Stajnie w Warszawie i okolicach

kermit   Horses horses everywhere ..
20 maja 2011 17:02
Dojechałam przez Bolimów (nie nadrabiałam przez Sochaczew ani Żyrardów) prawie tak jak pokazałaś zduśka 😉 i tak jak pamiętałam wskazówkę z przed 2 lat od trenera, gdzies przy kapliczce w prawo  😎
Końcówka przez piasek ale osobówką dało radę  😉 dlatego nie pokazują dojazdu przez tę drogę  😀iabeł:

[quote author=Ktoś link=topic=46.msg1015788#msg1015788 date=1305882011]
kermit, jeżeli cię to dobije,to powiem ci,ze przez nasze 4 dni pobytu w Kuźni,za kazdym razem chociaż raz zawracaliśmy,jadąc do stajni.na swoje usprawiedliwienie mamy tylko to,że pierwszego dnia przyjechaliśmy bardzo późno w nocy 😉
[/quote]

Ktoś - wybacz ale nie rozumiem  🤣
Szukam opinii nt. pensjonatu w Łosiu, dokładnie tego http://www.osrodekjezdzieckilos.pl/. Miał ktoś z Was doczynienia ❓ Jak warunki-karmienie, sprzątanie, wypuszczanie, etc? Będę wdzięczna za rzeczowe informacje 🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
23 maja 2011 06:53
Czy ktoś w forumowiczów stoi w Stajni Celinów lub ją dobrze zna? Nie udało mi się namierzyć w tym wątku..

http://www.stajniacelinow.pl/
Moi znajomi jedni stoją, a inni zdecydowanie nie 😉
Efka napisz do Dady
[ciach]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu. prosze zapoznac sie z regulaminem forum.
to nie miejsce na ogłoszenia
Pomocy szukam stajni, potrzebuje hali, karuzeli, dobrej opieki, by codziennie było wybierane, by podłoże było dobre, fajnie by było żeby były padoczki, ale nie koniecznie. I żeby ta stajnia była po prawej stronie Warszawy. Pomożecie?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 maja 2011 16:52
Zajrzyj do katalogu stajni i dopytuj, a tak na szybko to stajnia w koniku starym ale nie wiem czy są miejsca 😉
Hrabinka - chodz do nas! wiekszosc punktow nie jest spelniona, ale choooodz 😀 javascript:void(0);
Czy stajnie w pobliżu Wyszkowa podchodzą pod "okolice Warszawy"?
Może ktoś powiedzieć coś o Agro-Trzcińscy w Świniotopie oraz w stajni Wojciecha Idziego w Radziówce? :kwiatek:
Do jednej z nich (lub innej w okolicy, jeśli znacie bardzo proszę o info) muszę wstawić konia na miesiąc, najbardziej zależy mi, żeby spędzał jak najwięcej czasu na pastwisku ze względu na problemy z układem oddechowym. Dzwoniłam już do obu stajni, wszystko jest "do dogadania" tylko jeszcze potrzebuję jakiś opinii jak to jest z tym "dogadaniem się" 😉
Niestety w katalogu nic nie znalazłam jedyną stajnie jaką mi wyszukało to Largo,a to nie ta strona Warszawy :/
Agata myśle że miałabym bardzo ciężko u was, rozpieszczona warunkami Aro.
Hrabinka - no wiem 🙁 ale i tak uwazam ze byloby fajnie! 😀
Wiem, że byłby super.
Ale ty lepiej zastanów się nad jakąś fajną stajenką dla mnie.
Atamanka, stajnia Agro-Trzcińscy, jest całe 10 metrów od mojej działki 😉 i nigdy nie trzymałam tam konia i wiedząc jak to wygląda raczej nie wstawię 😉 Radziówka z kolei jest prowadzona przez prawdziwego pasjonata, nie wiem jak teraz u nich z łąkami ale zdecydowanie mogę polecić 🙂
Precelek podobne miałam wrażenie rozmawiając z właścicielami przez telefon 😉 Więc skreślam Agro-Trzcińskich, zostaje Radziówka. W prawdzie mam kawałek dalej, ale co tam.

OT gdzie masz działkę? Ja w Szuminie 😀
ja właśnie za płotem  mam Agro-Trzcińskich 🙂 ale tamw okolicy jest dużo fajnych stajni, dobre miejsce to Radziówka, jest też stajnia forumowej Fazy, jest stajnia w Skuszewie z której wynalazłam mojego konia 💘 , jest duża stajnia westernowa w Kamieńczyku, stajnia w Brańszczyku i jakbym się dobrze zastanowiła to spokojnie jeszcze z 5 się wynajdzie  😉
O Skuszewie też myślałam, jutro się z nimi skontaktuję 😉 Nie wiesz, jak to wygląda z padokami i pensjonatem w tych stajniach? Wydaje mi się, że ta Westowa pensjonatu nie prowadzi...
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
26 maja 2011 00:17
Orientuje się ktoś ile pensjonat w huculskim raju i czy przyjmują tylko hucuły tam 😉 :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
26 maja 2011 07:26
Atamanka, stałam z kobyłą 5 lat w Agro Trzcińscy. Opieka całkiem dobra, właściciele na miejscu- ale boksy i karmienie średnio. Nigdzie nie widziałam piękniejszych terenów. Konie całe dnie na łąkach z dostępem do rzeki- bajka, szkoda że tak daleko!
Mam tam działkę i z okna domku widzę wybiegi dla koni. Jak coś to pisz PW!

