Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

iwona_35
A gdzie Ty w Zabrzu stałas wczesniej?
iwona_35
A gdzie Ty w Zabrzu stałas wczesniej?


W  Zabrzu Rokietnice.

Iwona_35, coś nie umiesz się zdecydować 😉
Iwona_35, coś nie umiesz się zdecydować 😉


Wiem,ale pomyślałam,że może lepiej nie pisac pełnej nazwy stajni, może ktoś sobie tego nie życzy 🙄
Iwona 35
W Zabrzu Rokitnicy sa i tak tylko dwie stajnie... albo Salopa albo JWR, wiec wiesz... 😉 A i tak w zasadzie to rodzina. Ja osobiscie za nimi nie pzrepadam, ale duzo ludzi jest zadowolonych z tego jak ich prowadzili z końmi. W zasadzie to sie nie dziwie, bo to chyba sa jedyne stajnie w okolicy gdzie faktycznie Ci ktos pomoze...
Hypnotize Właśnie, o to mi chodziło,jak w każdej stani, są ludzie zadowoleni i nie.

Ale fakt jest faktem,że ujeździli mi dobrze tam konie ,tam rónież wpojono, mi pewne zasady, wiem z autopsji, że wielu ludziom one się nie podobają, więc wolałam uniknąć komentarzy, dlatego wykasowałam nazwę stajni 😀
iwona_35
Stajni w Zabrzu jest stosunkowo mało. I każda ma swoich zwolenników i przeciwników. W jakiejkolwiek bys nie stala to komenatrze beda 🙂 Wazne ze sama byłas zadowolona i Twoim koniom nie działa sie krzywda... 🙂 reszta jest niewazna.

Aha i koniec  🚫
wendetta, Ja osobiście ,przechodze przez te pasy:
na pewno je znasz 😀


Potem jedziemy :może znasz..



A to z dzisieszego terenu:
Na ''Rybaczówce'' łabędziątka dorosły:

a to wcześniejsze zdjęcie:




Jabłonka, nie mogłam się powstrzymac:


Mój mąż, nie musiał schodzic:



no i tyle...

jutro jedziemy, szukac nowych dróg, jak coś ciekawego będzie ,to wkleję zdjęcia.
---------------------------------------------------------------------
kudłaty_......gdzie taki domek widziałeś?

Iwona, przejście teraz ciężko mi skojarzyć (wszystkie takie podobne 😉), ale przez tory jasne, też przejeżdżamy. Za torami skręt w prawo lasem na Ligotę do leśnej knajpy, w lewo na Jamną  (tą drogą ostatnio dojechałyśmy do Rudy Śląskiej)- to te same? 😉 I zaraz niedaleko Starganiec.
A w stronę Tychów, stajni Krajka (te pola :love🙂 też się czasem zapuszczasz?
Iwona, przejście teraz ciężko mi skojarzyć (wszystkie takie podobne 😉), ale przez tory jasne, też przejeżdżamy. Za torami skręt w prawo lasem na Ligotę do leśnej knajpy, w lewo na Jamną  (tą drogą ostatnio dojechałyśmy do Rudy Śląskiej)- to te same? 😉 I zaraz niedaleko Starganiec.
A w stronę Tychów, stajni Krajka (te pola :love🙂 też się czasem zapuszczasz?


dobrze kojarzysz 😀, droga na Starganiec i  do Rudy, tak jak napisałaś.
Niestety drogi do Krajki, nie znam , nad czym bardzo ubolewam.Próbowałam....nie ukrywam, ale w zimę..mnie zasypało, potem było pełno wody...a potem za gorąco...mam zamiar w niedalekiej przyszłości...poszukac drogi.
Bo tam najlepsza droga to... bezdroża 😉 Ale fakt, łatwo pobłądzić. Raz się wybrałam sama to 4 razy przekraczałam ten sam strymyk (rów?), aż w końcu musiałam się cichaczem przedzierać przez pole kukurydzy 😁
Czy mogłabyś mi przypomnieć nazwę stajni, w której stoicie?

W ogóle to Iwona, my tam piękne tereny mamy, no nie? Kawałek o centrów dużych miast, a taka przyroda 💘 Spotkania z dziką zwierzyną na każdym kroku. Już nam się nawet konie wyskakujących saren nie boją.
Bo tam najlepsza droga to... bezdroża 😉 Ale fakt, łatwo pobłądzić. Raz się wybrałam sama to 4 razy przekraczałam ten sam strymyk (rów?), aż w końcu musiałam się cichaczem przedzierać przez pole kukurydzy 😁
Czy mogłabyś mi przypomnieć nazwę stajni, w której stoicie?

W ogóle to Iwona, my tam piękne tereny mamy, no nie? Kawałek o centrów dużych miast, a taka przyroda 💘 Spotkania z dziką zwierzyną na każdym kroku. Już nam się nawet konie wyskakujących saren nie boją.


