Naturalne sposoby na zdrowie

na moim jest napisane łyżeczka i tego się trzymam 🙂 .
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 lutego 2015 20:19
[quote author=Strzyga link=topic=97021.msg2303095#msg2303095 date=1425038082]
Ekwadorka, najlepiej kompres żelowy, nagrzewasz w garnku lub mikrofali i na szmatkę, zeby gołego ciała nie poparzyć. Ja sie tak od razu dogrzewam od razu jak cos czuje, od podbrzusza w dół.

Mozna tez uzyc zwyklego termoforu. Tez sie sprawdza 😉
[/quote]

Prawda, ale koszt kompresu to jakieś 15 zł, a jest o tyle plastyczny, że można go sobie ułozyć jak i gdzie się chce =) No i jest dobry jako zimny przy stłuczeniach.

[quote author=Strzyga link=topic=97021.msg2303095#msg2303095 date=1425038082]
Ekwadorka, najlepiej kompres żelowy, nagrzewasz w garnku lub mikrofali i na szmatkę, zeby gołego ciała nie poparzyć. Ja sie tak od razu dogrzewam od razu jak cos czuje, od podbrzusza w dół.

Mozna tez uzyc zwyklego termoforu. Tez sie sprawdza 😉
[/quote]

Uzywalam czasami termoforu, ale ostatnio chyba kot sie do niego dobral, bo przecieka i tym sposobem zalalam sobie lozko (zrobilo sie sympatycznie cieplo i zanim poczulam mokro, juz byla konkretna plama) 🤔wirek: teraz sprobuje kompres polecony przez Strzyge i bede go chowac przed kotem  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 lutego 2015 14:25
Ekwadorka, kompres jest z żelu, wiec mniejsze ryzyko na zalanie łóżka :P
Fajny artykul o witaminie c i leczeniu nia "nieuleczalnych" chorob
http://www.akademiawitalnosci.pl/raport-klennera-czyli-czego-prawie-nikt-nie-wie-o-witaminie-c/
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 marca 2015 00:19
Czym dodać sobie powera? Mam typowy nicmisieniechcizm...
Chodzi mi o coś a la amfetamina ;-)
Kawa na mnie pobudzająco nie działa...
BASZNIA, przebadać się dobrze :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 marca 2015 01:02
Hmm. Obraz krwi bez zarzutu, dolegliwości brak..
Od czegoś by trzeba zacząć,ale od czego..
Ja nie znalazłam w sobie nic, dopóki nie trafiłam na dobrego lekarza, który pomyślał, skierował na odpowiednie badania, powiedział trochę o odżywianiu (zawsze miałam z tym problem), a nie antybiotyk na X infekcję i koniec 😉
Basznia yerba mate sobie zaparz 🙂 No i pocwicz sobie kardio, zobaczysz jak Ci poziom energii skoczy. Jak sie czlek rozleniwi to musi sie ruszyc zeby energia sie ruszyla tez 🙂
aszhar a gdzie kupujesz pierzgę? Czy mogę ją jakoś inaczej podać niż w miodzie? Moi miodu do pyska nie wezmą...
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 marca 2015 13:14
nerechta, o widzisz. Prawie jak koka ;-)
No, z ruchem to wiem...niby ruszam się bardzo dużo, ale stępa,  to nie podnosi energii.
kardio, I'm telling U 🙂 Wiem ze ciezko sie zmusic, ale zobaczysz jak odzyjesz 😀
To jest bardzo fajny zestaw 12 minutowy, proste cwiczenia, nie forsujace, moze Ci sie spodobac 🙂 Sprobuj i daj znac jak sie czujesz 😀
Muffinka, ja pierzge kupilam od poleconego pszczelarza.
Natomiast pylek juz z allegro.
Mozesz kupic sama pierzge ( takie kulki ) i dodawac ja do czego tam sobie chcesz.
Dzięki, czyli szukać na allegro? Facet od którego kupuje miód czasem nie ma pierzgi.
A pyłek do czego 😡 ?
Pyłek również do wzmocnienia organizmu.
Jest co prawda mniejsza bomba witaminowa ale tez daje rade.
Dzięki 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
03 marca 2015 11:02
nerechta, Dziekuje bardzo za podrzucenie! Spróbuje na pewno 🙂.
BASZNIA, spróbuj pic więcej wody. Ja od kiedy piję po 2-3l dziennie przestalam zasypiać nad biurkiem w pracy  😉
Gillian   four letter word
12 marca 2015 11:09
No to piję ten czystek i piję... staram się 2-3 razy dziennie, zamiast herbaty. Jakoś idzie, nie jest taki najgorszy. Efekty jest taki, że biegam do toalety kilka razy dziennie i nie jest to wycieczka na siku 😉 tak ma być?
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 marca 2015 11:16
wistra, kurcze, tak trudno mi tego pilnować...starałam się, bo moje córki miewaly problemy z pęcherzem. Kurcze, musze znowu zacząć pilnować.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się