galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
07 lutego 2010 21:28
Lewada 😵 🤣

Felinka, btw poczytaj jak się owijki zawija.


nie ja je zawijałam 😉 , a po drugie jak miałam napisać, "dąb" ?  🤣  z dwojga złego chyba lepsza krzywa "lewada" niż "dąb"
Co bys nie napisała to i tak widac co to 😉
lewada to jest figura ujeżdżeniowa, a dąb to takie drzewo.  🤣
na przykład dąb szypułkowy:
[[a]]http://pl.wikipedia.org/wiki/D%C4%85b_szypu%C5%82kowy[[a]]

a koń stanął Ci dęba, a to zupełnie coś innego.
Co się czepiacie dziewczyny, wstawiła ciekawe zdjęcia, przecież można coś wybrać ( kon nie jest w odległości 0,5 km ) Akurat to drugie , gdzie koń staje dęba, czy stanął dęba, czy może robi świecę  😁  jest fajne.
Wszystko zależy chyba od tego , kto wstawia zdjęcia, nad jednymi potraficie przez dwie strony wzdychać, choć koń w niekorzystnej pozie, a pańcia z nim ( nie mam tu nikogo konkretnie na myśli).
Owijki tak zawinięte wielokrotnie na wolcie widziałam i małoście nie pomdlały z zachwytu.
Więc o co kaman?  🤔
Co się czepiacie dziewczyny, wstawiła ciekawe zdjęcia, przecież można coś wybrać ( kon nie jest w odległości 0,5 km ) Akurat to drugie , gdzie koń staje dęba, czy stanął dęba, czy może robi świecę  😁  jest fajne.
Wszystko zależy chyba od tego , kto wstawia zdjęcia, nad jednymi potraficie przez dwie strony wzdychać, choć koń w niekorzystnej pozie, a pańcia z nim ( nie mam tu nikogo konkretnie na myśli).
Owijki tak zawinięte wielokrotnie na wolcie widziałam i małoście nie pomdlały z zachwytu.
Więc o co kaman?  🤔


Popieram w 100%. Nie wiem po co te złośliwości? Jak Replay amazonki stoi dęba na zdjęciu to piejecie z zachwytu..
bo Amazonka nie twierdzi, że to lewada. Może dlatego?

zdjęcia same w sobie oddają kolor, ba! nawet zaczęłam rozważać przez nie flaxa.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 lutego 2010 21:51
a ja jestem za 2 i 3
wszystkie kryteria są chyba spełnione koń jest bokiem widać dobrze szmatki, koń czysty Pacia czysta i schludna, mi tez zdjęcie ze stającym dęba koniem sie podoba...takie inne

_kate mi tez sie właśnie flax zaczął podobać 😜
_kate, ale w tym wątku chyba chodzi o zdjęcia, a nie o podpisy? 😉
Ja mam polopad flax i ten kolor jest OBŁĘDNY, mój ulubiony  😍
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 lutego 2010 23:14
Ej ludzie zdjęcia są dobre (2 i 3, szczgólnie 3): bez bałaganu w tle, konia widać dobrze, kolory kapitanie.
Że co ?  - że niektórym się nie pasi opis 🤔wirek:

Jak dla mnie ostatnie strony zapachniały absurdem dążenia do wykreowania jedynej słusznej idei szmatocholiczno- zdjęciowej.
I to porównywanie to fot katalogowych Eskadrona- jakby Eskadron był jedynym wyznacznikiem lansu (-normalnie pomnik dla Eskadrona  😉).  A przeciez to sprawa umowna, kwestia marketingu itp.- w wielu krajach te marki nie są postregany jak u nas.
Estetyka zdjęć tak jak najbardziej, tak !!!
Ale nie przesadzajmy - bo idąc dalej tym tropem, polowe fot trzeba będzie wyrzucić (choćby za samo światło, techniczną jakość... ale idąc dalej za zły dosiad, czy średnią minę jeźdzca itp) . A po takiej selekcji galeria dla mnie straci sens. Zobaczcie np jak mało mamy zdjęć karych koni ! A jeszcze mniej np. myszatych ! Jak połowę fot wyciepiecie... to lipa będzie. I naprawdę nie wiele mnie obchodzi na ile idealnie są założone tam owije (jesli to jest w miarę ok, koń nie ma owijek na łopatkach- a i tak powinno to obchodzić najbardziej autora foty/właściciela kompletu). O wiele bardziej mnie interesuje światło i kolorystyka - bo tu chyba o nią  głównie chodzi.
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
08 lutego 2010 14:28
w takim razie przepraszam za nieodpowiednie słownictwo, skoro to naprawdę taki problem, cóż nawet jeśli jestem niedoinformowana, czy musicie tak na mnie naskakiwać ? 😉 .. nigdzie nie napisałam, że zawsze mam rację i nigdy się nie mylę, tak więc przyjmuję to do siebie i... tyle  😉

