Książka skarg i wniosków

Jak będzie chwila czasu, to o tą możliwość wybierania sobie strony w molochach poproszę Quantę 🙂
Dziękuje. 🙂
Szczerze powiedziawszy, to byłem przekonany, że to ja byłem zbyt głupi by rozgryźć interfejs forum... bo przecież taka opcja "musi gdzieś być!".  😉

Deidre, dzięki wielkie, trochę praktyki i nawet udaje mi się trafić to co chcę.  🙂
Przekazałam wszystko Quancie. Teraz jest zawalona robotą, ale mówiła, że po 20-tym powinno już być luźniej i popatrzy co da się zrobić 😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
18 marca 2010 16:29
Quanta, ratunku!! zobaczysz, wyjde z siebie i stanę obok jak jeszcze raz szanowne forum postanowi mnie wylogować tuż przed tym jak kliknę wyślij 👿
jestem zalogowana, czytam forum, wybieram wątek, klikam odpisz i pisze wiadomość, potem klikam podgląd - wszystko działa jak należy, klikam "wyślij" - wyskakuje (oczywiście nie za każdym razem, ale straszliwie irytująco często :/) strona logowania 👿 i szlag trafia całego posta, którego napisałam 👿
pliiiiis zrób coś z tym paskudztwem :kwiatek:

jakie są zasady wylogowywania zalogowanych użytkowników? czas? brak aktywności?
Na nowej Mozilli z włączoną funkcją uzupełniania/zapamiętywania idzie się cofnąć i skopiować całego "straconego" posta - dawniej nie było tak różowo i też wielokrotnie cały dłuuuuugaśny post znikał mi w czeluściach Internetu.
Składam wniosek o przestawienie zegarka na forum , bo misie wszystko myli :P 😉
Dworcika   Fantasmagoria
30 marca 2010 19:01
Misie są w lesie 😉
A tak serio, to zegarek przestawiasz sobie indywidualnie 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
30 marca 2010 21:05
Grzegorz, opera już od dawna tak ma- zdarza mi się korzystać 🙂
wnioskuję o zmianę wyglądu forum
na czarno białe - przynajmniej na tydzień
Averis   Czarny charakter
11 kwietnia 2010 15:57
Popieram
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 kwietnia 2010 15:58
Również popieram.
ja także.
Napisałam w tej sprawie już do Quanty. Musimy jednak poczekać, bo chyba nie mam Jej przy kompie w tej chwili.
trzynastka   In love with the ordinary
11 kwietnia 2010 16:53
A pomyślałyście, że każdy wasz wniosek to dla Quanty godziny pracy?
Może ona w tej chwili chce spokoju, przypuszczam, że gdyby chciała i mogła to bez niczyich próśb zmieniłaby nam kolorystykę forum.
Averis   Czarny charakter
11 kwietnia 2010 17:05
Ale to jest wniosek, nie żądanie, więc liczymy się z tym, że może być odrzucony. A do wnioskowania każdy ma chyba prawo.
Absolutnie popieram ninevet, po co dokładać Quancie tyle pracy? I bez tego ma dużo roboty.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 kwietnia 2010 20:14
Forum zmieniło szatę graficzną właśnie.
trzynastka   In love with the ordinary
11 kwietnia 2010 20:16
ano 🙂

Quanta  :kwiatek:
już chwilę temu 🙂
Quanta, dziękujemy  :kwiatek:
Ninevet, Quanta dziękuję. Nie znalazłam wcześniej tego wątku, stąd dubel.
cieciorka   kocioł bałkański
28 kwietnia 2010 11:19
mam problem ze znikającymi wątkami z "nieprzeczytanych wiadomości"
nie wchodzę w nie, zostawiam na później a część wątków mimo to odpada....
dempsey   fiat voluntas Tua
19 maja 2010 01:03
już kiedyś zgłaszałam problem z galerią, ale nic się nie zmienia, więc zgłaszam znów.

Wchodzę sobie na forum przez Voltopiry - jakoś się przyzwyczaiłam. Loguję się i klikam w "Galeria".
Wchodzę do galerii (widzę te wszystkie ostatnio dodane itp) i klikam "Moja Galeria".
Co napotykam? Ekran logowania..
OK, loguję się. Przenosi mnie na stronę główną ale Re-volty, nie Voltopirów.
Znów muszę kliknąć Galeria, znów widzę nowo dodane rożne foty, znów klikam "Moja Galeria" i uffff.. .jestem w tej mojej wreszcie..

Czy tak musi być  ❓
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 maja 2010 22:10
dempsey zaloguj się zarówno na voltopirach jak i na re-volcie korzystając z opcji zapamiętaj (czy jej odpowiednika). wtedy wchodząc do galerii nie będziesz napotykać ponownego logowania
galopada_   małoPolskie ;)
21 maja 2010 20:27
nie wiem czy to dobry pomysł, ale proponuje zrobić osobny watek z ogłoszeniami dot. kupna/sprzedazy/dzierzawy koni bo toną one w ogłoszeniach o szmatki itp., a są duzo dłuzej aktualne... tak tylko pomyslalam  😡
jestem za! 😅
ja też popieram  😉  😅
trzynastka   In love with the ordinary
24 maja 2010 17:07
Przecytuje odpowiedź moją i Dworciki z watku "służbowa skrzynka moderatorów"

Presja i Galopada - ja jestem na nie z dwóch powodów. Po pierwsze nie jestem fanką wielu przyklejonych wątków, a po drugie [ i ważniejsze ] nie uważam żeby nasze forum miało wyglądać jak allegro, jeżeli ktoś chce kupić konia to sobie znajdzie te ogłoszenia. To raczej ulatwienie dla sprzedających i wieksza darmowa reklama. Za chwile się dowiemy, że fajnie by to podzielić na sprzęty do koni i dla jeźdźca, potem, że siodła trudno znaleźć.
Modów jest jeszcze 2ch może mnie przegłosują.



Jestem zdecydowanie przeciwko tworzeniu kolejnego ogłoszeniowego tematu. Argumenty w zasadzie te, które podały dziewczyny.
Chciałabym zgłosić, że nieprzeczytane wątki same mi się odznaczają. Upierdliwe to nieco. Da się coś z tym zrobić?
Pozdrawiam 😉
ushia   It's a kind o'magic
30 maja 2010 16:33
poncioch, to do quanty musisz

Mam prośbę o włączenie do regulaminu zakazu crosspostingu - czyli umieszczania tej samej treści w kilku wątkach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się