Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

a dziękujemy 😉
U Ritka wszystko w porządku, biega, lata i ciągle się tarza 🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 stycznia 2012 18:17
Parę zdjęć od Maki 🙂



wątek zamknięty
Przyglądam się wam dłuugo, nie udzielam się w ZNK, bo konia nie posiadam, ale da się zauważyć, że Grom jest w szczytowej formie. Gratuluję 😉
wątek zamknięty
Koniczka, Grom wygląda rewelacyjnie 😍
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 stycznia 2012 18:58
Dzięki 🙂 Ostatnio trochę pauzował (najpierw miał po skokach zakwasy, a potem dostał kopa w nogę od kolegi na padoku), ale już do siebie wraca 😉 Jeszcze parę, tym razem od Cordkowej 😉



wątek zamknięty
tuptek,  klapcio89 dziękuję  :kwiatek: moja mama ma zawsze fajne zdjęcia z końmi,  jakieś magiczne fluidy wokół siebie roztacza i  tak fajnie z nią pozują 😉
koniczka po prostu WOW!!
wątek zamknięty
Koniczka, Ohoho, Gromosław w robocie! 🙂 No, no! Ekstra 😍 Ze skoków cuś kiedyś będzie? 🙂
Hypnotize, Pies coś chyba sceptycznie nastawiony? 🙂 Co tam u was? Praca wre? 🙂
kittajka, Ajajaj, co to za małe, srokate cuś, co tam drepcze na ostatnim zdjęciu? 🙂
aszka, Damaszka w pełnej krasie. Jeździsz już? 🙂

Padokowe konie dzisiejsze:




wątek zamknięty
Sankaritarina, ja hmmm można tak powiedzieć że jak muszę to wsiadam ale ostatnio tylko czasami w teren z dzieciakami pojadę. Ale przyrzekam sobie że od wiosny będę wsiadać częściej bo Ruda zrobiła się strasznie paskudna wycwaniła się pod tymi moimi dzieciakami i muszę ją trochę naprostować bo pod siodłem wygląda jak by chodziła w szkółce po 10 godz na dobę.
Ale ładne to srokate co to?
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 stycznia 2012 22:32
joakul, dzięki 🙂
Sankaritarina, niestety ze skoków jedyne co mam to filmiki 🙁
wątek zamknięty
Sankaritarina, to małe to Gwiazdorek, teraz ma coś koło dziesięciu miesięcy. Ogólnie rzecz biorąc imię dokładnie określa jego charakter 😁
I jeszcze dwa zdjęcia Gwiazdorka ze stajenną koleżanką 🙂
wątek zamknięty
Koniczka świetnie Grom wygląda i piękne ma mięśnie na zadzie naprawdę widać ciężką pracę i szczytową waszą formę, gratuluję  :kwiatek:
wątek zamknięty
dawno mnie tutaj nie było, wstawiam moich chłopaków zimowo ( jakość komórkowa  :kwiatek🙂




Latamy sobie 🙂


pyś


i to co Młody lubi najbardziej zjadanie cioci 🙂


przepraszamy za ilość zdjęć  :kwiatek:
wątek zamknięty
Koniczka- Twój koń chyba jeszcze nigdy mnie osobiście się tak nie podobał i chyba nie wyglądał tak dobrze jak na tych zdjęciach  👍

