Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

majek   zwykle sobie żartuję
22 kwietnia 2010 09:35
Irlandia staje się najbardziej pożądanym miejscem na wakacje. Jeden Wielki kurort, do którego zjeżdżają się nowobogaccy Rosjanie, rozwrzeszczani NIemcy i stado blachar z Polski. Wieczorem w Twojej ulubionej knajpce nie ma gdzie szpilki wetknąć. Liczba ludzi korzystających z dobrodziejstw natury  jest kilkakrotnie większa, niż Irlandia jest w stanie przyjąć. Pomijam brak wody w kanalizacji, ale wszystkie krzaki są zasrane, w pięknym morzu pływają meduzy z torebek foliowych.

oj przydałaby się ta ciepła swetro - sukienka
No to masz na sobie ta swetro-sukienke - niestety zahaczasz nia o cos ostrego, w zwiazku z czym sukienka zaczyna sie ostro pruc, jako, ze jest welniana. Pruje sie coraz bardziej przy najmniejszym ruchu, a Ty przeciez nie masz pod spodem nic prócz bielizny; co wiecej, nie masz przeciez nawet kurtki.

Chcialabym móc sie przeniesc do Krakowa w ramach pracy
Po przyjeździe do Krakowa idziesz na spotkanie do swojego nowego miejsca pracy - inni pracownicy dowiadując się o tym, że dostajesz ciepłą posadkę z lepszymi zarobkami niż oni starają się uprzykrzyć Ci życie. W wyniku powstałego buntu przed wejściem do roboty wrzucają ci do torebki 10 mini buteleczek spirytusu. Ochroniarz przy wejściu sprawdza Ci torebkę i znajduje w niej sporą ilość alkoholu i odprowadza Cię do szefa w celu rozstrzygnięcia sprawy - niezadowolony szef zwalnia Cię, bo nie może pozwolić sobie na takie akcje już w pierwszych dniach pracy 🙂

P.S - to był mój pierwszy raz  😁

Oj Chciałabym by w niedziele na wystawie mój pies został Zwycięzcą Młodzieży  🙄
yga, uwielbiam Cię normalnie!! 😀iabeł: hahahah ale tak się naśmialam że aż boli mnie brzuch  😜


Hiacynta, przeprowadzasz się do Krakowa dostajesz prace jako oskarżyciel w programie Anna Maria Wesołowska. Sprawa o napad na bank, pobicie policjanta oraz uprowadzenie i rozbicie auta policyjnego. Facet przez Ciebie dostaje 15lat więzienia. Przez tydzien masz głuche telefony, dostajesz anonimowe smsy z pogróżkami, ktoś Ci kradnie koła i lusterka w samochodzie. Nie masz komu o tym powiedzieć, bo dopiero się przeprowadzilas-więc zero znajomych, żalisz się sąsiadowi dośc przystojny facet, nieźle przypakowany jednak wydaje Ci sie że skądś go znasz jednak stwierdzasz że to nie możliwe. Zaprasza Cię na herbate, rozmawiacie do późna. Zostajesz u niego na noc. Budzisz się przywiązana do łożka a koło Ciebie siedzi 3 kolesi w kominiarkach, jedyne co przychodzi Ci do głowy symulowanie zawału-udaje Ci się, są na tyle przestraszeni że uciekają z mieszkania a Ciebie wywożą za miasto i wyrzucają na jakims polu, nie wiesz gdzie jesteś nic nie pamiętasz, jakaś strasza kobieta z synem Cię przygarnia wmawia Ci że jest Twoją matką-wierzysz jej... zyjecie długo i szczęśliwie, doisz krowy i sprzedajesz jajka w pobliskiej wsi przez reszte swojego życia.

amarotsa, w nocy zasypał śnieg miasto metr śniegu. Centrum totalnie zablokowane, nie da rady samochodu ruszyć, a co więcej wyjść z domu ok 12 wyjeźdzają na drogę maszyny żeby podjąć się odśnieżania ulic niestety nic z tego same się zakopują. Ogólnie rzecz biorąc nie jedziecie na wystawe, bo nie macie jak a to przecież 70km od domu.


