Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

Posman na zimę ciemniał a Rubin jest teraz jasny jak słaba kawa z mlekiem.
wątek zamknięty
Nie było mnie tu miliony lat świetlnych... Potwornie nie lubię halowych zdjęć, ale cóż zrobić 🙁

Skwarożek jeszcze początkowo-grudniowy:









A tu pięknie widać, jaka z niego długa i gruba glista 😁 (właśnie zobaczył cień przy bandzie i się nafukał, jak to on)



wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
20 stycznia 2012 12:42
quantanamera, pięknie Skwaruś wygląda 🙂
wątek zamknięty
quantanamera, kawał mięsa wyrósł a taki był szczypioreczek 🙂 pięknie idzie do góry 🙂
wątek zamknięty
quanta
Qrzuć koniecznie zdjęcia z początków. Koń, koniem ale Ty jak się zmieniłaś, gratulacje należą się obojgu  :kwiatek:
wątek zamknięty
quanta  😍 śliczności, ostatnie zdjęcie no cuuudne ! 😀
Gratulacje 🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 stycznia 2012 20:45
quantanamera, super!

Ponieważ mam coś ostatnio dużo zdjęć, to wam jeszcze dorzucę, a co 😉 by the one and only- Cordkowa!


wątek zamknięty
armara, muahaha, no dobra, pośmiejcie się, kiedyś jeździłam rzadko, nie ogarniałam Skwara ni w ząb, on piekielnie szybki, w każdym z chodów uciekał, wysiał megatonami na ręce, z czego ratowałam się genialnym pomysłem na kilometrowe wodze 😀 Woził mnie jak chciał - to były czasy!





W sumie jakoś wszystko zaczęło coraz lepiej działać, jak wreszcie zaczęłam regularnie jeździć, a tak naprawdę poszło do przodu, jak przestałam się bać cokolwiek zrobić na koniu (jaaa, bo popsujęęę) i wyciągać wnioski. Muszę naprawdę obiektywnie przyznać, że praca ze Skwarogiem na dziś dzień - pomimo jego pewnych mankamentów, jak trudny grzbiet, wielkie oko i ukochany nafuk - jest super turbo fajna! 😀 Każdego dnia jest coś więcej, i coś nowego... A jak się skubaniec już rozpiafował - zeszła mu taka blokada przed dużym podstawieniem, a to wszystko procentuje - w galopie, w ciągach w galopie (uwielbiam je robić!), w łopatkach...
Tym bardziej to wszystko cieszy, że ostatnie 5 miesięcy jeżdżę albo sama, albo z busch 🙂 Robimy całkiem fajną robotę!





Próba poszerzenia, co by się konisko nie rozpadło (jeździec nie omieszkał, w zastępstwie za konia)



No i Skwar, który zawsze był chuderlawym niejadkiem, wreszcie wygląda jak koń ujeżdżeniowy 😉
wątek zamknięty
quanta, koniczka - piękne te wasze konie  😍
wątek zamknięty
Quanta
:kwiatek: za to porównanie.
Wow  👍 Plecki tak mu się nabudowały, że prawie problemu nie widać, jestem pełna podziwu.
wątek zamknięty
Właśnie też chciałam napisać - jak mu się plecki zmieniły! Wygląda, jakbyś w koniu wymieniła nerkę heheheh Powiedz, gdzie można kupić takie części zapasowe, bo ja bym też była chętna? 😉
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
21 stycznia 2012 11:00
hihi 🙂 to ja się znów pochwalę Klonami 🙂😉

po lewo: Płomień (fot. Katarzyna Okrzesik - z wczoraj? :P )
po prawo: Pongo (fot. Ja)

wątek zamknięty
mbalicka jak nic klony  😁 , ale jakie ładne 😍
wątek zamknięty
Son of light i ja ze wczoraj. ; )

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] za duze zdjecia. wszystkie.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 stycznia 2012 20:55
Quanta a Ogryz gdzie?!  🤬
Skwarek piękny piękny jak zawsze ! 🙂
wątek zamknięty
nine, Ogryz czeka na swoją większą fotogeniczność, bo aktualnie ma grzywsko jak u hucuła, jego by trzeba przerywać co dwa tygodnie  🙇 Ciągle się do tego przymierzam, ale wiecznie ogarnia mnie zwątpienie i depresja, jak już usiłuję wbić grzebień w te włosiska 😁

Mam kilka starych Ohidków, jak chłopak więcej robotał i miał cywilizowaną fryzurę 😉









Ale dzisiaj z niego zsiadłam z bananem dookoła głowy 😀 Ze Skwaroga także 😀
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 stycznia 2012 21:58
No i to rozumiem !🙂
Właśnie wyobraziłam sobie Ciebie jako Kanadyjczyka z South Parku, oni jedyni mogą się uśmiechać dookoła głowy 😉
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
21 stycznia 2012 22:10
quantanamera, ale piękny!!! 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2012 12:18
quanta, Skwarek wygląda przepięknie.
mbalicka, Pongo od zawsze był moim ulubieńcem więc zawsze będę się uśmiechać na jego widok. Płomień też świetny 🙂
PauliSiianka, fajne konisko, ma bardzo ładną łysinę. Co to za rasa?

Mój Całus z wczoraj:
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
22 stycznia 2012 12:24

Tak wiosennie jeszcze. Kurcze patrze za okno i marze o takiej pogodzie i takich widokach : (
wątek zamknięty
Nigna, nie no.. tak nie wolno!
wątek zamknięty
Rudy dzielnie popyla po zaspach  😎


wątek zamknięty
Quanta Ogryz jest przesłodki 😍 tona cukru w cukrze 😍 Skwara uwielbiam od zawsze, więc nawet nie muszę komentować

Nigna, o ja... piękna fota! jakie światło! jaki koń!


Nie wytrzymię jak się nie pochwalę 😜


Ta-dam-ta-dam Duszkowy debiut w wątku

wątek zamknięty
amnestria
Już na fb się zachwycałam, ale i tu się wypowiem - bomba, ot co  👍
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
22 stycznia 2012 20:16
o, chyba wyładniał 🙂
wątek zamknięty
aralimbo   ...marzenia są po to, żeby je spełniać...
22 stycznia 2012 20:43
niunia po goleniu  💘 💘 💘
wątek zamknięty
Quanta: Jaka zmiana! 😲 Aż się nie chce wierzyć, że wy to wy! Dajecie kopa optymizmu do pracy z koniem, powiem prosto- chciałabym tworzyć ze swoim koniem taki obrazek jak ty ze Skwarkiem 😉
Nigna: Wiosna, wiosna, właśnie też czekam sobie na nią;p
wątek zamknięty
amnestria, jaki fuk 🙂
wątek zamknięty
Jakieś stare, chociaż z naszej puli chyba najnowsze 🙂
wątek zamknięty
Ja się też tu wepchnę ze swoim mięsem; generalnie, tak nam czas płynie.
W weekend miałam pierwsze wsiadanie z siodłem, myślałam, że młoda zniesie to lepiej, bo była dosyć mocno zestresowana, ale obyło się bez baranów czy uciekania 💃
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.