Książka skarg i wniosków

to dlaczego zamknięto Jarpolowy wątek? no właśnie, co z tą sprawą? Któraś z modek prosiła chyba o opinię, wypowiedziało się w tym wątku kilka osób - ZERO odzewu. Można to jakoś przedyskutować?
trzynastka   In love with the ordinary
04 lipca 2009 13:36
zamknięty wątek dotyczył loga i konkursu. Więc w momencie zakończenia prac nad logiem został zamknięty
Normalka na volcie - osobiste wycieczki, wytyki i żenujące złośliwości użytkowników, którzy wiecznie maja jakieś ale do innych, których nie lubią. Ten wątek załozyła akurat ela ale jestem przekonana, że gdyby założyła go jakaś użytkowniczka lubiana przez tych którzy się czepiają nie było by problemu. Tak jak z wątkiem Anky czy Eskadrona, które są ewidentymi dublami Końskiej Rewii idąc tym tropem. Nie mówiąc o wątku oficerki ; termobuty ; czapsy i buty - czemu tutaj nikt nie uporządkował i nie pozamykał? Dokładnie taka sama sytuacja a jakoś nie robi to nikomu problemu  🤔wirek:

żenada jak zawsze  😎
ale idzie się przyzwyczaić, że niektórzy uzytkownicy lubują się w czepianiu i docinaniu 😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 lipca 2009 16:01
Zgadzam się, ponadto wątek dotyczył konkretnej rzeczy.
to napiszę wprost co mnie w tym raziło (i prosze pamietać, że ja decydentem w tej sprawie nie byłam ani nie jestem) - że w wątku jezdziecka rewia mody już od jakiegoś czasu (pisze z pamięci, nie sprawdzałam wątku specjalnie dla celów napisania tego posta) byly posty dot. kurtek - zwłaszcza przeciwdeszczowych. były linki, dyskusje, opinie. po czym równolegle powstał wątek... o kurtkach. pożył kilka dni i spadł w jakieś czeluście.
po czym został reaktywowany przez zadanie w nim identycznego pytania jak w jezdzieckiej rewii mody. dla mnie to świadczy o tym, że w oczach forumowiczów jest on tym samym co JRM (a co najmniej JRM i wątek o kurtkach spełniały tę samą funkcję - skoro mogły być tratowane całkowicie zamiennie w tej kwestii). i w takich okolicznościach ja po prostu nie widzę najmniejszego sensu istnienia dwóch równoległych wątków, w których pojawiają się te same pytania. z tego powodu - tak jak w rzeczonym watku napisałam - albo JRM bez kurtek, albo kurtki do JRM. ale oba na raz - nie ma sensu i tyle.
bo ja nie mam problemu z wątkami na konkretne tematy (np. o jednej konkretnej szmacie) tylko rażą mnie "byty równoległe". jeśli istnieją obok siebie tematy zdawałoby się zbieżne, ale użytkownicy zachowują pewną "dyscyplinę" wypowiedzi (czy jak kto woli - pewną schizofrenię 😉) to ja nie widzę powodów do czepiania się. skoro w wątku o czapsach potrafią pisać o czapsach, a w wątku o oficerkach o oficerkach - to jaki byłby powód uznania ich za dubel? gdyby natomiast traktowali te wątki zamiennie, to jaki byłby powód utrzymywania takiego podziału? zdaje mi się, że zachowania użytkowników konkretnych wątków więcej świadczą o "dublowatości" wątków niż opinie postronnych... ale to moja prywatna opinia 😉


natomiast co do mojego postu do Eli - pozwolę sobie wyjaśnić, ze wyraziłam tylko swoje emocje, które urosły do takich właśnie rozmiarów karmione żalami Eli na każdą ingerencję któregokolwiek moda w jakiejkolwiek sprawie, która jej wypowiedzi (a w szczególności jej wątków) w jakikolwiek sposób dotyczy. widocznie zbyt długo zwlekałam z ekspresją tych emocji i stąd ich "mocna" forma 😉 ale słowa napisanego nie cofam, bo nadal uważam dokładnie to co napisałam wczoraj.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 lipca 2009 17:01
Opolanka otwarła ponownie już wątek o kurtkach przeciwdeszczowych za co jej dziękuję.  :kwiatek:

Taka generalna uwaga - choć myślę że już to wcześniej było wałkowane.

Naprawdę nie ścinajmy sobie gałęzi na której siedzimy.

