Kto/co mnie wkurza na co dzień?

NowaJa, obyś miała rację, trzymam za to kciuki.
We Wro w niektórych komisjach (Jagodno) oczekiwanie po kilka godzin. Pisała gazeta ale też napisał mój kolega , - czekał 3 godziny 55minut. Kosmos. Kart brakowalo w wielu miejscach. Na mojej wiosce o 17 była kolejka na 40 metrów przed wejściem do szkoły....
Stałam godzinę w kolejce (Wro, północ), kart nie brakowało, ale ludzi było sporo. Dużo odmawiało referendum 🙂 Nie było żadnych problemów z tym, od razu odnotowywane.

Wstępne wyniki u mnie też powodują niedosyt, ale czekam na ostateczne.
Jagodno jeszcze głosuje. W Wawie Wola i Praga bo kart brakło...
Przed chwilą zagłosowałam 😁💪 ale kolejka jeszcze została... w sumie 3,5 h stania.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 października 2023 00:23
Exit poll o 21 z minutami a z drugiej strony setki, o ile nie tysiące ludzi w kolejkach do głosowania o północy? Będzie PiS unieważniać, zobaczycie. Obudzimy się w szlamie.
Facella, a to jest podstawa? Do unieważnienia? Takie zjawisko następuje zawsze, ich ulubiona Polonia w Chicago głosuje nadal jeszcze 7h po zamknięciu lokali w Polsce. Chociaż PiS to sobie potrafi reasumpcje robić jak chce...
Facella, Ale to nie jest żadna podstawa do unieważnienia. Cisza wyborcza nie została przedłużona, exit poll miało pełne prawo się ukazać.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 października 2023 01:01
PiS wiele rzeczy zrobił nie mając ku temu podstaw, to mieliby nie robić afery o wybory, które nie dają im bezwzględnej większości?
Facella napisałam to samo, ale wcięło mi post.
PiS nie pozwoli sobie odebrać władzy i zrobi wszystko by tę władzę utrzymać
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 października 2023 07:05
Kurde, jeszcze nie ma late poll?
I jeszcze dłuższą chwilę nie będzie.
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2023 07:14
Może naiwnie się łudzę, że opozycja będzie mówić chociaż w miarę jednym głosem i się dogadają. Wiadomo, że to wszystko jest gra kompromisów, jak to w polityce.
Frekwencja mnie totalnie zabiła, obłęd! 😱😍 z tego co widziałam to do 2:40 ludzie stali, więc late poll, na godz. 6 rano jeszcze nie było. (cytując KiKŚ)
Ale też liczę że wynik KO powinien się poprawić, bo do tej nocy to stali raczej ludzie młodzi, których ruszył obywatelski obowiązek, albo, którym polityka dała się we znaki w ostatnich 8 latach... 😎
Raczej jeszcze długo nie bedzie. We Wrocławiu Jagodno skończyło głosować o 3 w nocy - znajomy kartę wrzucił o 2.40. Oczywiście to wynik idiotyzmu ustalających komisję bo zrobili jedną jak dla wioski, która Jagodno było 10 lat temu a nie jak dla jednej z największych sypialni Wro - od rana był tam kosmiczny problem.
Ja się pochwalę że nigdy w życiu nie byłam i nie zamierzam iść na wybory. A lat mam już 40. Nikt mi nigdy nic nie oferuje. Tacy jak ja są wykluczeni z życia społecznego. No sami powiedzcie czy jakaś partia oferuje coś dla bogatych, samotnych freelancerów. Jedno co mnie mega cieszy w tym kraju to powszechna korupcja i kolesiostwo bo łatwo na tym zarobić kokosy. Przy mentalności polaczków to się nie zmieni nieważne jaka partia będzie u władzy. Taka sytuacja jest od wieków. Śmiać mi się chciało zawsze jak widziałam te kolejki przed lokalami wyborczymi. Żałosne...
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 października 2023 07:41
Amber77, nie masz się czym chwalić... Mam nadzieję że ten post to troll.
Słyszałam że Warszawa jeszcze głosuje, prawda to? 😮 Wstępna frekwencja 72,8% chyba jednak zaniżona.

