Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Kolega właśnie mi powiedział, że siedząc na kiblu smsuje albo siedzi na fejsie  🙄  🤣
CzarownicaSa, No ja rozumiem, że można się zaczytać. Sama kiedyś bardzo dużo czytałam (nie wiem czemu już nie?), ale jakoś wydaje mi się, że zaczytać się na tyle, żeby przenieść się w inny wymiar, to można w rzeczach magicznych, romantycznych czy mistycznych... a robienie kupy jakoś mi się z mistycyzmem i przenoszeniem w inny wymiar po prostu kłóci!  😁

Chess, A no tak! Nie tylko z książką, ale i z laptopem nawet na kibel niektórzy chodzą, jak netu w telefonie nie mają  😂
cieciorka   kocioł bałkański
14 września 2012 23:21
Czy pralnie jak np 5 a sec czyszczą buty? Zamsz mnie pokonał 😵
Czy można jakoś skontaktować sie z moderatorami/administratorami photobloga z prośbą o usuniecie mojego bloga? Mam na nim za dużo zdjęć (ok.2000) aby usuwać kazde po kolei.
A samego siebie przeszedł, gdy wybrał się do kąpieli z książką. Nie było go 2 godziny... 🤔 Wchodzę do łazienki, woda lodowata, a ten czytał i nawet tego nie czuł 😵


Ja jak już się kąpię w wannie (na co dzień prysznic, wanna na odstresowanie 😉 ) to zawsze biorę książkę + telefon z muzyką. Potrafię sobie tak leżeć i czytać (i dolewać gorącej wody) nawet ze 2, 3 godziny 💘
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
15 września 2012 08:59
Kolega właśnie mi powiedział, że siedząc na kiblu smsuje albo siedzi na fejsie  🙄  🤣



jestem dziwna, bo też tak robię. nie pytajcie mnie dlaczego.  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 września 2012 09:06
To wyobrazcie sobie, ze mojego chlopa siostrzeniec (15lat) jakidzie zrobic kupe to: wlacza sobie muzyke z tel, rozbiera sie do naga i pozniej z 45 minut siedzi na kiblu. A po kupie jest kapiel 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 września 2012 10:24
CzarownicaSa, No ja rozumiem, że można się zaczytać. Sama kiedyś bardzo dużo czytałam (nie wiem czemu już nie?), ale jakoś wydaje mi się, że zaczytać się na tyle, żeby przenieść się w inny wymiar, to można w rzeczach magicznych, romantycznych czy mistycznych... a robienie kupy jakoś mi się z mistycyzmem i przenoszeniem w inny wymiar po prostu kłóci!  😁

ja się zawsze przenoszę w inny wymiar, tzn. zależy co czytam. czasem nawet tak, że zapominam gdzie jestem, zapominam, że czas leci i później chodzę jak śnięta, bo nie wiem co się dookoła dzieje, przecież przed chwilą jeszcze płynęłam jakimś statkiem czy byłam w środku bitwy, a tu co... mój dom?! i to już wieczór?!
Czy na Święcie Kwiatów w Skierniewicach są stoiska ze sprzętem jeździeckim?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 września 2012 11:07
ja się zawsze przenoszę w inny wymiar, tzn. zależy co czytam. czasem nawet tak, że zapominam gdzie jestem, zapominam, że czas leci i później chodzę jak śnięta, bo nie wiem co się dookoła dzieje, przecież przed chwilą jeszcze płynęłam jakimś statkiem czy byłam w środku bitwy, a tu co... mój dom?! i to już wieczór?!


Skąd ja to znam... 😁
Ja mam to samo, niekiedy musi upłynąć dobra chwila , żebym zorientowała  się gdzie jestem, jak nagle przerwę czytanie  🙂
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
15 września 2012 17:36
wyrwę Was z pasjonującej rozmowy : )
ale czy jest jakaś dobra duszyczka, która dobrze zna ebay i angielską rozmiarówkę?  :kwiatek: mam problem, nawet z tabelą opisującą rozmiary.
prosiłabym o kontakt na pw.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 września 2012 23:49
tak ilustrując dyskusję:

Ha ha!

Czuje się jakaś ułomna, bo w wannie tez nie czytam. Zaczynam mieć poczucie, że coś mnie w zyciu omija
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 września 2012 11:56
Ja w wannie tez nie lubię czytać, bo książka mi zamaka, a nie wiedzieć czemu ciągle mam mokre rece
Ja po prostu żeby czytać muszę mieć wygodnie.

Czyli kanapa, fotel, wygodne krzesło z pożliwością położenia gdzies nóg.
Bardzo Was proszę o pomoc, bo nie ogarniam sklepów z bielizną - polećcie proszę jakiś sklep internetowy, tylko żeby pokazywał bieliznę i od przodu i od tyłu (szczególnie dół) i żeby pokazywał od razu komplety, bo nie potrafię sobie poradzić jak mam osobno szukać dołu i góry. Dziękuję  🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 września 2012 21:51
w ostatnim odcinku Mam Talent była kobieta, która tańczyła ze wstęgą. do jakiej muzyki?
To była Evanescence - My Immortal wersja rockowa.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 września 2012 21:55
dziękuję!  :kwiatek:
Jest gdzieś dostępna [najlepiej w necie] gra Król Lew? Ta z poziomami. 🙂
Jak ściągnąć film z youtuba? Bo znam tylko opcje, że konwertuje na mp3 i sam dźwięk jest, a ja potrzebuje też obrazu. A Google wypluwa mi jakieś stare, niedziałające sposoby :/
zapiska.pl próbowałaś? (chociaż mnie coś ostatnio nie działa :/)
no właśnie mi też nie działa:/ próbowałam ściągnąć nawet specjalny program, ale też nic  😵
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 września 2012 15:03
realplayer potrafi ściągać filmiki z YT w niezłej jakości
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 września 2012 15:11
keepvid.com
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 września 2012 15:30
youtube.moje.pl
Dziękuję bardzo  🙇 jak wejdę na komputer, to zaraz sprawdzę  :kwiatek:
Ja przed zapiską korzystałam z programu vdownloander 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
19 września 2012 20:33
Heval, save2pc

Misskiedis, jak się to robi z realplayerem, kiedyś próbowałam,  ale nie ogarnęłam?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się