Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
14 stycznia 2012 11:30
A bo tak się jakoś zimow-błotnie-halowo zrobiło...ja chcę lato
wątek zamknięty
Nord to zdjęcie pogłębia moją zimową depresję  😵
wątek zamknięty
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
14 stycznia 2012 11:58
Nie jest tak źle, pomyśl, już jesteśmy bliżej niż dalej do WIOSNY 🏇 🏇 🏇 🏇
wątek zamknięty
Mój "kuń"


Całe stado stoi na górce na suchym piachu, a ta chyba ma ochotę wyprodukować sobie grudę, co bym miała co robić  😂
wątek zamknięty
Nord aa, cudowne zdjęcie!  😍
U mnie śnieg sypie więc może jakąś sesje zimową się wreszcie zrobi  😀
wątek zamknięty
Nord ja też chce 😜  a tak swoją drogą piekny koń 😉
u nas po raz trzeci w tym roku spadł śnieg, a ja nie miałam dobrego fotografa przy sobie, więc przedstawiam Wam moje wypociny 😁







i męczymy gałązke 😁
wątek zamknięty
hugolina009, Tam jest jakieś ogrodzenie? Bo to wygląda jakby one mogły sobie biegać gdzie chcą. Taaakie przestrzenie 🙂🙂
wątek zamknięty
hehe...wolne jak dzikie mustangi  😜  a tak serio, to jak patrzysz na pierwszym zdjęciu, to jak jest drzewo i taki mały krzaczek koło lewego boku karego, to tam jest pastuch 😉 ogólnie konie wybitnie nieuciekające, wystarczy jedna linka pastucha na wysokości ok.60cm, jak trzeba to i sam sznurek wystarczy 😉 a padoczku troche jest ok.2,5ha
wątek zamknięty
Oooo.... faktyyycznie.... jest tam pastuch!
Szczęściara 🙂 Mój koń by pewnie sprawdził żywotność tego pastucha. 😀
wątek zamknięty
oj to wspólczuje...  jak miałam kucynke, taką metr w podkowach, to pastuch musiał być 3-rzedowy 😵  a teraz mam Lale, niby pół hucuł, powinna mieć skłonności do ucieczek, a ja jeszcze tak grzecznego konia nie widziałam 😉 błogosławieństwo, bo zdażało się, że pastuch się w nocy zerwał i leżał na ziemi, jak nie zauwazyłam, to konie i tak nie wyszły 😁
wątek zamknięty
moje słoneczko z dziś  😍 😍 😍





wątek zamknięty
Nord, to Łoza? Jej półbrat wodzie mówi stanowcze nie 😉 Ale śnieg lubi:



wątek zamknięty
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
14 stycznia 2012 18:01
Bardzo dziękuje. Tak Łoza🙂
wątek zamknięty
zima przyszła 😉


wątek zamknięty
Rudy Pluszak pozdrawia  😀

wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
15 stycznia 2012 14:54
tengusia - gdzie stoicie z Latarnikiem? Dobrze wygląda ! 🙂 Ja jakieś 4-5 lat temu stałam z nim w jednej stajni. [nie ja stałam, koń stał ale no.. wiesz o co chodzi 😉] Wysłałam Ci PW 🙂
wątek zamknięty
Zdjęcie z wczoraj, choć robione było koło południa to niestety przy pochmurnym dniu troszkę ciemne wyszło




a tu z koleżanką



wątek zamknięty
Przepraszam ale nie umiem sie opanowac i musze wrzucić jeszcze coś takiego:

wątek zamknięty
Donia Aleksandra fajne stadko a mały na śniegu wygląda niesamowicie  😜 kiedyś sobie kupie takiego tekińca i będę na niego patrzeć w nieskończoność  😉 
wątek zamknięty
tengusia - gdzie stoicie z Latarnikiem? Dobrze wygląda ! 🙂 Ja jakieś 4-5 lat temu stałam z nim w jednej stajni. [nie ja stałam, koń stał ale no.. wiesz o co chodzi 😉] Wysłałam Ci PW 🙂


w Wyrach w prywatniej stajni  😉 dostalam twoje pw z niunkiem sprzed lat  :kwiatek:
wątek zamknięty
W różowej derce wymiata ;]
wątek zamknięty
Czesław zimowo 🙂
wątek zamknięty
ola8719 ależ on jest piękny, ideał jak dla mnie!!!!  😍  on jest cały cas taki kruczoczarny, czy brązowieje trochę latem? 🙂
wątek zamknięty
sushi... dziękujemy narazie jest kruczokary bez jakichkolwiek jaśnieszych miejsc. Mam go od listopada więc nie wiem jak będzie latem, na zdjęciach u poprzedniego właściciela wyglądał na kruczokarego 🙂
wątek zamknięty
ola8719 jaaaaki karuuus!!!  😍 czarrrrrrrrny! 🙂 rzadko się zdarza taki czarny-czarny karus 🙂

a to moje z wczoraj 🙂 muszę się pochwalić, że koniowi chyba zaczynają się skoki podobać 🙂 co mnie bardzo cieszy, bo jeszcze niedawno to kombinował co zrobić byle nie musieć skakać 😀





wątek zamknięty
hugolina009, piękne 'hektary'! 🙂
wątek zamknięty
Donia Aleksandra śliczny źrebak  😍
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
16 stycznia 2012 11:18
to ja się pochwalę! forumowa Cariotka do mnie napisała i okazało się, że posiada brata mojego Ponga  😜 na zdjęciach są identyczni!!!
(zdjęcię w linku, bo na forum by było za duże)  🏇



po lewo: Pongo (Palka - Dębiec) 20 marca 1998
po prawo: Płomień (Palka - Dębiec) 21 marca 1997
wątek zamknięty
mbalicka rzeczywiście identyczni 🙂  😀
wątek zamknięty
moje dwie baby 🙂



kara jest u mnie od wczoraj 🙂
ma fantastycznie zakręcone uszy 🙂

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.