wasze ulubione seriale

kermit   Horses horses everywhere ..
06 października 2015 10:44
Ktoś coś wie o serialu Banshee ? Wyskoczyło mi jako najlepszy serial w lutym 2015.
Anyone ?

No i czy wiecie gdzie to można obejrzeć w necie ?

Skończona Gra o Tron i House of Cards, powoli kończy się Walking dead i co tu dalej oglądać...
Dziś start nowego sezonu AHS! Pomocy! Gdzie znajdę dzisiejszy odcinek online? Strona na której oglądałam poprzedni nie działa 🙁
Oglądam 6 sezon Żony Idealnej i znowu będę musiała szukać nowego serialu. Nawet kandydata nie mam. 🙁
flygirl jutro nowy sezon Arrow  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 października 2015 20:25
I obejrzałam Castle i eee... yyyy.... Niech oni już skończą ten serial, bo się stacza 🙁
Facella też obejrzałam, ale moim zdaniem trochę lepszy niż poprzednie, tzn trochę się wratowali i jest szansa, że wróći na właściwe tory choc zobaczymy co wymyślą dalej.

Jest już też 1 odcinek Good wife 7 serii, nie jest to szczyt tego co było w najlepszych sezonach ale i tak oglądam dalej.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 października 2015 21:38
Magdzior, ja już czytałam wszelkie możliwe wywiady z twórcami i jestem spokojna  😎 ale moim zdaniem totalnie bez sensu to rozgrywają.
kermit, tvseriesonline? Kinoman?
Jejku, kiedy Wy znajdujecie czas na te wszystkie seriale? 😀 ja nie mam jakoś szczególnie zawalonego grafiku, ale ostatnie 2 tygodnie oglądałam tylko w weekendy, i tak nie byłam w stanie nadrobić chociaż jednego serialu. A jak już znajdę chwilę i położę się w łóżku z laptopem, to zasypiam 😂 od jutra solidne nadrabianie, obiecuję poprawę 😎
Ja oglądam do snu, albo jak jem i tak jakoś zlatuje :P
Good Wife odpuściłam jak TO się wydarzyło i jakoś nie mogę się zebrać, żeby wrócić...  🍴 za to Chirurgów oglądam dalej  🤔wirek:

Homeland wrócił  😜 to zdecydowanie jeden z moich ulubionych, miałam plan żeby poczekać aż wyjdzie więcej odcinków i obejrzeć ciurkiem, ale niestety, nie udało się  😁
baffinka wiem wiem 😜

Castle'a dopiero dzisiaj nadrobię, zobaczę co tam nawymyślali.
Arroch, ja mam dokladnie odwrotnie. The good wife oglądam dalej i uważam ze trzyma poziom. Chirurdzy po takiej wymianie obsady imo juz nie maja tego klimatu. Cierpiałam po kolei jak się pozbywali ludzi ale w poprzedniej serii przesadzili.
budyń, u mnie "do snu" ostatnio wyglądało tak, że położyłam się, włączyłam, nie zdążyła się czołówka skończyć a ja już spałam 😁 a zapomniałam że w sobotę jest u nas wielki bal, wciągnęli nas w organizację i nadzór, więc seriale poczekają, a tyle fajnych propozycji tu podrzucałyście 🙁
ooo dzieki za przypomnienie o homeland! a ja ogladam w przerwach miedzy siedzeniem nad ksiazkami taki serial to prawie fajny odpoczynek dla mózgu, albo podczas jedzenia, czesto tez (ale to raczej jakies programy nie seriale) podczas robienia notatek bo ja nie lubie robic jednej rzeczy na raz;d Dziwnie mi cicho i nudno jak np robie sobie notatki a jak idzie w tle program to slucham, zerkam, pisze.
A kto ogląda z was Sherlocka? Wczoraj wypuścili trailer do specjalnego odcinka, który będzie w grudniu, już nie mogę się doczekać  😍
macbeth, chyba wszyscy 😁 już się nie mogę doczekać tych wszystkich nowych sezonów w 2016 😍
maiiaF, noo Sherlock i GoT obowiązkowo 😍
Arroch, ja mam dokladnie odwrotnie. The good wife oglądam dalej i uważam ze trzyma poziom. Chirurdzy po takiej wymianie obsady imo juz nie maja tego klimatu. Cierpiałam po kolei jak się pozbywali ludzi ale w poprzedniej serii przesadzili.


