ABC formalności OZJ/PZJ i startów na zawodach

w kratkę..niebiesko-brąz-zielony...ja nie chce...sponsor każe
asior   -nothing but eventing-
16 lutego 2010 19:22
E, jakbym miala sponsora, to moglabym miec frak nawet w krowie laty  😉

Ktosina chyba orientuje sie w ew. rejestrowaniu kolorow frakow w PZJ. Cos mi swita, ze kiedys tlumaczyla co i jak.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 lutego 2010 20:43
[quote author=Karla🙂 link=topic=9999.msg487665#msg487665 date=1266340116]
czy ktos rejestrowal inny kolor fraka <narzucony przez sponsora> niz w przepisach? jak wyglada zmiana imienia konia na sponsorskie? ktos sie w to bawil?
jak to w praktyce i w "portfelu" wyglada?
[/quote]

o frakach jest m.in tu: http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,7044.msg298915.html#msg298915
ceny nie pamiętam,ale na bank się płaci za zarejestrowanie na wyłączność,jak nie znajdziesz,to mogę pogrzebać w czwartek z pracy.

co do zmiany imienia konia -najłatwiej jest zmienić mu imię (także przez dodanie przedrostka sponsora) jeżeli koń nie był zarejestrowany w pzj - wtedy na poziomie pzkh zmieniamy imię w paszporcie i rejestrujemy konia już z nowym imieniem.w pzhk zmiana imienia konia kosztuje chyba 50 zł,ale tu mogę się mylić 😉. Powrót to pierwotnego imienia i każda kolejna zmiana jest prosta - płacisz w pzj 1000 zł i możesz mieć znów nowe imię...dlatego właśnie często konie które raz dorobiły się sponsorskiego przedrostka starują z nim już do końca zazwyczaj - vide konie po Jończyku i Zagorze za czasów Hipodromu Wola chociażby....albo taki Waro-Heros 😉
no to bedzie co roku zabawa...cennik wymusze w piatek w biurze pzj, bo musze isc odszukac moje zaginione dokumenty sedziowskie:/
dzieki ktos :kwiatek:
nawet nie wiedzialam, ze tyle zachodu bedzie z tymi sponsoringowymi rzeczami...szycie czapraczkow,sraczkow,dereczek i fraczkow:/
Ktos na bank to w pzj-cie nie ma niczego  😁
Karla bardzo Cie prosze, wez ten cennik, ale znajac zycie, nie ma takowego do tej pory przygotowanego (kolory fraka). Pewno kaza Ci napisac pismo, ze niby na zarzadzie to musza przegadac, po czym i tak nie dostaniesz odpowiedzi  😁
ciekawska ja od 4 tyg. pisze pisma, wysylam i dzwonie w sprawie zmiany WZJ jako sedzia...przy okazji okazalo sie, ze szlag trafil moje dok z kursu sedziwo powozenia...wiec moge pisac, wysylac, redagowac co kto chce...tylko niech k..wa pani w i pare innych osobek sie ruszy do roboty, co do cennika to na bank masz racje
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 lutego 2010 21:08
Karla🙂, nie słuchałaś pana T. na kursie! Niedobra Ty! Przecież o imieniu konia to opowiadał z 10 minut, że każda zmiana to 1000zł, powrót do starego też. 🤬
musialam sie upewnic, ze przez najblizsze 2-3 lata bede co rok 1000zl placic😀 poza tym moja Droga ja wolalam plotkowac z milym towarzystwem niz sie kursowac😉 ZMK Drapacz  troche kretynsko co?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 lutego 2010 21:18
Ciekawe z kim te plotki 😁 Kochana, jakby mi się chcieli do konia dopłacać to bym zmieniła nawet na OSRAM Grom 🏇
asior   -nothing but eventing-
16 lutego 2010 21:27
Koniczka, Karla za bardzo wybrzydza, co?  🤬

ZMK? Co to znaczy? Google nic konkretnego nie wyplulo.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 lutego 2010 21:31
Jak jej sponsor nie pasuje to niech mi go odda 😁
sponsor pasuje- tylko nazwa sluzbowa nie za baldzo...bedziem walczyc by zostal sam Drapacz 🏇bo te koszty...to kolejne zawody lub konsultacje...tak po raz kolejny dochodze do wniosku, ze to kolejny haraczyk
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 lutego 2010 21:36
ze względu na tego tysiaka,ja sobie dałam siana...nie chciałam aż tak krzywdzić Madryta 😁
asior   -nothing but eventing-
16 lutego 2010 21:44
Ej, bez przesady. Siwy moglby sie nawet nazywac Ptasie Nawozy Narcyz i i tak byloby git!  😁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 lutego 2010 21:46
asior, widzę, że mamy podobną filozofię 😁 Niemądra Karla, że narzeka 🤬
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 lutego 2010 21:47
zainspirowałyście mnie!
właśnie tworzę ofertę sponsorską na najbliższe wkkw w Sopocie dla Madryta do miesięcznika " Spotkania z zabytkami" KLIK  😁 😁 😁
asior   -nothing but eventing-
16 lutego 2010 21:49
To ja moge napisac do jakiegos miesiecznika o roznych podejsciach do wlasnej osoby? Ze takie wiecie, narcystyczne itd.  😁

