Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

Wygrywasz 20 milionów, przywożą Ci je TIR'em pod dom, pan kierowca paleciakiem rozładowuje paletę z tymi milionami, ale pali przy tym papierosa , spada iskierka i 20 milionów zmienia się w kupkę popiołu  :bum:

Chciała bym mieć dobę dłuższą o 10 godzin  😁
Kawecan   Jeździec bez konia...
06 maja 2010 21:21
[s]Wygrasz 20 milionów i zgubisz kupon 😀[/s]

Będziesz mieć dobę dłuższą ale za to o 11 godzin wydłużą ci czas pracy/szkoły

Chcę nauczyć się grać Harrego Pottera na Keyboardzie  🏇
Nauczysz sie grac Harrego Pottera na keyboardzie i tak sie wciagniesz w te magiczne klimaty ze podejmiesz probe lotu na miotle  😜 Chyba nie musze dodawac ze nie masz zadnych magicznych mozliwosci i proba zakonczy sie wieeeelka gleba  😂

Chcialabym poleciec na ksiezyc  😀
kujka   new better life mode: on
06 maja 2010 22:14
bostonka, Rosjanie stworzyli kosmoturystyczny biznes, Ty oszczedzajac przez cale zycie w koncu wykupilas wycieczke na ksiezyc. Niestety, kiedy jestes juz w polowie drogi miedzy ziemia a ksiezycem okazuje sie ze kapitan Wolodia zapomnial zatankowac 😉 wiec nie dolatujecie, dryfujecie w kosmosie przez nieskonczone miliony lat swietlnych

chce znalezc lepsza prace.
Andre   I am who I am
06 maja 2010 22:15
Wygrywasz w loterii lot na księżyc, wsiadasz do rakiety, wszystko przebiega pomyślnie, wylądowałaś wraz z członkami załogi na księżycu 😀 Stawiasz kroki na księżycu, jesteś zachwycona. Nagle dostrzegasz asteroidę która zmierza w kierunku Waszej rakiety. Asteroida uderza i niszczy ją doszczętnie. Wy stoicie na księżycu i nagle włącza się sygnał z kombinezonów, że za 15min skończy się Wam tlen 😂

Chciałabym pojechać na Wyspy Kanaryjskie 🙂
Nie pojedziesz na Wyspy Kanaryjskie bo pojechać sie po prostu nie da😀
Chciałabym iść na koncert Toola
pójdziesz ale na koncert ale okaże się że Tool schodząc ze schodów podczas próby skręcił kostkę i koncert w ostatniej chwili odwołali...
  chciałabym żeby mój koń bez zbędnego treningu robił ciągi, pasaże itp 😁
O, Twój koń ma wrodzony dar - robi ciągi, pasaże i piafuje aż gwizda, a Ty marzysz o tym, żeby choć na chwilę uspokoił się i szedł prosto, nie mówiąc już o efektownym skoczeniu przeszkody czy przejażdżce po okolicy bez wzbudzania sensacji. W końcu zabierają Ci go, trafia do cyrku, robi karierę jako tańczący koń, nie ma czasu nawet odbierać od Ciebie telefonów, wreszcie pada z wyczerpania 😕

Chciałabym mieszkać w pięknej okolicy z łagodnym klimatem ❗

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
07 maja 2010 09:57
...no i mieszkasz w ślicznej chatynce odziedziczonej po babci wśród pól i lasów, jest cukierkowo i miodowo....

niestety wszystko dookoła wykupuje deweloper i stawia tam kompleks osiedli dla nowobogackich burakow wraz ze spa i wesołym miasteczkiem

wynosisz sie  do bloku zmeczona ciągłym sprzataniem smieci z podwórka, ktore wyrzucają mieszkancy ze swoich okien wprost na Twoją dzialkę 😉

chciałabym żeby moi dłużnicy zwrócili mi kasę

ps moja kura z poprzedniego marzenie-znosi jajka w jednym miejscu-tylko nikt nie wie gdzie to miejsce jest 👿 👿 👿
Twoi dłużnicy zwracają Ci kasę wraz z odsetkami na Twoje konto. Przyczepia się do Ciebie Urząd skarbowy, że masz dochody od których nie odprowadzasz podatku. Przeprowadzają Ci szczegółową kontrolę, wykrywają niejasności w Twoich zeznaniach podatkowych i trafiasz do więzienia za przestępstwo wobec Państwa...