Że Good Wife trzyma poziom to nie wątpię, bo to świetny serial, ale jakoś tak... no nie mogę, pewnie jak pokończą mi się wszystkie seriale to wrócę. Chirurdzy są teraz jak rozlazłe ciepłe kluchy, ale przyzwyczajenie wzięło górę, pewnie dlatego, że oglądałyśmy go z koleżanką jeszcze w liceum i zawsze we wrześniu od początku szkoły czekałyśmy na nowe odcinki...

Magdzior proszę bardzo 😀 mam podobnie, mi też seriale towarzyszą w ogarnieniu rzeczy na uczelnię 🙂
nie ma to jak stać w kolejce do kasy w Biedrze, kiedy koleś z tyłu ma na dzwonek ustawione "Carry on my Wayward Son" i przypomnieć sobie, że wczoraj wyszedł nowy SPN 😁 ktoś już może oglądał?

obejrzałam nowe Kości. akcja podobna do Castle mi się wydała 🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 października 2015 22:01
calore, ooo, a co było? Nie oglądam Kości, możesz sypnąć spoilerami na priv.
W ogóle to wydawało mi się, że ten serial się skończył? Ostatnio był na Polsacie ten sezon, w którym (spoiler)zabili Sweetsa(/spoiler), ale oni tam odeszli z pracy i myślałam, że to koniec serialu...
Facella, a bo to raz oni odchodzili 😁

tu napiszę, żeby nie było pytań potem [!spoiler!] Booth wyszedł rano z domu (jak Beckett), a do laboratorium jakiś czas potem przywieźli spalone szczątki, których budowa wskazywała na Bootha właśnie. ostatecznie uznali, że to nie on, tylko jego brat. zaczęli szukać Bootha (jak Beckett), ale znaleźli tylko pomieszczenie, w którym wcześniej był, gdzie była jego krew, a on sam ukrywał się z jakimiś żołnierzami czy agentami (trochę jak Beckett) [!koniec spoilera!]
Jak wrażenia z pierwszego odcinka 5go sezonu AHS Hotel?
Ja mam mieszane uczucia... No, nie wiem co myśleć. Mam nadzieję, że się rozkręci.
Jak wrażenia z pierwszego odcinka 5go sezonu AHS Hotel?
Ja mam mieszane uczucia... No, nie wiem co myśleć. Mam nadzieję, że się rozkręci.


ja właśnie oglądam. nie wiem, jak będzie dalej, ale na tą chwilę obstawiam to, co sprawiło, że przestałam oglądać freak show - ten serial coraz mniej straszy, a coraz bardziej obrzydza niestety 🙁


za to Supernatural jak zaawsze 😍 😍 😍 niby nic takiego, pewnie większość ludzi byłaby już znudzona tym 11 sezonem ale dla mnie ciągle jest szaał 💘
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2015 16:14
Marzena, oglądałaś "Code Black" online? - Gdzie?

Czy ma ktoś jakieś info odnośnie serialu HBO "Wataha"? Będzie kontynuacja, czy jak zwykle dobry serial skończy się na jednym sezonie?
Moon - nie, ja wszystko na torrentach.

Obecnie u mnie Code Black prowadzi w rankingu pilotowych seriali, potem Blindspot, Quantico ostatnie bo irytujące 😉

Jeszcze obejrzałam Blood and Oil, bo lokacja jak na seriale odmienna - North Dakota, ale to taka typowa soap opera.
kazdy z kazdym seks uprawia i kazdy czyha na kogoś zycie 😉
Moon, http://ororo.tv/pl lub na tvseriesonline.pl
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2015 18:54
xxagaxx, fenks!
baffinka jak Arrow?

Zdecydowałam, że teraz zacznę Orange is the new black, potem może Homeland? Gdzie te czasy, w których chciałam tyle seriali na raz zacząć. 🙁
Apropos Homelandu to u mnie w domu taka sytuacja:
SMS od taty o 18 - Ściągnij Homeland
21 tata w domu:
- Jest Homeland?
- Jest
- To czemu jeszcze nie oglądamy? A napisy są?
- Nie wiem jeszcze nie sprawdziłam
- To na co Ty czekasz?

Chyba lubi ten serial  😁
Napisy do najnowszego odcinka już są jakby ktoś był zainteresowany 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się