Koniczka, to moze szukamy wspolnego sponsora? Always Grom, Always Narcyz  😂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 lutego 2010 21:50
Spotkania z zabytkami Madryt. Ładnie 😁 A może od razu Spotkania z zabytkami Madrytu? 😂

Asior Always Grom, ładnie! Chociaż Osram pozostaje moim faworytem 🏇
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 lutego 2010 21:52
co powiesz na Lotos Wydobycie Integro?i Twoje Biuro Victoria?

a na sezon 2011 dla Madryta będzie nowy sponsor - miesięcznik "Mówią Wieki"
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 lutego 2010 21:57
Ktoś, przepięknie! Hmmm coraz bardziej mi się podoba Super Express Grom....
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 lutego 2010 22:03
Koniczka, ja Ci radzę zgłosić się po sponsoring do Marynarki Wojennej! nawet znam jednego lekko podstarzałego admirała  🏇
Czy moze ni ktos napisac, za co tak dokladnie jest oplata na rzecz pzj  przy zmianie barw klubowych? 800zl to sporo kurde.. Jak na to ze pzj nie przyczynil sie wogole do zdobycia mojej klasy sportowej ani klub.. Za wszystko placilam sama. a to ze moglam zdobyc taka a nie inna klase zawdzieczam Koniowi, trenerowi i sponsorom.. anie pzj .. rece opadaja...

A to 16 tys zl, za szkolenie ewentualne , sprawilo ze nie chce mi sie juz spac.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 lutego 2010 22:09
crazy - 800 zł ...bo 16 koła to klub  musiałby Ci w rachunkach udowodnić...
liczba lat i najwyższa klasa którą zdobyłaś w tym klubie daje kasę do zapłacenia za zmianę...

dlatego ja rejestruję się już czasowo.to tylko 100 zł więcej rocznie.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 lutego 2010 22:11
Tu jest tabela do obliczania kwoty haraczu: http://www.pzj.pl/index.php?module=subjects&func=viewpage&pageid=57
Ja to juz obliczylam.. wiem wiem ze to 16tys to nie tyczy sie akurat mnie, ale znam przypadki ze kluby kazaly sobie tyle placic.

Ale to 800zl dla pzj to za co tak naprawde? bo ja wiem ze pow 3 lat i za klase M.. ale co ma pzj do mojej klasy? i tego co zdobylam?
asior   -nothing but eventing-
16 lutego 2010 22:17
Co do sponsorow, to Fenix jest tak swietnym sponsorem kadry, ze nie dostalismy ani obiecanych bryczesow treningowych, ani rekawiczek a reszta sprzetu byla "swietnie" dopasowana. Wiesniaki na maksa  🤔 Takiego sponsora, to wole nie miec w ogole.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 lutego 2010 22:18
to że zrzeszasz się w federacji...najwspanialszej na świecie....
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 lutego 2010 22:18
To pytaj PZJ bo ja tego też nie rozumiem...
Ja juz raz im za to zaplacilam 600 zl i to bylo jakies 6-7 lat temu i byla to ogromna kasa wtedy, bo teraz nadal tez jest, ja rozumiem ze kluby miedzy soba moga chciec kase.. ale co ma do tego pzj to nie rozumiem.. zaplace im rpzeciez za rejestracje.
CHORE !!!
Ja  slyszalam cos o 1500 zl.   😲
A mojemu ladnie zrobili G-Karat Galileo brzmi dobrze. O tyle ze firma Karat mnie nie sponsoruje (sponsorowała poprzednia wlascicelke mojego konia) , a imienia zmieniać s powrotem nie zamierzam , bo za drogo i nawet ladnie brzmi.  🤣

🤣 Klara 😉  Może zrób cos w stylu ZMK la Drapacz ,albo ZMK von Drapacz   🤣 🤣 🤣

Ja bym zmieniala , bo to jednak reklama i to nie zla , bo wyniki i listy startowe ogląda dużo osób. Przecież i tak go nie będziesz nazywać tak, to tylko kwestia formalności dla ciebie, a sponsor na prawdę zyskuje.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się