Czy ktoś z was wybiera sie na Cavaliade /CSI do Poznania? 7-9.12.2013?

mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
30 sierpnia 2013 21:33
Witam jak w temacie, czy ktoś z Was wybiera się na targi / csi do Poznania? Kto startuje? Jedzie ktośz wawy?
Ja planuję, ale tylko na wykłady. Na zawody nie mogę patrzeć    😫
Ja się pewnie wybiorę, jako widz na weekend 😉
i ja 😉 potarzac sie w sprzecie 😉
Będę na pewno.
Jak co roku bardzo chętnie 🙂
Tluste TAK  😅
Ja będę na pewno w niedziele, nie wiem jak w pozostałe dni  😉
My też na pewno nie opuścimy 🙂
Ja też na pewno będę.  😉
Zgłoszenie wysłane, dziękujemy.
Pytanie do osób, które były na Cavaliadzie rok temu, bo do Poznania wybieram się dopiero pierwszy raz... czy miejsca są numerowane tak jak na Torwarze, czy kupuje się i siada gdzie chce?
Pooh Dotychczas siadało się gdzie chce.
Dziękuję  :kwiatek:
Ja po raz pierwszy się wybieram  😀
ja standardowo- 3 dni  😀
Lov   all my life is changin' every day.
17 października 2013 18:18
Ja planuję, ale tylko na wykłady. Na zawody nie mogę patrzeć    😫


Bo?

Ja oczywiście 3 dni, mam akredytację znowu 😅
Sporo nas będzie. Musiałybyśmy ładnie się zgadać i spotkać.
Ja będę na pewno w każdy dzień kiedy będą zaprzęgi - jestem absolutnie zakochana (i atea myślę, czy by się do Ciebie nie wybrać na nauki 😉)
Jestem absolutnie za zorganizowaniem jakiegoś spotkania!

Thymos A zapraszam, zapraszam 😉
A czy Cavaliadę da się w ogóle opuścić? :p Może i nawet od czwartku będę! Jak nie to na pewno od piątku 😉

Btw - w Warszawie były miejsca numerowane, a i tak wszyscy siadali gdzie chcieli, więc chill. Ja kupiłam obojętnie jaki bilet a każdego dnia siedziałam gdzie indziej 😉
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
18 października 2013 18:58
Będę! Wysłałam już zgłoszenie do programu wolontariackiego :-)
whitemoon071 da się 😉 czy to już druga cavaliada bez ujeżdżenia? Mnie jakoś na początku nie kręciło, żeby jechać, a jak już mi się zachciało i nawet z mężem jakoś się dogadaliśmy żeby jechał ze mną choć na 1 dzień, to okazało się że ujeżdżenia brak 🤔
Btw - w Warszawie były miejsca numerowane, a i tak wszyscy siadali gdzie chcieli, więc chill. Ja kupiłam obojętnie jaki bilet a każdego dnia siedziałam gdzie indziej 😉

oj nie wszyscy  🤣 my miałyśmy bardzo dobre miejsca i w piątek i sobotę właśnie tam siadałyśmy. jak ktoś myślał, że sobie tam posiedzi to kulturalnie wyganiałyśmy. jedna pani wielce była oburzona jakim cudem my mamy numerowane miejsca na bilecie, a ona nie  😁
Ja będę 😉 3 dni, w razie co mogę kogoś pokierować/przenocować. 😉
Jestem absolutnie za zorganizowaniem jakiegoś spotkania!

Zatem ktoś jeszcze by był?
Fajna okazja się spotkać w większym gronie.
Ja tez w tym roku się wybieram, a jak to jest z biletami? Słyszałam ze można kupić przez internet ale na stronie internetowej nie mogę znaleźć takiej zakładki, czy w takim razie kupuje się przy wejściu, są jakieś problemy żeby dostać bilet czy raczej nie?
Lov   all my life is changin' every day.
19 października 2013 16:21
whitemoon071 da się 😉 czy to już druga cavaliada bez ujeżdżenia? Mnie jakoś na początku nie kręciło, żeby jechać, a jak już mi się zachciało i nawet z mężem jakoś się dogadaliśmy żeby jechał ze mną choć na 1 dzień, to okazało się że ujeżdżenia brak 🤔


U nas w Poznaniu na Cavaliadzie nigdy ujeżdżenia nie było, chyba, że jakieś pokazy. Ale z konkursów to tylko skokowe 🙂
ja standardowo będę 3 dni
również mogę pokierować/ponocować gdyby ktoś potrzebował 🙂
oczywiście jetem za voltowym spotkaniem!
Ja będę w pierwszy i ostatni dzień 😀
Baffinka - u nas o tyle ciężej było, ze byliśmy spora ekipa i ciezko nam było dogadać się w jednym czasie co do kupna biletów itp. Kupiliśmy każdy sobie, niektórzy mieli zawodnicze/vipowskie opaski. Ale miejsca też mieliśmy spoko, nie narzekalam. Poza tym Warszawa w porownianiu do Poznania miała mało widzow. W tym roku będę sobie załatwiać opaskę i zastanawiam się jak bedzie z miejscami skoro mogą być numerowane.  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się