Ostrzeżenia - dyskusja

Dworcika wydaje mi się, że nie masz się co tłumaczyć. Postąpiłaś jak postąpiłaś (BTW: moim zdaniem słusznie), wyjaśniłaś zainteresowanej i postronnym. Teraz to już jest lanie wody na młyn "sprawiedliwych, najsprawiedliwszych" i "najmądrzejszych z mądrych i cwanych", którzy będą teraz sobie gdybać i spekulować, kiedy to żadne z nich na twoim miejscu nie jest.  🙄

I z tego co pamiętam, żadne (jeśli dobrze pamiętam?) na twoje miejsce nawet startować nie chciało.  🙄

A szkoda, bo chętnie bym popatrzyła z boku na taką moderację, tych rzekomo jedynych sprawiedliwych. Ponad podziałami. W poczuciu ogromneg poszanowania wolności słowa i myśli.  😎

Szkoda.  😎
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
22 lipca 2009 21:54
Sierra, prosze czytaj ze zrozumieniem i nie doszukuj się tu jakiś podtekstów. Wyraznie zaznaczyłam, że jak obdzielać to wszystkich. A to, że napisałam o sobie, to tylko dlatego, że nie boję się konsekwencji tego co piszę i celowo wskazałam gdzie przegięłam pałę. I nie chodzi mi tu o dworcikę, bo faktycznie dziewczyna nie wejdzie w każdy temat. Była tam Opo i jakoś obeszło się wtedy bez ostrzeżeń, a pozwoliliśmy sobie trochę. Także, skoro wtedy wielu osobom sie upiekło (w tym również mnie), to i teraz uważam, że sprawę należało załatwiać poprzez PW, a nie strzelać ostrzegiem. Ale to jest moje zdanie. Każdy może uważać inaczej.

EDIT: żeby było jasne - Opo pogadała sobie ze mna na PW, na temat mojego pisania. Jakoś do dziś nie oberwałam żadnego ostrzeżenia. Czyli można się dogadac w takiej formie.

Równiejsza? To Twoje zdanie.

Acha, czemu nie startowałam? Bo nie każdy wątek mnie interesuje. W niektóre wogóle nie zaglądam i gdybym miała być modem do bani - a tak by było, bo w nosie miałabym niektóre tematy - to wolałam wogóle nie zgłaszać swojej osoby do wyborów na moderatora. Poza tym, forum to nie jest cały mój świat. Poza internetem mam masę innych ciekawych zajęć.
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 lipca 2009 22:01
Równiejsza? To Twoje zdanie.

i nie zapomnij dodać: i takie jej prawo. 😂

dragonnia, mysle, ze nie ma co sie tłumaczyc, sierra nie w tym celu sie wypowiedziala w tym temacie i na ten temat 😁
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
22 lipca 2009 22:06
A wiesz co Caro? Może bym słowem się nie odezwała ale jak obserwuję niektóre akcje na forum, to same ręce na klawiaturę idą.
Masz rację, powiedziałam swoje i na tym zakończę wywody.
busch   Mad god's blessing.
22 lipca 2009 23:56
nie mam możliwości w 100% dokładnego śledzenia forum i nie zawsze jestem w stanie (tak jak i inne moderatorki) trafić na wszystkie miejsca, gdzie regulamin został złamany. Do tego jest właśnie stworzona opcja "zgłoś do moderatora",
Samodonos jest technicznie niemożliwy  🤦
Dworcika   Fantasmagoria
23 lipca 2009 00:01
Ale samokontrola jak najbardziej. Jak ktoś się nie potrafi kontrolować, to albo ktoś na niego doniesie, albo może wyedytować swój post wyraźnie pisząc dlaczego. Ewentualnie można napisać PW.
busch   Mad god's blessing.
23 lipca 2009 00:17
Wszystko się zgadza, oprócz Twojej bezsensownej uwagi do dragonni o używaniu przycisku "zgłoś do moderatora", kiedy ona pisze o własnych błędach i wypaczeniach.

caroline- u mnie właśnie zdobyłaś +50pkt do statystyk Ciętej Riposty  🏇
Dragonnia, proszę nie zabraniaj mi doszukiwania się w twojej wypowiedzi (skonstruowanej tak a nie inaczej) podtekstów. Jak Caroline słusznie zauważyła: takie moje prawo.  😀iabeł: Ty piszesz, ja interpretuje.  😀iabeł:

A twoją wypowiedź zrozumiałam aż nadto dobrze, tylko - IMO - dość koślawo i pokrętnie wplotłaś wątek swojego "nie boje się pierwsza rzucić w siebie kamieniem" w obronę wolności słowa. I to mnie szczerze rozbawiło  🤣

