Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

Jutrzejszy dzień będzie bardzo udany  😅
Za to pojutrze... najpierw, myjąc rano włosy, uźyjesz pomyłkowo kremu do depilacji, następnie posolisz kawę zamiast posłodzić, wychodząc z domu wdepniesz w psią kupę, w autobusie oberwiesz laską od babci której nie dość szybko ustąpiłaś miejsca, później kopnie Cię koń, a pod koniec dnia dostaniesz mandat za złe parkowanie  👿

Chcę nauczyć się robić ładne koreczki, które nie rozwalą się po 5 minutach  😀
Kawecan   Jeździec bez konia...
15 maja 2010 19:38
Nie rozwalą się po 5 minutach a po 10 będziesz musiała je rozplątywać  😉

Jutrzejszy dzień będzie bardzo udany  😅
Za to pojutrze... najpierw, myjąc rano włosy, uźyjesz pomyłkowo kremu do depilacji, następnie posolisz kawę zamiast posłodzić, wychodząc z domu wdepniesz w psią kupę, w autobusie oberwiesz laską od babci której nie dość szybko ustąpiłaś miejsca, później kopnie Cię koń, a pod koniec dnia dostaniesz mandat za złe parkowanie  👿


Tak dla sprostowania  😀: nie piję kawy, nie jeżdżę autobusami, nie mam prawa jazdy ponieważ mam dopiero 12 lat.  😁 Chyba że o czymś nie wiem..  😁

Chcę żeby jutro nie padało.
Zgodnie z Twoim marzeniem jutro nie będzie padać , ale za to będzie tak gorąco , że będziesz ususzona niczym ususzone róże które są pamiątka.
Chciałabym , żeby mnie już nic nie bolało- palce 2x, stopa, nerki
Kawecan   Jeździec bez konia...
15 maja 2010 21:00
Nic cię nie będzie boleć tak długo że przestaniesz czuć swe ciało i będzie tylko wywracać oczami w szpitalnym łóżku bez drgnięcia.

Chcę aby jutro była idealna pogoda.
pogoda jest idealna, świeci słońce, jest upał. Po godzinie 13😲0 robi się tak gorąco, że nikt nie wychodzi z domu. Zauważasz, że nie masz nic do picia. Wychodzisz w ten upał do sklepu. Jednak wszystka woda jest wysprzedana. W tym upale cierpisz 2 dni pijąc brudną rudą wodą z kranu. 

chciałabym mieć ładniejsze włosy
wracasz od fryzjera z nowym fryzem na głowie i spotykasz znajomych. Idziecie do jakiegoś pubu. Dobrze się bawicie. Zapalasz fajkę (choć generalnie nie palisz), ale że jesteś niedoświadczona, podpalasz sobie włosy. Jakimś cudem palą się całe. Po ugaszonym 'pożarze' masz tak zniszczone i połamane włosy, że golisz się do łysa i nosisz perukę tak długo, póki ci włosy nie odrosną.


Chcę mieć świadectwo z paskiem 😁
Kawecan   Jeździec bez konia...
15 maja 2010 22:40
Masz świadectwo z paskiem lecz rodzice uznają że to tylko pasek i nie dostaniesz żadnej nagrody za to  🤣

Też chcę świadectwo z paskiem  😀iabeł:
Dostaniesz świadectwo z paskiem, ale napadną Cię mali chuligani z 2 B i zabiorą Ci je, po czym zrobią z niego samolocik i świadectwo poleeeeeci w świat  😁

Chcę dostać za darmo nową ujeżdżeniówkę Amerigo Pinerolo  😍
Dostaniesz całkiem za darmo wymarzoną ujeżdżeniówkę ale bez gwarancji i po kilku dniach okaże się, że skóra była nie taką jaka być miała. Siodło odparzy ci tyłek, zejdzie z niego farba i urwą się przystuły 😁

A ja chcę się dzisiaj wyspać, o! 🙂
Kawecan   Jeździec bez konia...
16 maja 2010 10:40
Wyśpisz się ale zaśpisz i obudzą cię zimnym wiadrem  😀

Chcę mieć normalną, zajefajną klasę w Gimnazjum  😎
masz super klasę w gimnazjum, jesteście super zgrani, jednak nauczyciele was nie lubią i macie przechlapane  . 😉

chciałabym nauczyć się rosyjskiego .
Kawecan   Jeździec bez konia...
16 maja 2010 11:14
Nauczysz się Rosyjskiego a tu nagle III wojna światowa <bez udziału Polski> , Rosja znika a rosyjski nie jest ci już potrzebny więc pieniądze w błoto....

