Książka skarg i wniosków

Mozilla też działa.
Na IE nie.
In.   tęczowy kucyk <3
19 listopada 2009 15:36
Na Firefoxie wszystko ok
Na Operze wszystko ok.

Czasem tak, czasem nie. Zależy która podstrona się wczyta i czy widać znaczek "SOS dla stad" czy nie (on psuje układ i wygląd forum).
Nie trafiłam jeszcze na moment, kiedy coś byłoby nie tak. Tylko na IE nie działało ani razu.
U mnie jest tak jak w załączniku.
Przy czym jedynie sam róg wygląda dziwnie. Resztę widać normalnie.
U mnie na Operze wygląda dokładnie tak jak na screenie Deidre 🙄
u mnie też jak u Deidre , a przy przeglądaniu działów, czy tematów znika wogóle.
cieciorka   kocioł bałkański
21 listopada 2009 01:18
ten sos to dziwnie jest ustawiony.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 listopada 2009 21:14
u mnie go w ogóle nie ma  🤔 a ikonki dalej się nie wyswietlają
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
25 listopada 2009 12:56
U mnie od jakiegoś czasu nie ma ikonek katalog stajni, szmatocholicy - a były.
A tej  o stadach w ogóle nie widziałam.
Przeglądarka google
opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 listopada 2009 13:11
Ja miewam, czasem. W IE w ogole...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 grudnia 2009 22:54
Koleżanka ma problem od dłuższego czasu z wejściem na forum, wyskakują jej komunikaty typu "Musisz być zalogowany aby wejść na tą stronę". Chciała się skontaktować z Quantą, poprosiła mnie o podanie maila ale nie moge takowego nigdzie na forum znaleźć, ani też żadnego kontaktu z administracją forum, czy kogokolwiek to mógłby pomóc z takim czysto technicznym problemem. Ktoś pomoże?
Przekazałam Quancie 😉
a ja tak sobie myślę - na wielu forach istnieje coś takiego jak punkty reputacji - jeśli ktoś pomógł drugiej osobie w jakiejś kwestii może od niej dostać +rep 🙂 i wyświetla się to na takim paseczku pod/nad avatarem... ciekawe czy u nas by się przyjęło 🙂
w sumie fajna sprawa 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
26 grudnia 2009 01:22
a ja nie lubie jak jest za duzo rzeczy i nie wydaje mi sie, ze cos takiego jest niezbedne 🙂
to się zamieni w konkurs popularności, dla mnie obsrane
ale to nie chodzi o popularność tylko o pomoc 😉
bo - niestety - jest tendencja że jak ktoś o coś spyta to jest z góry opieprzany ;> zwykle... zwłaszcza jak jest nowy i się nie orientuje do końca we wszystkim na forum...
ale jak widać volta nie jest wystarczająco dojrzała psychicznie ;]
cieciorka   kocioł bałkański
26 grudnia 2009 13:46
a ja tam zauwazyłam ze coraz mniej jest tego i caraz łagodniej 🙂
a ludzie opieprzani zazwyczaj zakladaja watki nie baczac ze jest juz taki, nawet przyklejony o tym samym tytule.
nie mniej nie przemawia do mnie ten pomysł, widać nie dojrzałam psychicznie 😁
ushia   It's a kind o'magic
26 grudnia 2009 20:45
No co Ty cieciorka!
I jeszcze załóżmy albumy w profilu!
Będzie mozna sobie oceniać zdjęcia... i dawać komcie...  😂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 grudnia 2009 20:50
ja zauważyłam, że na większości for odchodzi się od punktów reputacji (np myapple po dość długim czasie) 🙂

sama za tą funkcją nie przepadam, chociaż za każdym razem gdy otrzymywałam odpowiedź lub pomoc to dodawałam punkcik, ale raczej na zasadzie 'bo tak wypada' 🙂
uważam, podobnie jak cieciorka, że nasze forum jest łagodne, a 'opieprzanie' pojawia się tylko w ekstremalnych sytuacjach i to też niezwykle rzadko
ja zauważyłam tę funkcję głównie na przeglądanych przeze mnie forach grafiki/3d - tam się sprawdza i jest fajne 😉

cieciorka - ad dojrzałości psychicznej nie chodziło mi o Ciebie 😉 tylko o to co napisała kate - że zmieni się w konkurs popularności - dla mnie to by było psychicznie niedojrzałe 😉 Bo idea sama w sobie mi się podoba - jeśli ludzie używają tej funkcji z sensem 😉
ushia, nie za bardzo wiem o co Ci chodzi ale peace and love :F
cieciorka   kocioł bałkański
26 grudnia 2009 21:37
wiem, żartuję sobie 🙂
ja po prostu nie lubię udziwnień. widzialam rózne: pochwal pos/ najlepszy komentarz/ odpowiedź widoczna tylko dla/gwiazdki/ rozbudowany profil... i nie przekonuje mnie to. forum to forum, lubie kiedy jest przejrzyste i funkcjonalne.
cieciorka, może i racja 🙂 Simple is perfect 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 grudnia 2009 21:58
Zaczełam czytać z ciekawości posty A. w 'Młodych koniach' po kilku postach odpuściłam 😵
Tego nie da się czytać.
ushia   It's a kind o'magic
28 grudnia 2009 18:45
Zniknęła mi gdzieś opcja "zgłos moderatorowi" - zamiast tego na dole postów mam napisz #link
I nie da sie za jego pomoca zakablowac 😉
In.   tęczowy kucyk <3
28 grudnia 2009 19:03
Zniknęła nam (wszystkim) : )
Dzisiaj zaniknęła mi wyszukiwarka! Chciałabym, aby Moderatorki zajrzały co się dzieje?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 grudnia 2009 18:10
a mi juz wszystko wrocilo  😅 mam szmatoholikow, katolog, szukajke


ps. wybaczcie brak polskich znakow
In.   tęczowy kucyk <3
31 grudnia 2009 19:35
A ja mam dziurę między logo forum a stadem ; )
Sonia, moderatorki nie są w stanie nic sprawdzić w zakresie działania forum. Możliwe, że gdzieś jest błąd, który psuje całość, ale dostęp do tego ma tylko Administrator forum.

U mnie wszystko działa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się