenia-w sumie z czesia zostało mi 186 zł nie wydane, zgodnie z obietnicą mogę przkazać je na jakies inne zwierzę; mam na mysli oplacenie sterylki suki lub kotki lub czegos w tym stylu
co o tym sądzicie?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
27 grudnia 2011 13:57
halo 🙄?
jest tam kto?
186 zł zostalo...
ash   Sukces jest koloru blond....
27 grudnia 2011 14:04
duunia,na forum przewija się info o uratowanych w wigilijny wieczór psiakach pod Warszawą. W tej chwili są szukane dla nich domy, a wszystkim zajmuje się Precelek. Może im się przyda np. na jedzenie?

edit: Czesio wygląda bosko!
duunia, nie do wiary, ze czesiek tak elegancko wyglada 😀

edit: jakies dziwne sie sie zaplatalo 😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
27 grudnia 2011 14:25
Czesław Dziki jest super, rozgadany i w zmowie z budzikiem-budzi mnie rano dając mi buzi, musze sie chowac pod koldrę

...albo wstać 🙄
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 grudnia 2011 15:59
duunia, przyznaj się, podmieniłaś koty, ten czarnulek na dole to jakiś wypasiony kocur a nie biedny, mały Czesio 🤬 Niesamowita zmiana 👍
ash, dasz link do tych psiaków? Nie widziałam o nich nic a może faktycznie im się przyda kasa na jedzonko 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
27 grudnia 2011 15:59
duunia jaaaki on laaadny 🙂
ale fajnie 🙂
jak jego zdrowko?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 grudnia 2011 17:01
Jestem za tym, żeby zapytać czy psiaki nie potrzebują kaski na jedzonko itp ale to może niech się wypowiadają wpłacający 😉
Ale przystojniacha z Czesia  😎
duunia Nie poznałabym kota! Piękny jest, widać że odżywiony, zadbany... wieeeelkie gratulacje, oby więcej takich ludzi  :kwiatek:  ucałuj Czesława koniecznie 😉
Duunia wielkie brawa. Czesio wygląda fantastycznie i jesli uznasz ,że Czesiowi juz forsa nie jset potrzebna to rzeczywsicie podzielcie się z innymi potrzebujacymi zwierzakami.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
30 grudnia 2011 13:33
Jestem za tym, żeby zapytać czy psiaki nie potrzebują kaski na jedzonko itp ale to może niech się wypowiadają wpłacający 😉


na fb widze ze jeden znalazł dom 🙂 a co z drugim? trzeba gdzies wpłacic?  👀
Dunia długo nie było mnie w tym wątku. Jesteś ANIOŁEM!!! Nie ten sam kot  💘
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
30 grudnia 2011 13:40
😡 😡
dajcie spokój z tymi pochwałami, przecież nie mogłam go wtedy ominąć...to wszystko, a pomogliście Wy
wstawiam zdjęcie bo uważam ze wypada pokazać Czesia teraz 😉
Pokaż Czesia!!🙂🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
12 lipca 2012 19:07
🙂 pokaże, pokażę ogólnie jest fantastycznym zwierzakiem, strasznie mnie kocha, śpi ze mną, daje buzi i ogonek do trzymania w nocy żeby mi nie było smutno  😀
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
23 lipca 2012 10:58


Czesław Kot zapytuje kiedy będzie obiad  😉
...no gruby jest 🙄
Livia   ...z innego świata
23 lipca 2012 11:02
duunia, jak on super wygląda! Dostał u ciebie drugie, o wiele lepsze życie :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 lipca 2012 11:13
duunia, on jest cudowny!!!
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
23 lipca 2012 11:16
no jest  🙂 strasznie dobry kot z niego, radzi sobie świetnie a ostatnio nawet przyłapałam go jak razem z Feliksem łapali ptaszka  🙄
no i rozwija spore predkości w trakcie zabawy z psem, małżon jak na to patrzy to mówi że "rentę to by mu odebrał" 😉
Oboziuniu, on wygląda przefantastycznie!
Aż się wierzyć nie chce, że to ten sam kot!

gratuluję! i dziękuję za tak pozytywne historie z happy endem! :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się