Stajnie Świętokrzyskie

Witam, pochodzę ze świętokrzyskiego, więc są mile widziane opinie o różnych stajniach z takowego województwa.

Stajnie, które znam w tych okolicach:

"Stajnia Elbara" - do której "uczęszczam"

"Stajnia Kasztanka"

"Za siódmą górą"

"Amazonka" w Borkowie

"MAAG Kielce" - "Dyminy"

"MAAG Stadion"

"Stangred"

To stajnie z którymi miałem głównie doczynienia, czekam na opinie tych i inf. o innych stajniach.

P.S Znam jeszcze kilka innych, ale to raczej prywatne lub nie znam ich nazw.
Zgłoszenie wysłane, dziękujemy.
miło, że nikt nie odpisuje...czy nie ma tu nikogo ze świętokrzyskiego?
Ja bardziej z pytaniami, anizeli informacjami.

Kto urzeduje obecnie w Borkowie ?

Czy w MAAG'u Dyminy stoi jeszcze Murat Gazon oo gniady ?

🙂
baba jaga,
masz PW 🙂
o, to skoro ktoś się odezwał, to może napiszcie z jakiej stajni jesteście 🙂
baba_jaga- Gazona nie ma już w Dyminach od paru lat. Zresztą nie ma już żadnego ze "starych" arabków.

grzesiek.1993 - nie MAAG Stadion, ale Centrum Jeździeckie STADION, gwoli ścisłości 🙂 MAAG został w Dyminach.

No i "Stangret" .

Pozdrawiam


http://szczegoly.pkt.pl/maag_stadion_centrum_jezdzieckie_c77d3489218d7c996a1d133cd05616a2.html kierowałem się internetem 🙂 dla mnie to poprostu "stadion" 😉

stangeT, sory, literówka, a Ty gdzie jeździsz?
Informacje o Gazonie można znaleźć na forum Polskie Araby, tematy - konie arabskie, wątek o arabach Zygmunta Braura.

http://www.polskiearaby.com/forum.php?lang=pl

Z kieleckich stajni wielkim sentymentem darzę MAAGa, gdzie wieki temu uczyłam się jeździć (naprawdę wieki temu, pamiętam Akapita z czasów, gdy nie był jeszcze ujeżdżony, dzisiaj jest już szacownym emerytem). Okolice Dymin są wymarzone do jazdy, podłoże jest świetne i te lasy...


Z innych kieleckich stajni mogę jeszcze wspomnieć Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach, gdzie spędziłam z Navciem parę lat i wiele się nauczyliśmy.
w MAAG'u byłem raz, ale także miło wspominam, ogólnie w tym roku(ferie, wakacje) chcę wybrać się do kilku stajni w okolicy Kielc(właściwie planuje wszystkie) choćby na jedną jazdę 🙂 na ferie planuję Sobków i Stadion 🙂
Ja ze Stadionu.

Akapicior zdrowy i ma się dobrze, żywotna bestia, w końcu półfolblut, ale latka już nie te. Uczyłam się na nim anglezować 😉
moja znajoma do tej pory czasem na Akapicie pomykuje w siodle 🙂 podobno w 2008 wygrał hubertusa 🙂
Zapomnieliście o Stajni Marzysz która tak ładnie startuje na zawodach wygrywając ze wszystkimi xD a i warunki bdb i okolice cudne , terany boskie! xD
Tak tak grzesiek.1993 Akapitek do tej pory chodzi bryka i sie płoszy jak za młodu 😉 a ma juz 19 lat  😉
jakieś opinie? ;D nie bądźmy gorsi od innych województw 🙂
A w MAAG'u stoi skarogniada klaczka imieniem Lena?
A nie chodzi o stadionową Lenę?
Być może. Stajni nie znam ani jednej, za to kobyłke znam świetnie od źrebaka... i zależy mi na jakichś informacjach o niej. Kiedys przypadkiem odnalazłam ją na jakiejs stronce. Chy ba Pupile to były... ale nie za wiele sie dowiedzialam.
Ja wiem, ze w Pile pod Konskimi jest jakas stadnina, ale kto tam rezyduje to nie mam pojecia.
Lena ma dobrego jeźdźca i startuje na zawodach 😉
Ooo jakieś zdjęcia macie może? 🙂
Hypnotize lena na codzień chodzi w rekreacji i owszem startuje na niej juniorka 🙂 i całkiem im to fajnie wychodzi 🙂 jutro postaram sie wrzucic jakies zdjęcia 😉
w Pile pod Końskimi konie ma Wojtek Ciepliński. Hoduje malopolaki , które mają cakiem niezłe wyniki na czempionatach. Jais czas temu mial u siebie og. Barnaba. Nie weim czy obecnie prowadzi rekreacje, chyba przerzucił sie typowo na hodowle. Jesli jest ktos chetny i jeżdżący moge załatwic darmową jazde na wałaszku sp po og. West , og. KWPN i 2 klaczkach. Koni nie ma kto jeździc i na pewno właściciele sie ucieszka 🙂 Konie co prawda nie stoja w swiętokrzyskim tylko w łódzkim dokładnie ok. 15 km od Konskich  w Bialaczowie. 🙂
No gdzie te zdjęcia??? :P 😉  :kwiatek:
Lena 😉


Wiecej na PW 😉

💘 💘 💘 💘 💘 💘
dziekuje 🙂  :kwiatek:
Zmieniła sie 🙂

A ktos z was ma do czynienia ze stajnia w Kaczynie w ogole? z tego co pamietam na obozy do Borkowa sprowadzali stamtad duzo ilosc koni.

Pamietam siwa angloarabke Basie,
Druida - który byl srednio normalny
Tarzana
i mase innych koni.
Wie ktos cos o nich? jeździ?
Tarzan jest aktualnie do sprzedania 😉 Stoi w stajni w Brzezinkach , a Druid był dzierżawiony przez pewien czas przez moja koleżankę "Mamusię"  voltową Kasske 😉  I stał wtedy w stajni w Marzyszu 😉
Tarzan fajnym byl konikiem. Sa dzies w necie ogłoszenia o sprzedazy?

A Druida pamietam, jako brykajacego na kazdym kroku młodzika,ktory notorycznie trafiał mi sie na obozowe tereny... :/ :P
hypnotize co do Basi to nadal stoi w kaczynie tylko że ma innego właściciela i strasznie sie zmieniła.. niestety na gorsze...
Zapraszamy do Borkowa, Amazonka działa, rekreacja jest, kilka świetnych koników i całkiem niezły poziom 😀
Co do Amazonki to byłem 2 razy ;p Zefir fajny jest, a z Haruna spadłem ;p A ja słyszałem pogłoski, że coś niebardzo było przez jakiś czas ostatnio w Borkowie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się