edit: gdyby nie to, że moje Kare bydle ma ustaloną dietę i jest głównie na musli a nie na owsie, to pewnie bym z nim tam pojechała na tydzień odpocząć.
Ale wstawać raniutko i pilnować czy dostał żarcie mi się nie chce. Przez te kilka lat odkąd tam nie stoję, zmienił mi się pogląd na różne rzeczy. Wtedy mało spraw "pensjonatowych" mnie wkurzało, teraz jest zupełnie inaczej.

Tak jak pisze Precelek, sprawdź Radziówkę i Westową! Bardzo ładnie tam jest!
niestety w Skuszewie w stajni Pasja są latem obozy dla dzieciaków (zresztą baardzo fajne) także raczej brak szans na wakacje z koniem.. inaczej byłabym tam całe lato  😎

Westernowa w Kamieńczyku podobno super fajna 🙂 miałam tam stanąć z koniem któregoś lata ale z powodu zawirowań rodzinnych do tego nie doszło 🙁
miło ,że o mnie pomyslliscie ale...nie mam wolnych miejsc.
Atamanka z czystym sumieniem mogę Ci polecic stajnie w Barchowie (kiedys mieli strone internetowa www.zakolei.pl nie wiem czy jest nadal) prowadzi ja Mariusz Denis. Super człowiek , super miłosnik zwierzaków. Sa u niego konie, psy, koty i wszystko zyje w zgodzie (ja jakos nie mogę pogodzic swoich psiaków z kotami). Ma ogromne tereny pastwskowe ,konie są non stop od rana do poznego wieczora na pastwskach. Ma ujezdzalnie, ładne zaplecze socjalne no i ofercie sa tez pokoje goscinne.
Jesli jestes zainteresowana podaje Ci tel 609456896
Wielkie dzięki dziewczyny :kwiatek:
Agro-Trzcińscy odpadają, Arek musi dostawać płyn na kaszel z żarciem, wolę być pewna, że dostał. Gadałam z właścicielem Radziówki, jak na razie ok, tylko nie wiem, jak by było z padokami. Zaraz dzwonię do tej Westowej i Barchowa 😀

edit: dzwoniłam do Barchowa, jak na razie najbardziej mi odpowiada 😜 Podoba mi się, że są otwarci na wszystkie moje zachcianki, jak moczenie siana, trociny itd. Macie jakiś kontakt do Westowej? Znalazłam tylko to: http://www.kamienczyk.com.pl/kontakt.php
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
27 maja 2011 12:02
Atamanka - mam nadzieję, że znajdziesz odpowiedni pensjonat. Ja nie pomogę - bo tamtej strony wawy kompletnie nie znam  🙄

a czy ktoś z Was słyszął o tej stajni ? jakieś opinie.. http://forum.stadniny.pl/oferty/1302197740
szukam osoby która stoi w stajni klucz koło legionowa, proszę o pw 🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
27 maja 2011 19:19
szukam osoby która stoi w stajni klucz koło legionowa, proszę o pw 🙂


Skontaktuj się z użytkowniczką Dudzia.
sakura w Huculskim Raju nie prowadzą pensjonatu.
sakura w Huculskim Raju nie prowadzą pensjonatu.
Mam pytanie. Ktoś się może orientuje jakie są warunki w Wolcie w Żółwinie? Chodzi mi o rozprężalnie, podłoże na czworoboku itp.  🤣


w Wolcie hmm.. byłam tam jakiś czas temu, stajnia wygląda dość dziwnie moim zdaniem. Dosłownie przy samej ulicy, jakieś tam padoki są chyba nawet i trawiaste, podłoża na czworoboku nie sprawdzałam. Ludzie dość sympatyczni, ale ogólnie stajnia ma dość 'dziwny' wygląd - takie są moje spostrzeżenia  😉
a no i z dojazdem bez samochodu raczej kiepsko, WKD do Podkowy Leśnej (ok. 40 min) i potem spacerkiem ok. 25 minut jeśli nie więcej, nie pamiętam dokładnie, chyba, że rowerem - wtedy szybciej 🙂

pozdrawiam  :kwiatek:

edytuj posty.
Poszukuję jakieś stajni w okolicach Ożarowa Mazowieckiego ( max.15 km) z możliwością nauki jazdy..Czy może ktoś mógłby mi jakąś  polecić?🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
27 maja 2011 23:21
zduśka, ja się tam będę na dniach wybierała, więc zdam relacje jak wygląda miejsce.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się