galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

10 na 10, dla mnie super!
Anky Navy standart na gniadym 😉
zuz95 , czapraczki masz piękne, ale guzik widać na tych zdjęciach  🤬 Nie można poczekać na ładną pogodę, wtedy nawet najtańszy kieszonkowy aparacik potrafi strzelić ładną, jasną fotkę! 🙄  Ja wiem, że ta galeria to nieodparta pokusa, ale są jakieś granice ...

Atamanka, no klasa  👍  😅
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 stycznia 2011 21:17
mi się wydaje czy ten navy jest trochę wypłowiały ? bo mój jest dużo bardziej żywy
Gagulec   Mistrz lokalny
06 stycznia 2011 21:19
IMO Azbukowa przeróbka najlepsza.


Też mam takowe zdanie 🙂


poprawilam kolorek
Atamanka, rewelacja na twoim 💘 serio! kocham taki granat na gniadych
juliadna nie jest wypłowiały, to wina zdjęcia. W rzeczywistości jest ciemniejszy i żywszy. Podejmie się ktoś poprawki? 😉
przeztysiacmorz, Azbuka dzięki! Też mi się granat na gniadych strasznie podoba, polowałam na navy, oj taaak 😀
Atamanka, przepiękne zdjęcie!  🙇 Można? Można!  😀

Zuz95 podciągnęłam troszkę kontrast i ostrość:




😉
Na poprzednich stronach rozpętałyście kolejną aferę o jakość wstawianych zdjęć. I co? Naprawdę takie foty chcecie mieć w galerii? To jest ta super katalogowa jakość ?  😵  Żeby podciągnąć te foty trzeba każdemu z nich na PSie poświęcić z 15 minut  🙄 Kontrast , ostrość, światło trzeba poprawiać na koniu z pominięciem czapraka, naprawdę szybciej będzie jak zuź95 zrobi fotki jeszcze raz.
Szkoda, bo koń ładny i czapraczki też. Ale jak coś robić to do porządku, tu tylko słonecznej pogody brakuje  🙂
Sierra, IMO to nic nie dało, dalej ciemna d...a
Azbuka tak ja wole takie zdjęcia. widać konia, maść, czaprak jest na pierwszym planie, wszystko jest duże.

Jak ktoś się zna i mu się chce niech w PS poprawi, na pewno nie zaszkodzi ale pomoże.
Mnie się udało troszkę rozjaśnić 😉
http://picasaweb.google.com/am.sobierajska/Czaprak?locked=true#5559189370781692770
http://picasaweb.google.com/am.sobierajska/Czaprak?locked=true#5559189346966125506
http://picasaweb.google.com/am.sobierajska/Czaprak?locked=true#5559188285015820274
http://picasaweb.google.com/am.sobierajska/Czaprak?locked=true#5559188117928842546

tylko straciły na jakości, bo rozjaśniałam małe. Jak mi podeślesz linki do oryginału, spróbuję coś z nimi zrobić 🙂
Gagulec   Mistrz lokalny
06 stycznia 2011 21:38
Nie no już bez przesady, moim zdaniem są zdecydowanie za ciemne... 🙁
Sierra Naciau dzięki :kwiatek:


Jeśli zdjęcia się nie nadają do galerii to nie ma problemu,poczekam na lepszą pogodę i zrobię nowe 😉
Azbuka dyskusja, dyskusją ale te zdjęcia spełniają podstawowe wymogi: akceptowalna rozdzielczość, jakość dostateczna (nie rozmazane, brak rażącej pikselozy), koń postawiony możliwie na czterech łapach, kolory czapraków widać naprawdę dobrze i widać, że koń to kasztan. W tle spokój.

Nie będę poświęcała temu zdjęciu po 15min, bo zwyczajnie nie mam takich umiejętności, ale tutaj zostało poprawiony: kolor, kontrast, ostrość, czyli trzy podstawowe parametry. Tyle mogłam dla tych zdjęć zrobić, prawda?

Teraz osoba wrzucająca podejmie decyzję, czy wstawi je do galerii, czy nie. Ja ile umiałam, tyle pomogłam. Właśnie, przez wzgląd na całą tą dyskusję!