Bush Dodaj jeszcze +50pkt do statystyk przenikliwości i +100pkt za elegancję i kulturę wypowiedzi i może spokojnie postawić Caroline ołtarzyk.  😎

Od nas wszystkich  😎

dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
23 lipca 2009 17:33
Sierra, Sierra. Widzę, że na siłę chcesz się pokłócić. Cóż takie Twoje prawo 🙂
Amen.  😎
busch   Mad god's blessing.
26 lipca 2009 00:05
Sierra - tylko będę musiała założyć nowy temat z ankietą, żeby wszyscy mogli dać upust swojemu prawu i się wypowiedzieć  😜
Chyba, że odgórnie zarządzimy różyk?
deborah   koń by się uśmiał...
28 lipca 2009 12:33
[quote author=Dworcika link=topic=308.msg300815#msg300815 date=1248100935]
Ktoś, dlatego, że z naszych obserwacji wynika, że Karolass zdarzyło się to po raz pierwszy. Wrotki robił to już nie raz, nie dwa, bywał upominany i nie skutkowało.
jakoś nie przypominam sobie wcześniejszych ostrzeżeń, ale to zapewne moja wina,że mam słabą pamieć.
...powyższa argumentacja moderatora, zmusza mnie do postulowania o naprawienie krzywdzącej niesprawiedliwości i zdjęcie ostrzeżenia deborah- "nie drążyła", więc bardzo ją skrzywdzono taką karą.
[/quote]

dawno nic mnie tak nie rozbawilo

albo inaczej.. nie myślałam, że kiedyś będę się śmiała z jakiegokolwiek postu wrotkiego

dzięki wrotek, nie czuje się skrzywdzona. wstyd mi że mnie poniosło i ostrzeżenie biorę na klatę 😀
« #376 : Lipiec 27, 2009, 22:47:43 »
Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość
proszę moderację, o publiczne wyjaśnienie, mi dlaczego w wątku "ja wygldawasz trening"  wpisy "personalne,obraźliwe i nie na temat" Lotneej, feno i Sigmy, nie zostały ukarane ostrzeżeniem. zwracam też uwagę na wpis Zen w tym watku, składa się on z samego emota i niczego nie wnosi do dyskusji.
ps. proszę o wskazanie mi miejsca, gdzie nie pytany przez samego zainteresowanego, personalnie kogoś obraziłem wpisem nie na temat!
kopiując mój wpis ze "służbowej skrzynki moderatorek"  do być może właściwszego wątku, mam nadzieję,że skłonię, zapewne zapracowaną i pozbawiona wolnego czasu na odpowiadanie,szanowną moderację, do rzeczowego odniesienia się do mojej reklamacji...zwracam uwagę,że chowając głowę w piasek bardzo trudno budować autorytet.
Moderacja albo powinna wybrać się do okulisty,albo zastanowić się nad swoim zakresem obowiązków...przykra jest taka ignorancja....cóż,najlepiej zamieść pod dywan  🤔
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 lipca 2009 06:50
Osoba, która nadawała to ostrzeżenie, jest aktualnie nieobecna. Ja zaraz zobacze, o co chodzi i postaram sie sprawe załatwić.

edit: Rzeczywiście, Sigma również w swojej wypowiedzi zawarła treści, które można uznać za obraźliwe. Wypwiedź Lotnej lub feno również są wycieczkami osobistymi. Myślę, że sprawiedliwie będzie, jeśli Tobie wrotku zdejmę ostrzeżenie. Czy taki obieg sprawy Cię satysfakcjonuje czy powinnam ukarać dziewczyny? myślę, że karanie ich tydzień po przewinieniu nie jest "wychowawcze". Przychylę się do propozycji.

Samsam moderacja nie jest ślepa, nie jest po prostu wszechobecna. 😉
opolanka, a może ukarać całą pomorską obsadę telenoweli bo się niedobrze robi wiecznie od tego samego
nikt do wątków regionalnych zaglądać Ci sznurko nie każe....jak mnie coś nie interesuje to tam nie zaglądam...i jak to ładnie kiedyś napisałaś: kibic z dala się nie wpie***...może zastosuj się do własnej rady?
SamSam, żeby ta telenowela była tylko w wątku regionalnym, to o.k, ale NIE JEST.  🙄

Chyba że kącik WKKW, kącik skoków, wątek o tym jak wygląda trening, KR itp to są twoim zdaniem wątki regionalne...  🙄

SamSam, wątek jak wygląda Wasz trening nie jest wątkiem regionalnym
pozdrawiam i zyczę miłego kadzenia rozumianego niewłasciwie jako promocji reputacji
[quote author=wrotki link=topic=2273.msg305983#msg305983 date=1248727663]
proszę moderację, o publiczne wyjaśnienie, mi dlaczego w wątku "ja wygldawasz trening"  wpisy "personalne,obraźliwe i nie na temat" Lotneej, feno i Sigmy, nie zostały ukarane ostrzeżeniem. zwracam też uwagę na wpis Zen w tym watku, składa się on z samego emota i niczego nie wnosi do dyskusji.
ps. proszę o wskazanie mi miejsca, gdzie nie pytany przez samego zainteresowanego, personalnie kogoś obraziłem wpisem nie na temat!