Chcę obejrzeć film 'The Long Shot'.  😉
Właśnie pożyczyłaś od sąsiada film. Już masz przygotowane chipsy, cole, kocyk na kanapie, niewiemcojeszcze i nagle spory kawałek sufitu finezyjnie i z gracją odrywa się przygniatając twój odtwarzacz dvd 😁

Chce następny weekend!  🙂
Kawecan   Jeździec bez konia...
16 maja 2010 11:27
Nadejdzie następny weekend lecz niestety będziesz mieć wypadek samochodowy/rowerowy/motocyklowy i cały weekend przeleżysz w cieplutkim szpitalnym łóżku  😂

Chcę aby już była godz. 15😲0  😎
Czary- mary - masz 15
ale z Twoich planów czy czegokolwiek  piętnasta przeradza sie w najwieksza tragedie Twojego zycia i juz jej nie chcesz...
a ja chce...zeby ktos (dobrze mi znany) nie przenosil sie w przyszlym roku szkolnym do innej klasy....
I wiecej nic mi nie trzeba-tylko tego teraz najbardziej pragne....  😕
(marzenie chcialam wyslac juz pare postow wczesniej - inne choc podobne ale to juz zazegnane - tylko teraz to...)
Kawecan   Jeździec bez konia...
16 maja 2010 11:57
Proszę bardzo, pif paf nie przeprowadza się do innej klasy, ale do innego kraju.

Chcę iść na drugi rok do klasy sportowej.
idziesz do klasy sportowej, ale okazuje sie, ze jestes beznadziejna, najgorsza. wszyscy sie z cb polewaja. masz dosyc, wiec okaleczasz sie i nigdy nie bedziesz mogla uprawiac spostow  😀iabeł:


chce jesc  duuuuzo slodyczy, ale nie tyc  🙂
Kawecan   Jeździec bez konia...
16 maja 2010 12:44
Będziesz jeść mnóstwo słodyczy , lecz nie będziesz tyć. Lekarz będzie podejrzliwy, badania ci zrobi i okaże się że masz tasiemca!!  😀iabeł:

Chcę aby w weekendy nie padało  😀
W weekend nie pada. Ale za to w poniedziałek tak zaczyna lać ok. godziny 11, że zalewa was w szkole i jesteś uwięziona w swoim ukochanym miejscu aż straż pożarna was uwolni. Nie zdążasz nauczyć się na klasówkę, którą masz we wtorek. Dostajesz pałę, masz szlaban na konie  😎

A ja chcę iść do liceum anglojęzycznego  😜 (marzenia...  🙁 )
litterowa   I hope that future will be better!
16 maja 2010 12:59
Idziesz do liceum anglojęzycznego. Na początku wszystko jest super, ale poziom jest bardzo wysoki-nie radzisz sobie. Nauczyciele sie na ciebie uwzięli, koledzy/koleżanki z klasy są nie do zniesienia. Przestajesz lubić angielski, zaczynasz go nie znosić.


Chciałabym mieć lustrzankę XD
  znajomi kupili ci na urodziny lustrzankę, jednak jest tak daremnej firmy, że po zrobieniu kilku zdjęć psuje się, a obiektyw odpada .

chciałabym w końcu dorwać taniego mattesa .
Kawecan   Jeździec bez konia...
16 maja 2010 13:16
Dorwiesz taniego mattesa na allegro lecz cóż. Nie mattes jak na zdjęciu tylko zwykły kocyk  😵

Chcę mieć super lustrzankę, świetnej firmy żeby mi posłużyła jakieś 5 lat  😎
dostajesz lustrzankę, wymarzona, super chiper! wytrzymała, ekonomiczna itp
ale nie stać cię juz na żaden obiektyw! a samym body ciężko co kolwiek zrobić - możesz ja tylko oglądać  😁
Kawecan   Jeździec bez konia...
16 maja 2010 14:09
mirti2 nie ma marzenia  🤬

Chcę nowy aparat który się nie popsuje, przez 5 lat będę go mieć, będzie robił świetne zdjęcia, będę go miała przez 5 lat, nikt mi go nie ukradnie, i będzie b. tani .

bedziesz miala ten aparat. po 5 latach okazalo sie, ze byl on kradziony (dlatego taki tani). odnajduje cie policja, masz sprawe w sadzie, musisz zaplacic grzywne, skasowac wszystkie zdjecia, ktore nim robilas i zabieraja ci aparat. I jest tak jakbys go wogole nie miala  😁


chce miec w koncu NORMALNEGO chlopaka  🙄
masz NORMALNEGO chlopaka ....ale uznajesz ze jest zbyt normalny i go rzucasz
litterowa   I hope that future will be better!
16 maja 2010 16:28
aga a twoje marzenie?
chce znależć sie na dole w 5 sekund i zobaczyc w telewizji mojego kolege
litterowa   I hope that future will be better!
16 maja 2010 16:45
Zobaczysz w telewizji swojego kolege, który cię publicznie poniży i zwyzywa, opowiadając o twoich najwiekszych poniżeniach xD

Chce sobie kupić samochód. 😅
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
16 maja 2010 16:47
kupisz samochód, ale pierwszego dnia okaze sie ze zepsuly sie w nim hamulce i spowodujesz karambol. Odszkodowania bedziesz splacac do konca zycia.

Chcialabym zdac jutrzejszy egzamin  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się