Moim zdaniem nie ma dramatu, nie są do zdjęcia na efekt WOW, ale jakiś pogląd dają, spełniają podstawowe wymogi, patrząc na nie, moja estetyka nie ma ochoty popełnić seppuku. A już nie raz chciała, patrząc, co było tutaj wstawiane. Do galerii...
Sierra, zuź95  poprawiłam Walnutka, da się rzeczywiście w 15 minut, ale jakość leci na łeb, na szyję  🙁
Naprawdę szkoda, że takie ciemne wyszły  🙁  , bo jak podkreślam ładny koń, ładna maść i te czapraczki niebanalne  😉
trzynastka   In love with the ordinary
07 stycznia 2011 00:23
Esperado, a mogłabyś dać jakąś nieprzyciętą, a najlepiej jeszcze większą wersję zdjęcia? W linku?

groszek na gniadym; nada się?   😉




ps. łezka od Naciau, dzięki jest piękna  😀
Dawaj w dużej rozdzielczości, to się może wykadruje tak, żeby koń był większy w kadrze, ale nic nie obiecuję, bo foto nieostre i biały przepalony.

esperado bardzo ładne zdjęcie 🙂

Gdyby komuś się chciało wykadrować, to może to się nada  ?
Pursat   Абсолют чистой крови
07 stycznia 2011 18:34
Może się nada jak wstawisz link do dużego rozmiaru. Przy takim maleństwie nie ma co dłubać.
Azbuka, no ale to ty poprawiasz w PS? Nie musisz przecież, Sierra dobrowolnie je przerobiła.
Ładnie koń stoi, czaprak widać, czysty, dobre tło.

cieciorka, jakie zdjęcie? bo się już pogubiłam 🤣
esperado WOW  😍 jak ładnie na twoim koniku wyglada ten kolorek i krój  😀
Atamanka, bardzo ładne zdjęcie 🙂
esperado, zdjęcie fajne, ale popracowałabym nad rozjaśnieniem troszkę 🙂

Na poprzedniej stronie dodałam zdjęcia w padzie Euro-Star Max - są ładniejsze niż te co ostatnio - nadają się?  😉
Niestety aby je tu wkleić z jakości musiały "spaść", ale mam oczywiście w dużo lepszej jakości 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 stycznia 2011 23:07
Zai, ale ten koń nie ma nóg  😡 To już wolę trochę mniejsze, te co jest w galerii, z całym koniem 🙂

Brillant Nugat+ owijki nugat na karej



Quanta obiecuje ze nastepne foty juz beda wieksze :kwiatek:
Kastorkowa   Szałas na hałas
08 stycznia 2011 23:16
a takiego gdzie koń ma całe kopyta nie masz bo tu to Grota ucięta
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 stycznia 2011 23:20
Jakbym miala to bym wstawila, niestety to jedyne zdjecie na ktorym dobrze widac komplet
Jakbym miala to bym wstawila, niestety to jedyne zdjecie na ktorym dobrze widac komplet


Zairka no nie Ty też????  😵 😵 To nie wstawiaj skoro nie masz zdjcia które się nadaje. Przecież te obcięte kawałki nóg wyglądają strasznie  🤬
Zairka, no to trudno.
Przecież te obcięte kawałki nóg wyglądają strasznie  🤬

czy Wam się nie wydaje, że to trochę przesada? Ja nie wiem, może ja mam jakiś mało rozwinięty zmysł estetyczny, moim zdaniem zdjęcie Zairki jest ładne, schludne, fajnie widać kolory.
Po co tak na prawdę jest galeria szmatoholików? Bo zawsze myślałam, żo podziwiania fajnych szmat 🙄
lekka przesada juz ,  🙄
Zairki zdjęcie jest prawie doskonałe. A że kopytka ucięte, cóż na kopytka czapraka się nie zakłada  🙄
Super widac kolory, tło ok, jeździec ok  😉, czego więcej? I nie trzeba w PSie cudować, żeby wydobyć naturalne barwy  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się