Chcialabym być bardziej pewna siebie   😵
Stajesz sie pewna siebie potem stajesz sie zbyt pewna  i ludzi zaczyna to wkurzac  w efekcie wszyscy Cie nienawidza a Ty nijak nei masz sposobu by znow zjednac sobie ich
chce żeby sie ocieplilo
Ok, jest w koncu globalne ocieplenie  😀iabeł: A wiec: ociepla sie => topia sie lodowce => woda z roztopionych lodowcow zalewa caly swiat i nastepuje wielka zaglada!!!!! Na szczescie nie doczekasz konca swiata bo ktos da cynk ze to TY sobie to zazyczylas i pozostali przy zyciu ludzie cie zlinczuja  🤦

Chcialabym, zeby moj kon ruszal sie jak Totilas i skakal jak Shutterfly  😜
Twój koń rusza się jak Totilas i skacze jak Shuterfly, ale przestaje Cię kochać i zaczyna być dla Ciebie agresywny.

chciałabym aby ten weekend się udał
Weekend będzie zapowiadał się wspaniale. Piękna pogoda, słoneczko, zero wiatru. Stadnina koni, do której się wybraliście jest na drugim końcu polski. Totalna dzicz, lasy do najbliższego sklepu 200km. Jesteście już rozpakowani - cieszycie się tym co ma przynieść nadchodzący weekend - a nagle okazuje się, że mała narobiła w pieluszkę. Sięgasz do torby okazuje się, że nie ma pieluch - pakujecie się i jedziecie te 200km do najbliższego sklepu - gdy docieracie na miejsce okazuje się, że sklep od dwóch tygodni jest zamknięty, a jego właściciele mieszkają na drugim końcu europy i wrócą dopiero za pół roku. Załamani chcecie wrócić do domu i zapomnieć o tym koszmarnym i nie udanym weekendzie - jednak samochód nie chce odpalić. Mąż zagląda do silnika - jednak ktoś go ukradł jak wy szukaliście po wsi właściciela sklepu.

Chciałabym aby moje Rude konisko było już ze mną - byle do sierpnia...
2 sierpnia, oczekujesz na swoje rude konisko a tu przywożą Ci gniadego pociągusa właściciel ucieka z kraju, a Tobie nic innego nie pozostaje jak wielka rozpacz  😜


Chcialabym być mądra! o  😀
Jesteś mądra, czytasz tysiące naukowych książek, przesiadujesz bez przerwy w domu. Mijają dni, a Ty przypominasz sobie o świecie. Wychodzisz z domu, jednak okazuje się, że wszyscy się wyprowadzili i zostałaś sama w całym kraju.


chciałabym, by w sobotę nie było chmur 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 kwietnia 2010 08:10
Cierpienie- w sobotę nie ma chmur, słońce napierdziela jak szalone. Jest gorąco, wydaje Ci się, że z 50 stopni!
Ty zaprosiłaś znajomych żeby zrobić grilla. Ale wszyscy odmawiają, bo chłodzą się w domu. Zdenerwowana i zapocona zbierasz przygotowany na marne stół, grill itd. Siadasz zmęczona w wannie i zauważasz że na całym ciele porobiły Ci się pryszcze-potniki. FUUUUUJ  😎

Chciałabym mieć dostęp do zwolnień lekarskich i tak sobie chwycić chociaż 10..  👀
yga, przeprowadzasz się za miasto ledwo zdąrzasz się zadomowić a widzisz w oknie przystojnego blondyna prawie się wklejasz w okno jak widzisz że wchodzi do Ciebie przez furtkę (mieszkasz w domku) Ty szybko zbiegasz na dół, tak szybko że się potykasz i spadasz ze schodów-to nic dzielnie się otrzepujesz i otwierasz drzwi jednak strasznie boli Cię noga i nie mozesz na niej stanąć. Twój przystojniak mówi''Cześć, jestem Adam po cichu się skradam(Ty udajesz że tego nie usłyszałaś) masz może pożyczyć trochę cukru?'' Ty z przeogromnym uśmiechem odpowiadasz ''jasne, wejdź'' on wchodzi a Ty ni jak się ruszyć bo noga boli, jakoś przykuśtykalaś do kuchni pyta co się stało, puściłaś mu jakąś durną historyjkę że biegłaś do samochodu w butach na obcasie i źle stanełaś on-wierzy Ci, chce opatrzeć Ci nogę bo okazuję się że jest chirurgiem! Tobie przychodzi jedna myśl do głowy 'o super, chirurg-zawsze marzylam o chłopaku lekarzu co więcej bym miala od ręki zwolnienia! a do tego jaki przystojny'-ślinisz się na jego widok. Mówi że chętnie Ci pomoże bo przecież sama sobie w domu nie poradzisz, czy gdzieś Cię zawieźć itp. po paru tygodniach niewinny flirt przeradza się w extra związek! Jednak widzisz go na mieście z jakąś panną przytulają się! Ty strasznie wkurzona,zdesperowana wykradasz mu mnóstwo recept z jego teczki, odkrywasz że Cię zdradza-przynajmniej Ci się tak wydaje! To wkurzenie przeradza się w obsesję, wsiadasz w samochód i ruszasz do miasta z myślą że spotkasz go, widzisz jak przychodzi przez pasy, dajesz gazu i rura do przodu! potrąciłaś go! uciekasz! Dzwoni do Ciebie koleżanka i mówi że ta dziewczyna była jego siostrą! Koleś traci pamięć. A Ty dochodzisz do wniosku że po co Ci facet jak masz zwolnienia lekarskie, jednak męczą Cię do konca życia wyrzuty sumeinia.