Po co na siłę ładować konkretne tematy w wątki rozrośnięte do giga-wielkości towarzyskich gdzie naprawdę zaglądają wciąż te same osoby. 

Trudno oczekiwać żeby ktokolwiek kto ma w konkretnym temacie do powiedzenia (tu o kurtkach przeciwdeszczowych /to racja że temat powinien tak brzmieć więc zmieniłam /) akurat wszedł do rewii mody i akurat trafił na moje zapytanie. No w sumie z jedna osoba może by i trafiła. Ale z racji tego że wątki para-towarzyskie bardzo szybko się rozrastają, to pytanie zadane w konkretnej sprawie zaraz by uciekło gdzieś na dalsze strony. I co wtedy? jak oczekiwać by ktokolwiek cofnął się o 10 stron wstecz a potem o 10 stron naprzód odpowiedział na to pytanie, o którym nikt już nie pamięta.

Naprawdę dajmy sobie spokój z ustawicznymi wynajdywaniami pseudo-dubli i scalaniu na siłę z jakimiś gigantycznymi wątkami o naturze bardzo ogólnej.

Jeśli tym tropem byśmy podążyli to co z wątkami traktującymi o bryczesach czy oficerkach. Przedzież idąc tokiem rozumowania Caroline TEŻ winny się znależć w wątku gigancie o rewii mody. Ale sobie ładnie istnieją osobno. I bardzo dobrze.

Nic z tego lepszego dla forum nie wynika, a argument o porządkach należałoby między bajki włożyć. Właśnie to scalanie na siłę powoduje nieporządek gdyż jak wspomniano wcześniej nie sposób potem znaleźć danego tematu przez wyszukiwarkę.

Caroline: ja rozumiem, że twoje wpisy powstały pod wpływem jakichś frustracji (nie wnikam ani w to jakiego są typu ani co je powoduje). Jednak może istnieje jakiś inny sposób na ich rozładowywanie aniżeli ustawiczne  wyszukiwanie, z zacięciem godnym wyższych celów, wyimaginowanych dubli  a następnie pisanie podsyconych jadem i wtrętami osobistymi postów. Przykro mi że tak się męczysz - gdyż forum ma być w zasadzie rozrywką a nie jakimiś torturami - choć myślę że nie tędy droga.





caroline   siwek złotogrzywek :)
04 lipca 2009 17:14
Ela, bardzo przepraszam, że tak niejasno napisałam mojego poprzedniego posta i przez to byłas zmuszona odczytac jakże błędnie moje intencje czy tez emocje. albowiem ani to forum ani nawet ty, mnie nie frustrujecie ani nie męczycie. forum lubie, a ty i twoje problemy mnie tylko śmieszycie. tak jak klaun i jego wygłupy w cyrku: ŚMIESZYCIE.

mam nadzieję, ze tym samym twoje wątpliwości co do moich nieistniejących acz sugerowanych przez ciebie frustracji zostały rozwiane. chociaż jeśli tego jednak nie pojmiesz i zdecydujesz się ciągnąć ten temat i będziesz śmieszyć mnie dalej to super - przecież śmiech to zdrowie 😀


natomiast co do dubli - napisałam dość o tym w poprzednim poście i powtarzać sie nie będę.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 lipca 2009 17:24
Caroline - napisałam w poście powyżej, że nie wnikam w  to jakiego są typu te twoje frustracje ani co je powoduje.

Ja tylko nieśmiało sugeruję, byś znalazła sobie inny sposób na ich rozładowywanie aniżeli tworzenie  niemiłej, pełnej pretensji o coś atmosfery czy rozwalanie dyskusji. Super że się przy tym doskonale bawisz że cię aż to śmieszy - choć mnie np. to jakoś mało śmieszy że kogoś tak cieszy dowalanie innym.

caroline   siwek złotogrzywek :)
04 lipca 2009 17:29
Caroline - napisałam w poście powyżej, że nie wnikam w  to jakiego są typu te twoje frustracje ani co je powoduje.
a ja ci napisałam, ze mnie śmieszysz, a nie frustrujesz. ale nadal tego nie rozumiesz, co mogłoby być przykre, że się tłumaczy coś w prostych zdawałoby się słowach, a nadal jest sie niezrozumianym... ale nie jest 🙂 dla mnie to tylko jak kolejne salto w tył i podskok z podrzutem kapelusza, śmiech i brawa 😁 brawo Ela! 👍 na ciebie zawsze mogę liczyć 😅
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 lipca 2009 18:04
Opolanka otwarła ponownie już wątek o kurtkach przeciwdeszczowych za co jej dziękuję.  :kwiatek:


