Re-voltowe Lobby Biuściastych

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 października 2009 19:08
bo jezeli sama sie mierzylas, to moglas dodac sobie centymetrow pod biustem 🙂
http://www.lulu.pl

Tu znalazłam sporo niestandardowych rozmiarów. Niestety poniżej magicznego 70 w obwodzie nic 😉 Ale różne F-ki itp są.

O, sorki - ze dwie 65-tki chyba były, ale miseczki bodajże B.
Niestety poniżej magicznego 70 w obwodzie nic 😉
Przy niektórych stanikach jest uwaga, że można zamówić w innym rozmiarze (np. 60GHK, 65FGHK, 70GH, 75HI).
O...moja zdolność czytania zanika na fil.polskiej 😉
Dzięki 🙂
Odkopuję, żeby się perfidnie pochwalić.
Kupiłam na próbę stanik przez Allegro. Koszt całkiem znośny, bo 37zł z przesyłką 🙂 Zobaczymy jak to będzie.

Swoją drogą... miary krawieckie to są jakieś kosmiczne narzędzia. Na jednej wychodzi mi 69cm, na drugiej 75 o.O
Ja kupiłam rozmiar 75F i jest za duży, aż mi się roluje na górze, a biust i tak "wylata".  😫 nie zwróciłam uwagi, bo mi się biustonosz tak strasznie podobał, że ma właśnie ramiączka tak jakby po bokach (ale nie jest to bardotka).
Dworcika a jak Twój z allegro  🙂
Doszedł i DZIAŁA!! 🙂
Teraz nie mam stresu przed kupieniem droższego modelu, który na serio mi się podoba ;]
A pokaż jaki kupiłaś w takiej dobrej cenie  😀
ZDJ. Z ALLEGRO.


Tylko mój jest czarny. Miseczki są całkowicie miękkie. W pierwszej chwili miałam mieszane uczucia, ale jak sobie wszystko dopasowałam, poukładałam cycki itd. to wszelkie negatywne emocje zniknęły 🙂 Szału nie ma, ale już wiem, że to faktycznie dobry rozmiar i nie ma stresu przed kupnem czegoś droższego 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 listopada 2009 19:44
Mi się udało za małe pieniądze wylicytować na Allegro takie cudeńko 😉
JARA, faktycznie cudeńko! Pochwal się jakie to były "małe pieniądze" 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 listopada 2009 22:24
JARA, faktycznie cudeńko! Pochwal się jakie to były "małe pieniądze" 😉


19zł 🙂 rozm 80F, więc kawałek stanika jest 😉


edit:
Moja kumpela nie wierzyła w te cuda o stanikach i takich rozmiarach. Wymierzyłam ją i wyszło 65E, dalej nie wierzyła. Zaprowadziłam ją na przymiarkę do sklepu i wymierzyli ją na 60FF, ale według niej to była przesada, bo biustonosz wrzynał jej się wszędzie nie była w stanie wziąć oddechu 😉
Dziewczyny, gdzie ja dostanę takie cudo?






Chorobliwe potrzebuję stanika albo takiego cudeńka do sukni bez pleców i z głębokim dekoltem.
Silikonowe "nakładki" odpadają, nie na mój biust, bo będę wyglądać jak Pamela Anderson, a poza tym są niepraktyczne. W chwili, gdy się spocimy, tracą stabilność 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 grudnia 2009 10:06
http://facet.wp.pl/kat,1007851,wid,11745700,wiadomosc.html?ticaid=193fb&_ticrsn=5
duzy biust w kilka sekund!