Wg strony wybory.gov.pl PiS 40%... Ale póki co dane z 13,4% komisji...
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2023 08:05
Facella, moim zdaniem nie ma co w ogóle patrzeć jeszcze na stronę PKW, bo jest dopiero 14% i z tego co widzę to np Trójmiasto jeszcze w ogóle nie jest policzone. Szkoda nerwów 😉

Amber77, gratulacje.
Moon, tez nie patrze ale mam nerwa ze jednak się nie udalo
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2023 08:11
Late Poll sprzed chwili:

Prawo i Sprawiedliwość – 36,6 procent (198 mandatów)
Koalicja Obywatelska – 31 procent (161 mandatów)
Trzecia Droga – 13,5 procent (57 mandatów)
Lewica – 8,6 procent (30 mandatów
Konfederacja – 6,4 procent (14 mandatów)

Ipsos przekazał, że late poll to wyniki badania exit poll z uwzględnieniem 50 procent oficjalnych wyników z komisji wyborczych.
Amber77, Ty jesteś żałosna. Twoja postawa jest żałosna. Mam trochę więcej lat niż Ty. Może nie jestem bogatym samotnym freelancerem, ale pracując na stanowisku managerskim w Grupie Azoty nie przymieram głodem. Nie mam dzieci ani męża. Nie dostaję 500+ , nie mam żadnych ulg czy dodatków. Ale na wybory chodzę. Zawsze i na każde. I nie przeliczam polityków na złotówki - zastanawiając się, co mi mogą dać. Partia rządząca zabrała mi wolność, możliwość decydowania o swoim zdrowiu, mam nadzieję że opozycja mi to odda.

Ps Late poll smuci mimo wszystko 🙁
Amber77, z szacunku dla tych, którzy stali w kolejce do godziny 3 w nocy i po 6 godzinach oddali upragniony głos - zachowaj swoje przemyślenia dla siebie 🙂

Teraz pospływały głosy głównie z małych okręgów, czyli pisowskie wsie.
Mój ojciec poszedł jako społeczny obserwator na liczenie głosów do jednego z lokali w Warszawie i o 8.00 rano mi napisał, że u niego nadal trwa liczenie.
Dzięki wszystkim. Nie ma to jak się podbudować z rana. Dziękuję za poprawę humoru. Hejt nie rusza takich ludzi jak ja. Jestem zbyt zadufana w sobie. Powodzenia w życiu.
Amber77, mowa jest srebrem, a milczenie złotem, jako bogaty freelancer weź to sobie do serca, bo szacunek do innych to jednak ważna sprawa.
Amber77, hejt xD Krytyka naprawdę żałosnego postępowania to hejt xD podoba mi się ta narracja 😀
Nikt mi nigdy nic nie oferuje.
Amber77, a ty co innym oferujesz?

Żałosna jest twoja małostkowość i egoizm. Może dlatego jesteś samotnym freelancerem. Bo żeby nie być samotnym i móc pracować z ludźmi to trzeba mieć w sobie trochę człowieczeństwa i szacunku dla innych.
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2023 10:16
Dobra, koniec z karmieniem trolla 🤣

dobry njus: Korwin nie wchodzi do sejmu, smuteczek wielki 😜
Moon, a to ponoć taki spoko ziomek 😀
Amber77, sama siejesz hejt pisząc, że głosujący są żałośni. Piszesz o zabijaniu chronionych wilków i zakopywaniu zwłok i nadajników, żeby nikt tego nie znalazł. Daj jakiś namiar na siebie, przyjadą mili panowie, którzy Ci powiedzą co o tym myślą. Wtedy będziesz sobie mogła dopiero narzekać. Ale skoro taka bogata jesteś to może na kaucje starczy.
Fokusowa, oj starczy. Co do wilków to każdy ma prawo chronić swój dobytek. Tyle w temacie
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 października 2023 11:23
Będzie gdzieś potem dostępna informacja ile głosów dostały konkretne osoby?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się