aszka - dla mnie możesz zasypywać wątek zdjęciami dziewczyn, zwłaszcza skara mnie zauroczyła  🍴
wątek zamknięty
kermit   Horses horses everywhere ..
19 stycznia 2012 12:49
Ja też się tutaj rzadko odzywam ale podoba mi się obraz jednocześnie zadowolonego i pracującego Groma  😉
Ile ma lat ? Ile ma w kłębie ? Jakich ma rodziców, że aż tak nawet zapytam ?  😉
wątek zamknięty
Znudzony księciunio
wątek zamknięty
Koniczka wyglądacie rewelacyjnie  😉 Grom się taki potężny zrobił.
Dorcysia śliczny Twój ksieciunio 🙂
wątek zamknięty
Sankaritarina
Pracą tego nie można nazwać 😉 Aktualnie pobijamy rekordy predkosci w galopowaniu po lesie, bo mamy póki co z kim jeździć. Ostatnia moja jazda była z kimś z dołu i byłam bardzo zadowolona. Chce mi się jeździc na ujezdzalni , ale średnie warunki do tego są 😉
A pies troche sie bał konia, bo Pinio to jedyny koń w stajni który uwielbia mizia chrapami psy po plecach 😀 I pare sekund przed zdjeciem miał zafundowany mały masaż , wiec sie troche zdziwił 🙂 Swoja droga mały ten pies na zdjeciu wyszedł, bo on ma jakies 50 kg i siega mi do pepka 😉

A Ty jeździsz czy tylko padokujesz ? 🙂 Twój koń chyba szczesliwszy jest z kucem co?
wątek zamknięty
Dorcysia, byłam pewna, że masz gniadego...Co to, po czym?
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 stycznia 2012 17:09
Dzięki baby!
kermit, Grom skończy 1 kwietnia 15 wiosen, ma 163cm w kłębie, pochodzenie NN 😉 z pewnych źródeł wiem, że matka podobno była kłusaczką, a ojciec wielkopolakiem bez licencji.
wątek zamknięty
Dorcysia, Jaki przystojniak, no, no! Masz więcej zdjęć? 🙂

frania335, Na ostatnim zdjęciu ten budynek to szkoła? ^^ Jakoś mi się tak skojarzyło. 🙂

kittajka, Aaa, taki mały. Fajna krówka-miniaturka. 😀

Hypnotize, Hehehe, no i kto by pomyślał, że Pinio będzie tak galopował w swoim wieku 🙂 Ech, tylko padokuję, studia cisną. Przez ostatnie 2 tygodnie nie robiłam dosłownie nic przy koniach (oprócz karmienia, wypuszczania i czyszczenia boksów). Teraz w sobotę sobie w końcu odbiję i będzie małe spa końskie. 😉 Szczególnie, że kopyta Pallasa głośno wołają "wystrugajżesz!". Poczeka jeszcze dzień.
wątek zamknięty
Dorcysia, byłam pewna, że masz gniadego...Co to, po czym?

gniadego też mam🙂 Chociaż pewnie chodzi Ci o Lotnika, jego akurat sprzedałam w zeszłym roku i kupiłam sobie tego stwora.
To folbluto-quarter. Prawdziwy aniołek.
wątek zamknięty
Dorcysia, o tak, chodziło mi o Lotnika 😉.

A ten mnie fascynuje - dawaj więcej zdjęć!!!
wątek zamknięty
Nie mam nic aktualnego, fotki z lata:

wątek zamknięty
Dorcysia - fantastyczny 🙂
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
19 stycznia 2012 20:33
Bardzo fajny  🙂 . Jednak cechy aqh przeważyły  🙂
wątek zamknięty
Koniczka rozrósł się jeszcze trochę, czy mi się wydaje? wyglądacie świetnie !  😀
wątek zamknięty
Bardzo fajny  🙂 . Jednak cechy aqh przeważyły  🙂

Dziekuję!
Czy ja wiem? On jest bardzo szlachetny, jest większy niż aqh i charakter ma folbluta.
No i przede wszystkim to mała torpeda.
Dorcysia - fantastyczny 🙂

Dzięki, owszem
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
19 stycznia 2012 21:03
Dorcysia, cudny! pokazuj go więcej i zdradź co to za zwierz, bo ja nie w temacie 🙂
wątek zamknięty
Dorcysia- Piękny koń! W moim typie. Pokazuj go częściej  🙂
wątek zamknięty
Ma pysio podobny do Posmana, pomijając oko, nie uważacie? 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.