Apropo.Niezly zonk musi przezyc facet, gdy kobieta zdejmuje ten maskujący stanik..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 grudnia 2009 12:27
Chorobliwe potrzebuję stanika albo takiego cudeńka do sukni bez pleców i z głębokim dekoltem.
Silikonowe "nakładki" odpadają, nie na mój biust, bo będę wyglądać jak Pamela Anderson, a poza tym są niepraktyczne. W chwili, gdy się spocimy, tracą stabilność wink


Ja miałam biustonosz z silikonowym tyłem, coś w tym stylu:
http://allegro.pl/item843731837_biustonosz_koktailowy_025_gorsenia_hit_rozm_75a.html
JARA, dzięki! :kwiatek:
Przód jest genialny, właśnie czegoś takiego potrzebuję, gdyby jeszcze się okazało, że tył jest silikonowy, to byłabym w siódmym niebie 😉
i ta cena! piękna!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 grudnia 2009 13:23
Ja swój kupiłam na placu za 15zł 😉
Dobijasz mnie, okrutna kobieto!

Ja przez swoją desperację prawie zostawiłam w Triumphie 140zł za stanik z "krzyżowym" tyłem 😉
Mój nowy nabytek (czekam na przesyłkę, bo to prezent)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 stycznia 2010 20:59
A ja mam pytanie do Warszawianek 🙂

Gdzie znajdę biustonosze polskich marek w sklepie stacjonarnym, cobym sobie pomierzyć mogła? Byłam w kilku sklepach, niestety wszystko co  leżało dobrze i mi się podobało nie schodziło z ceny poniżej 200... Nie mam tyle kasy teraz. Przez neta boję się zamówić, bo nic nie mierzyłam z polskich i nie wiem nawet w jaki rozmiar celować.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 stycznia 2010 11:34
nagana spróbuj Abrakadabra na Koszykowej. mają różny przedział cenowy, a właścicielka jest bardzo fajną osobą i świetnie zna się na bra-fittingu 😉
Gdzie w Krakowie szukać czegoś taniego na wielkie cycki?  👀 Boję się zamawiać przez internet, nie mam nawet konta na allegro  😡
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 stycznia 2010 15:27
poczytaj forum lobby http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,76905300,0,DOBRE_sklepy_stacjonarne.html jest tutaj trochę o krakowskich sklepach
Prawie się poryczałam patrząc na ceny... Nie mam ani jednego dobrego na mnie stanika, w którym bym się czuła dostatecznie komfortowo, a nie stać mnie na większość cudeniek uh.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 stycznia 2010 16:14
honey, szukaj na Allegro, można wyłapac dobra okazję.
honey, miałam ten sam problem (chociaż moje duże nie są, ale rozmiaru w stacjonarnych nie szło kupić u mnie) - upolowałam tani model na Allegro, zaryzykowałam i jest idealny! 🙂 Teraz w miarę na luzie mogę kupić droższy 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 stycznia 2010 21:32
Ja kupowałam na allegro 80F i dwa są ok, a jeden za duży  :/
A czy ktoras z Was byla u gorseciarki i robila biustonosz na zamowienie? Slyszalam o niesamowitych efektach tych specjalnie szytych stanikow. Sama sie wybieram ale ciagle nie jestem pewna czy wydanie sporej kasy, chodzenie na jakies konsultacje co 2tyg, przeszywanie, przerabianie itd jest warte 'efektu'- w sensie czy naprawde jakies efekt jest?

Gavi ja bylam na paru imprezach w przyklejanych silikonach i wcale nie ma z nimi problemow... Nie odklejaly sie ani nie przesuwaly... jedyny problem jaki z nimi mialam to przyklejenie ich zeby byly rowno i ladnie wszystko trzymaly😉 ale jak sie juz przyklei to jest ok🙂 A jesli chodzi o to, ze b.powiekszaja, to kiedys widzialam przyklejane staniki nie silikonowe, wygladaly jak normalny stanik tyle ze bez tylu i ramiaczek😉 Niestety nie pamietam w jakim sklepie:/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 stycznia 2010 21:58
Zrobiłabym sobie taki stanik na zamówienie gdybym miała naprawdę wielki biust, a tak nie widzę powodu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się