bardzo proszę. Tylko proszę o rzeczową dyskusję na temat.
busch   Mad god's blessing.
05 lipca 2009 20:13
Ja jeszcze o tym uzewnętrznianiu się- naprawdę wierzycie w coś takiego, jak 're-voltowa społeczność'  😵 ? Przecież to jest kilkaset osób z różnych części Polski, z różnymi charakterami, osobowościami i światopoglądem, których tak naprawdę nie znacie. Znacie tylko internetową kreację tych osób. Nie możecie im zaufać tylko dlatego, że robią internetowe miłe minki- nie wiadomo, czy przed ekranem nie uśmiechają się iście demonicznie  😜

Pewnie część osób, którym teraz się wypłakujecie w rękaw, na żywo nigdy nie zostałaby waszymi bliższymi znajomymi, nie wspominając już o traktowaniu ich jak powierników.

Ale cóż, lepszy znany wróg niż ten nieznany  😉

Mnie by było nieswojo się potem spotkać z re-voltowiczami oko w oko, gdybym wcześniej wywlekała jakieś wyjątkowo smrodliwe brudy spod szafy. Dość powiedzieć, że i tak już mam trwały uraz na psychice i jeden avatar mi się kojarzy głównie z uciążliwymi comiesięcznymi ranami kobiecego typu.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 lipca 2009 14:28
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,7347.msg292058/topicseen.html#new

Cały wątek jest rozjechany tak, że nie widać opcji cytuj, zgłoś do moderatora, itp...
Czy u Was też się tak rozjechał?
u mnie jest ok
Graba.   je ne sais pas
11 lipca 2009 13:00
w wątku o hucułach zdjecia bardzo rozjechały stronę 🙁 Nie mogę dotrzeć do przycisku zgłoś.
Dworcika   Fantasmagoria
11 lipca 2009 14:28
Oba tematy poprawione 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
15 lipca 2009 09:35
szybka edycja nie dziala
szybka edycja nie dziala


nigdy nie działała, informacja o tym byla gdzieś na początku tego wątku
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 lipca 2009 12:28
proszę o przywrócenie tematu o opalaniu sie w solarium i kosmetykach stosowanych do opalania pod lampami
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,7685.0.html

ten temat dotyczy zupełnie innych kwestii
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,890.0.html

nie chcę zaśmiecać tematu o samoopalaczach i balsamach brązujących, mój temat dotyczy wyłącznie opalania w solarium
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 lipca 2009 13:43
LoveHorses, odpisałam Ci na PW.
Watek otwieram, ale proszę nie dublować informacji nt. samoopalaczy etc.
" Ustal opcje wyszukiwania
Czy nie zapomniałeś podać co szukać? "

To nie jest po polsku. Powinno być CZEGO szukać, a nie CO szukać.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 sierpnia 2009 20:02
Posty przypadkiem nie poznikały?


// edit mój bład sorry
Do czego służy ta szybka wyszukiwarka na górze po prawej?
Przykład: wpisuję w niej "siodła bezterlicowe" i nie ma wyników, a wystarczy wejść w zakładkę szukaj i po wpisaniu, wątek się odnajduje.
Gillian   four letter word
09 sierpnia 2009 21:35
Aquarius, w ten sposób przeszukasz dany temat 🙂
Ale bajer! Chociaż wygodniej mi używać ctrl + f.
busch   Mad god's blessing.
09 sierpnia 2009 22:20
" Ustal opcje wyszukiwania
Czy nie zapomniałeś podać co szukać? "

To nie jest po polsku. Powinno być CZEGO szukać, a nie CO szukać.


Ja bym też wsadziła przecinek przed "czego"  😉
In.   tęczowy kucyk <3
22 sierpnia 2009 19:33
Od godziny ok. 18 co jakieś 5 minut wyskakuje mi, że serwer przeciążony i się nie da połączyć z forum przez kolejne 15-20min :/ I tak cały czas...
mi rowniez, caly bozy dzien 😤
A mi się wczoraj w ogóle nie udało tu wejść
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
23 sierpnia 2009 14:05
Ja nie mogłam wejść, ale wieczorem.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 sierpnia 2009 14:06
Widzę ze nie tylko mi ostatnio forum nawalało. ja wczoraj się męczyłam z jakieś dwie godziny...
nie moge wejsc na re-volte od dwoch godzin
poszło przez voltopiry dopiero
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się