czapsy i buty

Dava   kiss kiss bang bang
04 kwietnia 2012 07:23
Z Horse-Trade jest Mateusz i Kasia  😉 Ola z equishopu  🤣
Ola akurat pomagała horsetrade tylko na torwarze 😉 już wystarczy tego  🚫
a czy ktoś zetknął się na żywo z wyrobami od tego Pana i może mi coś powiedzieć o jakości?
http://allegro.pl/jezdziectwo-czapsy-sztylpy-skora-szyte-na-wymiar-i2244398414.html?source=oo
Czy ktoś użytkuje te sztyblety i może napisać o ich jakości?
http://allegro.pl/jezdziectwo-botki-sztyblety-damskie-skora100-32-42-i2244398252.html
azzawa, RioBrawo,
leluu ja mam od tego pana buty, ale wiązane. jeździłam w nich tylko trzy razy, więcej chodziłam po mieście ;p fakt, skóra stosunkowo cienka (hippika ma na pewno grubszą, nie wiem, czy masz jakieś porównanie, czy to twoje pierwsze buty) i są dość wysokie, co może ułatwić ich zaginanie się. no jeden mnie obcierał, kiedy nie miałam wysokiej skarpetki, użyli chyba grubych nici. ale ja nie zamierzam ich mocno eksploatować, od tego mam wspomniane hippiki. jeśli jeździsz rekreacyjnie, to powinny wystarczyć 🙂

to jest o butach z drugiego linku, ale sprzedawca ten sam 🙂
aha, od tego czasu buty trochę więcej przeszły, ale nadal dobrze się trzymają 🙂
Czy ktoś użytkuje te sztyblety i może napisać o ich jakości?
http://allegro.pl/jezdziectwo-botki-sztyblety-damskie-skora100-32-42-i2244398252.html


ten temat wraca co kilka stron, na 46 masz na przykład.
ok w takim razie czy dobrze rozumiem, że

"pan krzysiek", PBK i Firma Obuwnicza Paweł Krzysiek to to samo

a to co wstawiłam to Pascuello??

edit: już doczytałam że nie 🙂
Przyszły.
Śmieszne są 😀
Ale fajne. Lakierki no 😉
Zorilla,  i to ze sztyblety.pl? cudne🙂

też chce takie, tylko, że sznurowane na przodzie, z zamkiem. ciągle nie zamówiłam bo isę bardzo waham jeszcze 😉

mogłabys fotkę na nodze zrobić? dalabys radę zrobic fotkę sztybletów z normalnymi oficerkowymi sztylpami?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 kwietnia 2012 18:58
Zorilla boskie  😍
można poznać ich cenę?
angie560 ciemno brązowy komplet wygląda REWELACYJNIE 😜
Zorilla boskie  😍
można poznać ich cenę?


a moze przejrzysz wczesniejsze posty Zorilli?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 kwietnia 2012 19:10
znalazłam i miałam edytować, ale mnie ubiegłaś 🙂
Zorrila daj foty na nogach  😅
Wygladaja bardzo elegancko, ale dla mnie-nie zabijcie mnie tylko 🙇-tak troszkę plastikowo.Ale to pewnie na zdjeciach, bo na żywo na pewno sa sliczne 😉. Zorilla-pokaż na modelce 😀
macie może linka do tych bajeranckich skarpetek? 😉
dzięki :kwiatek:
Zorilla, niezłe są  😀
Dzięki 😉

No są są plastiki 😀 Znaczy skórzane no ale lakierki 😀

Macie na nodze! Poproszę o takie ZE MNA  😀iabeł: ale aż mi wstyd w nich do stajni isć haha 😉

Zrobie ze zwykłą sztylpą ale powiem wam że 100razy bardziej mi się sztylpy podobają niż sam but ale z różnymi (lakier/nielakier) raczej byłaby lipa 😉
Jakie piękne! Przez Ciebie dodam je na listę jeździeckich rzeczy, które mi się nie przydadzą, a które muszę mieć! 🙂
A mogę wiedzieć gdzie kupowane? Bo pośród postów nie doczytałam  😡
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
06 kwietnia 2012 09:45
Zorilla,
hihihi, już widzę jak Cię wszyscy będą pokazywać paluchami 😀
Ponieważ temat tych przeklętych Pascuelli co chwila wraca to jednak dorzucę swoje 3 grosze.
Jestem niezadowolona. Buty są bardzo ładne i zgrabne, skóra wygląda świetnie tylko kilka pierwszych dni. Później matowieje, a z czasem zaczyna pękać i łuszczyć się na czubkach. Rozmiarówka jest przedziwna - potrzebowałam rozmiaru 39, zgodnie z sugestią zamówiłam 38, dostałam 37 i zrobiłam takie oczy 😲 bo okazało się że buty pasują. Noszone były od stycznia codziennie po kilka godzin, z tym że przed pierwszym w nich wyjściem buty wypastowałam i zaimpregnowałam dobrą pastą i impregnatem do skór. I po tych kilku miesiącach wyglądają co najmniej niewyjściowo, czyli trudno w ogóle mówić o jakiejś jakości. Jakby jeszcze tego było mało jeden but się rozkleił.
Poza tym zamki z tyłu to moim zdaniem średni pomysł :P

Nawet jeśli w tej cenie nie ma nic lepszego to moim zdaniem nie warto.
Przeżyłam 😀

duarka www.sztyblety.pl mówiłam mówiłam 😉
Zorilla, ja przez Ciebie sprawię taki komplet sobie na zawody może 🙂
Ja żałuję że nie pomysłałam żeby zamówić normalne ale z tym wyłogiem lakierowanym tylko. To by było najfaniejsze  🙁
czyli że z tą końcówką lakierowaną tylko?
No. Nie wiem czy takie mają ale to raczej nie problem.
No mogłoby tak być - plus but z noskiem lakierowanym i piętką 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się