Pozdrawiam

edit - literówka
[color=pink]Wrzucony.[/color]

a ja wczoraj rozdziewiczyłam niciaka smurf  😍


przez chwile łydka żyła własnym życiem  🤦
Felinka a mi się bardzo podobają twoje zdjęcia. I twoja mina jak koń się podnosi też jest ładna.

Nie wiem o co chodzi z tymi owijkami... , że co, że metki nie wszystkie na widoku, czy , że niejako nierównej grubości...
Mi się te fotki b. podobają, dobrze widać konia gniadego zimą (czyli mooocno gniadego) i dobrze widać kolor szmatek. I podoba mi się, że felinka ma bluzę pomarańczową do kompletu!
Dobrze prezenatują produkt a o to chyba chodzi i takie naturalne są.
busch   Mad god's blessing.
08 lutego 2010 19:07
A propos selekcji zdjęć do galerii (UWAGA: poniższe zdjęcia NIE mają znaleźć się w galerii, tylko być argumentem w dyskusji)



Oba zdjęcia przedstawiają ten sam czaprak - i żadne z nich nie oddaje jego prawdziwego koloru. Na pierwszym jest zdecydowanie żółty, na drugim zdecydowanie seledynowy: podczas gdy w rzeczywistości ten akurat eskadron jest czymś pomiędzy tymi dwoma kolorkami + jeszcze trochę szarości.

O ile nie przeszkadza mi zdjęcie czapraka, na którym koń jest w ruchu/jest burdel w tle/jeździec jest ubrany nieporządnie, o tyle przepalone zdjęcia (albo pod innym względem na tyle słabe jakościowo, że przekłamują kolory) mnie w galerii wnerwiają. Bo potem ktoś zobaczy sobie w galerii moje pierwsze zdjęcie, kupi akurat ten kolor nawet nie wiedząc, że tak naprawdę wygląda zupełnie inaczej.
Zresztą teraz też w galerii zdarzają się czapraki/pady niby w tym samym kolorze, a na zdjęciach różniące się od siebie nawet o kilka odcieni.
😎
w takim razie mógłby mi ktoś wytłuamczyc jak sie zawija te owijki? żeby nie wychodziło tak grubo ? proszę też o cierpliwość i zrozumienie bo nikt nie jest alfą ani omegą 😉
zaraz napisze Ci na pw 😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 lutego 2010 18:40
korsik, mi też możesz podesłać, chyba nigdy mi ładnie nie wyjdzie 🙄
Kayra   Kucusiowy wariat :P
09 lutego 2010 18:41
korsik, to mi tez poproszę 😀
korsik, to czy i ja mogłabym prosić?  🤣
kurcze.. bo nie zapisało mi sie to co wysłałam (w ogóle pw które wysyłałm mi się nie zapisują :icon_rolleyes🙂 ale jutro postaram się zrobić 'fotorelację' i Wam powysłyam ok?
I mi też, mi też!  🙇 :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
09 lutego 2010 19:15
korsik, wstaw na forum! Zwłaszcza jak będą zdjęcia. :kwiatek:
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
09 lutego 2010 20:20
korsik właśnie wstaw na forum jak Pursat powiedziała, bo będziesz musiała wysłać kilkadziesiąt pw (bo ja też chce :hihi🙂
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
09 lutego 2010 20:31
I ja!
oki  😁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 lutego 2010 08:02
korsik ja mam jeszcze w skrzynce Twoje instrukcje dotyczące zawijania  😉
Mogę Ci podesłać, to wstawisz na forum dla potomnych

Przepraszam za  🚫

edit widzicie mój post na samej gorze  👀
Ja mam polopad flax i ten kolor jest OBŁĘDNY, mój ulubiony  😍


Wrzucaj zdjęcia! - ja cały czas się zdecydować nie mogę na ten kolor 🙂 - a jest uroczy ech...
Nasturcja-Renata

Teraz widzimy dzięki AMAROTSA 😎

I co z twoją wspaniałą teorią?
Mały  🚫 Dramka przepraszam, ale nie ogarnęłam  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się