Gdzie na narty/snowboard???

anai, byłaś ze SPA? 🙂
Anaa, w sensie wellness baseny itp?
anai, nie, nie S.P.A., taki organizator wyjazdów narciarskich różnorakich 😉 Wiem, że robili majówkę na Stubai'u właśnie 🙂
Mało się dzisiaj nie posikałam ze szczęścia jak trafiłam na spodnie narciarskie roxy w tkmaxx za 150zł  😅
Jako, że zima się zbliża, odkopuję wątek 🙂

Macie już jakieś konkretne plany na ten sezon?
Takkkk - marzec - snowshow/deskidance, Francja  😀
ja już też mam rezerwację 🙂

marzeniem mojej mamy na jej 60tkę są wspólne narty całej rodziny: moi rodzice, ich 4 dzieci i żony, mężowie, dzieci i w przypadku mnie i mojego brata- jego dziewczyna a mój chłopak 🙂 jedziemy w 15 osób do Austrii 🙂 będzie rodzinny szał 🙂!
Pytanie nie aktualne  :kwiatek:
Hiacynta, zazdroszczę , marzę o Francji!
mery, wow, niezły wyjazd Wam się szykuje!

My z córą pojedziemy rodzinnie do Folgarii, już w styczniu. A potem może znów majówka - Stubai. Jeśli będzie u nas śnieg, to jeszcze kombinujemy przedłużony weekend po Nowym Roku w Szczyrku. Zobaczymy, co się uda zrealizować. Jedno jest pewne-doczekać się nie mogę 😀 
A ja w tym roku tylko na 4 dni do Zakopanego. Lepszy rydz niż nic  😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
04 grudnia 2013 18:01
A ja nie chcę zapeszać, ale już za 4 dni, może, może...
Zakupione buty już przyszły, czas rozpocząć sezon  💃
Lotnaa, aaaa, fajnie!  Mój mąż też zaraz sezon zaczyna,  do Andory się wybiera w męskim gronie.  Nie będę ukrywać,  że okrutnie mu zazdroszczę. ..
Lotnaa   I'm lovin it! :)
05 grudnia 2013 05:41
anai, Andorra? Ale super, to taki malo popularny kierunek z Polski. Poprzedniej zimy jezdzilam w Pirenejach, po francuskiej i hiszpańskiej stronie i bylo fantastycznie  🙂
Czy ktoś z was, kto był w Chopoku  ma jakieś noclegi w okolicy godne polecenia 🙂?
Ja tydzień chce Karpacz. Albo Sandra, albo Gołębiewski.
Innej opcji z dzieciakami nie biorę pod uwagę zima.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
08 grudnia 2013 10:42
Wiem, że nie za bardzo pasuje to do wątku, ale kto zna się na doborze nartach carvingowych i mógłby mi pomóc dobrać długość 🙂 będę wdzięczna, na pw  :kwiatek:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
08 grudnia 2013 10:53
Pozdrowienia z Hintertux  😍
Lotnaa, no weź. .. 🙂 jak warunki?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
08 grudnia 2013 17:41
Warunki są doskonałe  🙂 Choć niżej sniegu nie ma jeszcze bardzo dużo, powinno niedlugo dopadać.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 grudnia 2013 18:21
Może mi ktoś polecić jakiś fajny stok w okolicy Jeleniej Góry ? Karpacz , Szklarska i te sprawy. Chciałam do Świardowa jechać, ale mój rzęch Matiz tam nie wjedzie  😁 . coś sensownego z dłuższą trasą :P (jak na nasze warunki)
Biorę pod uwagę jeszcze Biały Jar w Karpaczu.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
09 grudnia 2013 06:15
Chyba najlepiej jest w Szklarskiej na Szrenicy. 2 lata temu byly problemy z parkowaniem, wiec auto stalo pod pensjonatem i dojezdzalismy pod wyciąg taksówką, za jakieś śmieszne pieniądze.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 grudnia 2013 08:24
Ok, dzięki 🙂
Znalazłam jeszcze Dziwiszów, 7 km od mieszkania ojca, z jazdą sylwestrową 🙂 jako że chłop mój średnio jeżdżący, będzie to najbezpieczniejsza opcja :P + do tego spokojnie wtoczę się tam Matizem 😀 jeszcze tylko niech śnieg na sylwka dosypie 😀
A do Szklarskiej wybierzemy się być może na stoki jakoś w ciągu pobytu w JG 🙂
dzięki  :kwiatek:
ja byłam w zeszłym roku w Szklarskiej. Nie polecam 🙁 stałam chyba 20 minut żeby zjechać 7 minut z Puchatka (jestem początkująca)
Mój R zjeżdżał już z wyższych tras mówił, że trasy lodem masakrycznie pokryte i stał 40 minut jak nie dłużej w kolejce.


No właśnie jakie stoki polecacie dla początkujących (i żeby już trochę jeżdżący jednak nie musieli jeździć po niebieskich i zielonych trasach) 
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 grudnia 2013 19:01
Ja w Szklarskiej jeździłam na Hali Szrenickiej, chyba udało mi się tam być w niższym sezonie bo kolejek za dużych nie było. Ale fakt, Puchatek to nic fajnego. Może lepiej do Czech?

W Hintertux było tak:  🙂







.
No a ja w tym roku zapewne nigdzie nie pojadę  😕. Mąż kręci mi dziurę w brzuchu czy chociaż może sam  👿. Oczywiście, że go puszczę  😤. Taka ze mnie dobra żona i zostanę z 3 dzieciaków  👿. My od kilku lat siedzimy w Livigno i polecam, ale śmigamy boczkami. Małżonek w zielonej kurtce.










Lotnaa, pięknie  💘
demon, helli run? pełen respect. Świetne widoki. Współczuję braku możliwości wjazdu, ale cóż poradzić. Mój mąż jedzie w niedzielę i będzie mi pewnie przesyłał cudowne mmsy z Andory, podczas gdy będę tu sama walczyć z pracą i dzieciakami 🙁
Ja w tym roku jadę do Szczyrku ... a po śniegu ani śladu 🙁 No ale dosyć blisko jest stamtąd na Słowację. Polecicie jakieś fajne stoki na Słowacji ?  :kwiatek:
martkagd, ha ha, 5 lat temu tez wybraliśmy się do Szczyrku, śniegu nie było, pojechaliśmy więc do Jasnej, na Chopok. Polecam!
Vanilka, w samym Zakopanem ubóstwiam Harendę, ale podobno Witów, Jurgów też dobre.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się