Chcialabym coś w sobie zmienić.
emade co z tego, że w sobie coś zmienisz jak inni chcą Cię taką jaka jesteś! Odejdą od Ciebie i zostajesz sama, całkiem sama na świecie...Ze samotności i mętliku w głowie popadasz w bardzo złe towarzystwo zostajesz ćpunem, policja Cie zgarnia jesteś na odwyku, po czym świrujesz i zwiewasz...Wtedy znów spotykasz narkomanów, a oni dali Ci potężną dawkę marysi i już nie żyjesz!!

Chciałabym mieć [sub]chłopaka[/sub]
Masz chlopaka i to bardzo przystojnego  tylko co Ci po nim jak po 2 miesiacach okazuje sie chamem + Cie zdradza??
Ty sie o tym dowiadujesz i popadasz w rozpacz

Chce żeby moje urodzinki sie udaly i żeby wtedy bylo cieplo i nie padal deszcz 🙇
a to juz drugiego maja
vissenna   Turecki niewolnik
05 maja 2010 20:57
Będzie tak ciepło, że egzystować będą w stanie tylko komary.  😀iabeł:

Chcę dokończyć swój licencjat...
jasne, ze zrobisz licencjat, ale popadniesz w pracoholizm i bedziesz w nim drwac do zrobienia doktoratu!

chcialabym sie kiedys wyspac... (nie wiem, czy to mozna zniszczyc, bo i tak nie ma szans do 25. maja... )
Będziesz spać w wiecznym koszmarze nawiedzanym przez różne demony i inne bluźnierstwa...

Chciałabym mieć budke do teleportacji
Przez przypadek Teleportuje Cię do małego, metalowego śmietnika  a, że  budka teleportuje się razem z tobą zmiażdży cię w tym smietniku i zjedzą cię koty ;]


chcę wygrac w totka 15mln ;]
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 maja 2010 10:06
Wygrywasz w totka 15 mln, ale i tak ściągają Ci od tego furę podatku. Żeby było śmieszniej, zaczyna się Tobą interesować lokalna mafia, musisz się ukrywać, zmienić nazwisko i twarz.

Mmmmm, marzy mi się wreszcie ładna wiosna...


BTW ta gra jest porąbana 😜 Me like it
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 maja 2010 10:20
robi się ładna wiosna, okazuje się że jesteś alergikiem i cierpisz a wiosna trwaaa i trwaaaa!
chce żeby mój koń mógł bez bólu wyjść z boksu  🙁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 maja 2010 11:48
W sumie to jestem alergikiem i mam problemy 😉

Twojego marzenia niszczyć nie będę, niech się spełni...
Ale nie możemy blokować gry, wiec ja się wepchnę.
Chciałabym wygrać w wielkiej kumulacji lotto 25mnl zł 😜
Arka   Gniady buntownik :)
06 maja 2010 12:31
nie wygrasz, bo kilka godzin wcześniej ukradnę całą nagrodę i wyprowadzę się na marsa.

chcę by on wreszcie zmądrzał!
dubel się zrobił
On zmądrzeje i dojdzie do wniosku że klimat na Marsie mu nie pasuje i nie poleci z Tobą.... 😁
Chce aby ktoś mi sprezentował Prestige Atena rajdówkę (wiem ja tylko o kasie i pewnie wychodzę na straszną materialistkę)
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 maja 2010 13:22
nie chciałam blokować

dostajesz rajdowego Prestige'a, ale co z tego, nie pasuje na konia, Tobie obciera siedzenie, a budowa autostrady uniemożliwia udanie się na rajd tak czy siak.

Chciałabym, żeby pewien mój uczeń zaczął się wreszcie przykładać do nauki
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 maja 2010 14:21
jeejku maleństwo  :kwiatek:
Twój uczeń przykłada się do pracy, ciężko pracuje i pracuje, aż wreszcie wiedzą przerasta Ciebie.
A marzenie??!! 😎
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 maja 2010 17:04
ups 😡
nie iść jutro do szkoły  😀
Uda Ci się nie iść jutro do szkoły,zastosujesz jakiś podstęp.Potem wybierzesz się gdzieś poza dom i zobaczy cię twoja nauczycielka 😉 wezwie twoich rodziców do duroktora  🤣 😉


Chciałabym wygrać 20 milionów w totka !!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się