Stania Gota...zaraz obok Ciebie🙂

tereny , przepiękne, cudne..tak jak piszesz. ale nie ukrywam,że brakuje mi nowych dróg, teraz własnie siedzę w necie i szukam ...podobno w Chudowie jest Zamek.....szuuuuukam..własnie..drogi
To ja wstawię z dwóch terenów 🙂


- tam gdzieś za mną znaleziono ślady Tetrapoda(czworonoga, który po raz pierwszy wyszedł na ląd)


- inny 😉
iwona_35, wendetta
wiecie ze nic mnie tak nie pzreraza jak pzrejezdzanie przez tory i ulice? Jak bym miała takie tereny u siebie to bym chyba została cale zycie na ujezdzalni... 🙂 Podziwiam was ze macie radoche z jezdzenia po takich miejscach, ja bym sie na smierć zestresowała...
Miastowe  😀
Wybiera się ktoś na XII Międzynarodowy Konny Bieg Na Orientacje w Terenie ? Sułkowice(k.Andrychowa) - Lanckorona
A w niedzielę XII Międzynarodowa Pielgrzymka Konna do Kalwarii Zebrzydowskiej.
http://www.konpolski.pl/propozycje/inne/Piegrzymkal_22_08_2010.pdf
Nadnarwiańskie tereny  😉 super sprawa.
Ostatnio wybrałam się na wycieczkę do babci. Jakieś 25-30km. Posiedzieliśmy tydzień, pozwiedzaliśmy tamtejsze miejsca - chodzi o lasy,pola,górki bo u nas to raczej właśnie rzeki i proste łąki...jak coś to doły 🤣 .  Naprawdę było super. Polecam takie wędrówki  💘
iwona_35, wendetta
wiecie ze nic mnie tak nie pzreraza jak pzrejezdzanie przez tory i ulice? Jak bym miała takie tereny u siebie to bym chyba została cale zycie na ujezdzalni... 🙂 Podziwiam was ze macie radoche z jezdzenia po takich miejscach, ja bym sie na smierć zestresowała...

nie mamy wyjścia jeśli chcemy w ogóle wyjeżdżać w tereny 😉 My nawet, żeby pojechać do najbliższego małego lasu na rundkę kłusa i galopu musimy jechać 15 minut przez osiedle, plac budowy i drogę. Ostatnio penetrowałyśmy obrzeża tego lasku- z jednej strony my przedzierający się przez chaszcze, a dosłownie 10 metrów obok nas śmigają samochody na trasie szybkiego ruchu. Ale konie szybko się przyzwyczajają. W tej chwili jedyny straszak Rudego to beczące barany 😉

Tak a propos, jedno zdjęcie z dzisiejszego spontanicznego spacerku oklepowego do lasu. Było fajnie, wyżerka na łące, aż nagle rzeczone stado baranów zmusiło nas do ucieczki 😁

grzesiek.1993-Ale tam fajnie macie  😜
No, ale u nas na wschodzie też nie ma co narzekać ;P




Tristia aż Ci zazdroszczę ,jak ja dawno nie byłam w terenie i ta rzeczka  💘  świetnie wyglądasz i jaka radość bije od Ciebie  😉
Andre   I am who I am
23 sierpnia 2010 01:03
ścierniska 😍
fotografie autorstwa Sary Szczot
Zdjęcia w wodzie -wspaniałe, mi sie tak bardzo marzy, aby wjechac z moim gdzieś do głębszej wody 🤣

A my trafilismy tutaj:na szlak wieży spadochronowej:






Tutaj,trafiliśmy na ośrodek szkolenia psów, schowany w lesie:


no i dalej:



Było tak pięknie,że musieliśmy stanąc na odpoczynek:



No i mnóstwo jerzyn:


kot samobójca 😀iabeł:


na zakończenie ognisko...niestety sie nie załapałam

Takie fajne ciepło lata bije z waszych zdjęć, a przed nami jesień . Miejmy nadzieję że słoneczna, bo deszczu już dość a do zimy nam nie śpieszno.
Fotki juz jesienne z dzisiejszego terenu







ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 września 2010 18:19
szarotka: piekne tereny.
szarotka ja chce tam do Ciebie! Niby te same okolice, a całkiem inne widoki i tereny.
Chce w końcu w normalny teren, a ta pogoda wszystko psuje...
ElaPe Fatamorgana  dziękuję. Choć fotki przyjemne to teren był hardkorowy, wszędzie mokro,potoki górskie nieźle nabroiły i jeszcze na dodatek młodym koniom się buntować zachciało 😤 Szkoda , że nie miał kto robić fotek nad stromymi urwiskami, jak koniowi zachciało sie wskoczyć na 3 metrową ścianę i tak zawisnął , jak weszły do rwącej rzeki i stanęły na środku i ruszyć z miejsca nie chciały, jak jeden z koni wepchnął pyskiem jeźdźca do wody. Najważniejsze jednak , ze słońce było i wszystkim humory dopisywały po 6 godzinach terenu.
szarotka jejej, ale tereny to masz przepiękne  😜
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
22 września 2010 20:46
raz na sto lat się ma Panią Fotograf 😉






fixxxer12
Ostatnie śliczne !

szarotka
Fantastyczne tereny, wodę też macie w pobliżu ?

Jesienne spacery, na koniu moja siostra



fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
22 września 2010 20:58
wszystkie zdjęcia by k_cian  :kwiatek:
armara na tym od tyłu wygląda, jakby to koń był w kiecce  😎
A to my w niedzielę 🙂 bardzo wesoły wypad 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się