Książka skarg i wniosków

Dlaczego wchodząc w wątek X w pomoc,uwagi,teksty  pozniej klikając w Techniczne   (pasek na gorze) przekierowuje mnie na główna re-volty, a jak wchodzę na bylejaki watek w Towarzyskich, i klikam w Towarzyskie - to samo miejsce gdzie bylo techniczne przekierowuje mnie na z powrotem na glówną strone towarzyskiego wątku.

edit: wiem! rozwikłałam już to  😁 😁  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
02 sierpnia 2010 22:17
Wnioskuję o to , aby w każdym wątku w pierwszym poście znalazła się informacja bardzo dokładna czego wątek dokładnie się tyczy , co jest dozwolone , a co zabronione . Nagminnie wręcz w większości przypadków przez małolaty , nowe osoby jest łamana zasada nie wrzucania do wątku czegoś co do niego nie pasuje . I tłumaczenia typu , że nie ma nigdzie napisane , a informacja jest , ale gdzieś dalej po pierwszym złamaniu zasady . A ta nie byłoby wymigiwania się że się nie wiedziało , nie widziało , nie chciało szukać bo jest na 5 str np . Najbardziej "narażone" na to wątki :

"Nasza klasa , photoblogi"
"Uchwycić chwilę"
"Zadziwiające nietypowe ogłoszenia"
I w czym to przeszkadza w życiu?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 sierpnia 2010 09:04
no właśnie. w czym to niby przeszkadzać ma?


co jest dozwolone , a co zabronione

..zapisane jest w regulaminie
Bischa L, nie przesadzasz? Tak jest zawsze. Wystarczy użyć troszkę rozumu, żeby zakumać o co chodzi w wątku. Jeśli komuś tego brakuje, to nic na to nie poradzisz. Przy czym dla niektórych na prawdę uchwyconą chwilą jest to, że koń ziewa - trudno.
ja jednak postuluję reaktywację Służbowej Skrytki Moderatorów...choćby dlatego,że są problemy komunikacyjne z moderacją, np zgłoszony przeze mnie 4 krotnie post, został wy-edytowany, a autor ukarany dopiero po ponad 3 dniach...4 zgłoszenie wysłałem dziś w nocy i dopiero ono znalazło odzew.
Wrotku - moderacja ma 7 (siedem) dni na reakcję. Spokojnie. Wystarczy zgłosić raz.
...wystarczy, jeżeli moderatorzy są wobec siebie lojalni 😎
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 sierpnia 2010 13:32
Wnioskuje o zniesienie ograniczenia ilosci dolaczonych do postu plikow. Nie umieszczam zdjec na serwerach, wiec nie moge np dodac przyslugujacej mi ilosci zdjec do ogloszenia w formie zalaczonych plikow.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 sierpnia 2010 13:46
BASZNIA, Ale w ten sposób miejsce na serwerze quanty bardzo by się skurczyło jeśli nie byłoby limitu :]
BASZNIA, po to masz galerię re-volty żeby wrzucać na serwer.
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 sierpnia 2010 13:48
Notarialna,  a wrzucajac na serwer miejsca nie marnuje?

Burza, nie wrzucam na serwer i juz, moge dolaczyc? Moge. To dlaczego nie moge tyle ile mi sie nalezy?
Po to jest galeria jak ktoś chce wrzucać zdjęcia. Jeśli galeria nie pasuje- trzeba się dostosować do założonej ilości zdjęć do postu i tyle. Naprawdę nie rozumiem problemu.
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 sierpnia 2010 13:52
Nie do Ciebie w ogole moj wniosek, mozesz nie rozumiec, ale ja po prostu uwazam, ze to nie fair.

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 sierpnia 2010 14:07
BASZNIA,  nie fair byłoby, gdybyś nie miała alternatywy w postaci galerii. Ale masz, w dodatku są tysiące darmowych albumów internetowych na które możesz wrzucać swoje fotki, co za problem?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 sierpnia 2010 14:08
Strzyga, Widocznie basznia ma taki kaprys. Cóż...
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 sierpnia 2010 16:15
Nieczesto sie zdarza, ale mam, a co 😉.
a ja wnioskuje o drobna zmiane dotyczaca zakazu cytowania form graficznych. proponuje ustalenie, ze dane zdjecie moze pojawiac sie raz na stronie. rozumiem potrzebe cytowania zdjecia jesli dyskusja na jego temat trwa przez nastepne strony a zdjecie zostaje gdzies z tylu i trzeba go szukac zeby dowiedziec sie o czym mowa. lub tak jak ostatnio w przypadku wrotkiego- przekleil zdjecia z zupelnie innego watku, wiec ich cytowanie, tak aby inni userzy je widzieli bylo imo uzasadnione.
katija, można zacytować sam link.
Yyyyyyyyyyyy, a co się stało z połową wątku skradziono konie  😲 był tam offtop, ale myślałam, że został wycięty i założony jakiś temat, a on został po prostu wycięty  🤔
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 sierpnia 2010 18:44
abre, tak, mozna cytowac link, ale w przypadku kiedy danego obrazka nie ma na tej stronie, albo tak jak wrotki przenosil wogole z innego watku zdjecia, to wygodniej miec je na widoku, a nie klikac w link. poza tym- to w tym momencie nie przeszkadza.
proszę o wyodrębnienie w osobnym wątku, offtopa na temat prawno-instruktorski, który zaśmieca mój ulubiony wątek o zainfekowanych sznurkozą.
czy można coś zrobić w końskich ogłoszeniach rozjeżdża się strona, obawiam się, ze to przez krzykliwe ogłoszenie horses
Bardzo proszę o zrobienie coś z użytkownikiem hafi, jest beznadziejna  🤔wirek:
A.   master of sarcasm :]
22 sierpnia 2010 15:10
grzesiek

wrzuc ja na ignora, bo moderacja sie urlopuje  😁
grzesiek.1993, zrob uzytek z magicznej ikonki "ignoruj".
grzesiek.1993czy człowiek ,który lubi inną rasę niż np. Sp jest beznadziejny ........ obgadywanie  😕
to nie chodzi o kogoś, kto lubi inną rasę. To chodzi o kogoś, kto kompromituję określoną rasę przez swoje zachowanie.
ja myślę inaczej ,że ktoś kto lubi inną rasę poprostu nie ma prawa pisać na forum re-volta !  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się