Chciałabym mieć czarny pas w karate  😁
asds   Life goes on...
07 maja 2010 13:58
Czarny pas w karate...namalowany czarnym markerem na gipsie na nodze po pierwszym treningu



Chciałabym wyleczyć się z szmatoholizmu i żeby mi cycki z rozmiar mniejsze się chociaż zrobiły
Wyleczysz się ze szmatoholizmu do tego stopnia , że będziesz chodzić nago 😡 a co do piersi to poddasz się operacji plastycznej zmniejszenia piersi , ale niestety chirurg przyzwyczajony do powiększania ,powiększy twoje o 6 rozmiarów   😲 😲

Chciałabym schudnąć
chudniesz... chudniesz w oczach
i nabawiasz sie anoreksji / bulimii (do wyboru do koloru)
i ciagle zdaje Ci sie ze jestes za gruba

Chce zeby na Zielonej Szkole na paintballu udalo mi sie dopiec koledze z klasy 😁
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 maja 2010 11:07
Dopieczesz mu a on ci 2 razy odda  😂

Chcę żeby jutrzejsza jazda była udana.
Jazda będzie baaaardzo udana, wręcz idealna. Zachwycony trener postanawia wziąć byka za rogi i wysyła Cię od razu na zawody międzynarodowe, na których robisz spektakularna klapę - 30 punktów karnych na parkurze lub 30% na czworoboku (w zależności od dyscypliny)  😀iabeł:

A ja chcę znaleźć idealnego faceta i zakochać się! 😍
Kawecan   Jeździec bez konia...
09 maja 2010 22:11
Zakochasz się ale ten idealny facet okaże się Gejem  😀iabeł:
Kawecan, a życzenie?  🤬

P.S. Nie przytrafiło mi się to, czego mi życzyłaś, ale moja przyjaciółka próbowała mnie swatać z przystojnym Włochem-gejem  😉
Kawecan   Jeździec bez konia...
10 maja 2010 09:33
Prawie to samo  😁

Już, już życzenia  😉
Chcę umieć czarować  😎
Kawecan, świat byłby dla ciebie nudny bo miałabys wszystko i pozbawiłabys sie w ten sposób marzen.

Chciałabym oddać swoje organy umierającemu dziecku.Żeby mogło żyć.
Kawecan   Jeździec bez konia...
10 maja 2010 12:47
Oddasz organy lecz organizm dziecka ich nie przyjmie....

Chcę się nie bać
Kawecan, dobra wróżka dała Ci Eliksir Odwagi. Wypijasz go i - działa! Niczego się nie boisz  🏇 No więc postanawiasz zaszaleć... Idziesz do ZOO uzbrojona w widelec i rzucasz się na pojedynek z wielkim, groźnym lwem! Pan Lew był bardzo głodny i zły. Zrobił się jeszcze bardziej zły, kiedy dźgnęłaś do tym widelcem w... nos! Ale po pojedynku poprawił mu się humorek, bo już nie był głodny  😁

Aaaaa edit: zapomniałam życzenia  😡 chcę jechać na Ibizę na wakacje!
Kawecan   Jeździec bez konia...
14 maja 2010 14:39
Pojedziesz na Ibizę lecz nie tą wymarzoną lecz do jakiejś wsi w Polsce <Był Paryż więc Ibiza też się znajdzie  😁>

Chcę mieć świadectwo z paskiem..
Dasz nauczycielom łąpówki, aby mieć te piątki na świadectwie.Wszyscy uwierzą w Twoja inteligencję i wiedzę i będą ciągle do Ciebie latać z pytaniami, do tego stopnia że nie będziesz miała chwili samotności...


  Chciałabym dostać pierścionek z brylantem
Kawecan   Jeździec bez konia...
14 maja 2010 15:27
Dostaniesz ale ukradziony i będziesz musiała go zwrócić...

Chcę wyjść na rower z moją paczką  😉
Jedziesz rowerem ze znajomymi i okazuje się, że nie działają hamulce, oba. Wymuszasz więc pierwszeństwo na skrzyżowaniu i Żuk wiozący kapuste do Lidla uderza w taksówkę. Oburzeni kierowcy wzywają policję, robi się zamieszanie, wszyscy robią zdjęcia, gazeta lokalna i kółko różańcowe w drodze + musisz zapłacić spory mandat. A na domiar nieprzyjemności spadł Ci łańcuch 😁

Chcę lasagne! 😀
Kawecan   Jeździec bez konia...
14 maja 2010 22:35
Przyjdzie do ciebie miłość twojego życia wręczy ci Lasagne,  a kiedy
rozmowa nabieże tempa ty dostaniesz biegunki od tej Lasagne.  😂

Chcę z pewną osobą zjeść spaghetti  😁
jesz z pewną osobą spaghetti jednak w jedzeniu widzisz robaki, z krzykiem wyrzucasz tackę i ona trafia na tą osobę.. niestety nie chce ona później Cię więcej widzieć.


chcę by znowu była śliczna pogoda
Kawecan   Jeździec bez konia...
15 maja 2010 12:39
Jest śliczna pogoda ale tylko przez 5 sekund i od razu jak wychodzisz z córeczką na spacer to zaczyna się burza!  😀iabeł:  😁

Chcę aby piosenki o Karolinie nie były zboczone.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
15 maja 2010 18:18
piosenki o Karolinie zaczynają być tak grzeczne że są śpiewane tylko w kościele  😀
chcę żeby wszystko się poukładało.....
Kawecan   Jeździec bez konia...
15 maja 2010 19:08
Poukłada się a ktoś przyjdzie i znów rozwali...  👿  😁

Chcę aby jutrzejszy dzień był udany  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się