ostrzeżenie nadane przez Moderatorki jednogłośnie za to, na co powyżej zwróciłeś uwagę - a przede wszystkim za ROZPOCZĘCIE "offu" w temacie,
- skierowanie rozmówców do lekarzy specjalistów, obraźliwe ocenianie wyglądu wspó-formułowiczki,

[/quote]

Osoba, która nadawała to ostrzeżenie, jest aktualnie nieobecna. Ja zaraz zobacze, o co chodzi i postaram sie sprawe załatwić.

edit: Rzeczywiście, Sigma również w swojej wypowiedzi zawarła treści, które można uznać za obraźliwe. Wypwiedź Lotnej lub feno również są wycieczkami osobistymi. Myślę, że sprawiedliwie będzie, jeśli Tobie wrotku zdejmę ostrzeżenie. Czy taki obieg sprawy Cię satysfakcjonuje czy powinnam ukarać dziewczyny? myślę, że karanie ich tydzień po przewinieniu nie jest "wychowawcze". Przychylę się do propozycji.

Samsam moderacja nie jest ślepa, nie jest po prostu wszechobecna. 😉


To w końcu decyzja jednogłośna wszystkich czy tylko jednego moderatora?

pozdrawiam i zyczę miłego kadzenia rozumianego niewłasciwie jako promocji reputacji


możesz jaśniej?nie rozumiem Twojej wysublimowanej aluzji....

myślałem że piszesz o wątku związanym z trójmiejskim stajniami...cóż,mój błąd...widocznie każde z nas ma inne poczucie kiczu i obrazu telenoweli...nie wiem jak ty,ale ja świetnie się bawię,gdy okazuje się,że oferowany na sprzedaż koń (oczywiście pocztą pantoflową) okazuje się być ledwozajeżdżonym konisiem...a wspaniały trener doprowadza na każdym treningu do bynajmniej nie bicia piany,a piany na całym koniu poowijanym jak szynka babuni...podróże kształcą...przekonałem się o tym już nie raz...
nie wiem jak ty,ale ja świetnie się bawię,gdy okazuje się,że oferowany na sprzedaż koń (oczywiście pocztą pantoflową) okazuje się być ledwozajeżdżonym konisiem...a wspaniały trener doprowadza na każdym treningu do bynajmniej nie bicia piany,a piany na całym koniu poowijanym jak szynka babuni...podróże kształcą...przekonałem się o tym już nie raz...


Przepraszam, ale co to ma wspólnego a tym wątkiem lub z dyskusją nad ostrzeżeniami?

To chyba nie jest wątek o twoim poczuciu humoru... czy o poczuciu przyzwoitości... czy o wykształceniu...?

🤔

SamSam - widzę że podarowanie sobie takiego pier... z osobistymi wstawkami które nikogo nie interesują to trudna sztuka.
postuluję o ukaranie mnie ostrzeżeniem za łamanie regulaminu i off topowanie.

postuluję również o nagrodzenie Sierry i sznurki odznaką wzorowego forumowicza.

wyjeżdżam na urlop,proszę wybaczyć brak natychmiastowej odpowiedzi na ewentualnie zadawane mi pytania.
deborah   koń by się uśmiał...
30 lipca 2009 12:45
opolanka, a może ukarać całą pomorską obsadę telenoweli bo się niedobrze robi wiecznie od tego samego


może zbanować całe pomorze bo mieszka tam kilku czepialskich?
[quote author=sznurka link=topic=308.msg307776#msg307776 date=1248942443]
opolanka, a może ukarać całą pomorską obsadę telenoweli bo się niedobrze robi wiecznie od tego samego


może zbanować całe pomorze bo mieszka tam kilku czepialskich?

[/quote]
A może pomorze oszczędzi, innym niż pomorscy, dyskutantom patrzenia na lokalny konflikt? 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 lipca 2009 13:06
Tania, ale nawet tym pomorskim, którzy nie są zainteresowani. Bo mnie te konflikty też na prawdę niewiele obchodzą... Z resztą, nie tylko mnie z pomorza.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 lipca 2009 13:42
Aquarius, odpowiedziałam na to pytanie w skrzynce moderatorek
Dziękuję 🙂.
deborah   koń by się uśmiał...
30 lipca 2009 14:10
Tania, sądzę, że powinnaś taki apel wystosować do konkretnej osoby, no może dwóch

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się