Stajnie Świętokrzyskie

a dziekuje bardzo  🤣
tymczasem
Equitus jeżeli dyskusję na temat stajni uważasz za atak na kogokolwiek to życzę pwodzenia. Nie chodzi o to że kogoś bronię bo to nawet nie mam tego na celu, ale wyrywając cytaty z powietrza i wyrywając je z kontekstu z głupimi docinkami odbiera sie jedynie jako atak... jeżeli masz jakieś wiadomości na temat tej stajni to też jestem ciekawa, bo jak na razie ta stajnia jest owiana wielką dziwną tajemnicą i nikt nie może się na jej temat wypowiadać🙂
Dziękuje za informację.
Zdecydowaliśmy się już na stangreta ,więc za miesiąc przeprowadzka.
Ogólnie mówiąc to powiem że w kielcach ciężko jest ze stajniami oraz trenerami. Prawdę mówiąc jeśli chodzi o skoki to jest jedyne dobre wyjście jedynie Pomiankowscy są znani  w tym sporcie z tego regionu i nie są starej daty -jak stwierdził mój obecny trener.

DO ZOBACZENIA W ŚWIĘTOKRZYSKIM



Martys duzo w tym prawdy co piszesz ..niestety 🤔
takze POWODZENIA!  🙂
Martyś, masz szansę to zmienić 😉
Czy jest w okolicy Kielc osoba posiadająca miarkę Winteca do mierzenia łęku i mogłaby mi ją pożyczyć na kilka dni?
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
14 listopada 2011 19:32
Znam jeszcze jedną stajenkę, koło Kielc. Więcej w linku http://www.facebook.com/pages/Stajnia-Bose-Kopyto/280225892011330?ref=ts
Koniki bardzo spokojne, właściciele mili 😉
Czy jest w okolicy Kielc osoba posiadająca miarkę Winteca do mierzenia łęku i mogłaby mi ją pożyczyć na kilka dni?


nie słyszałam o takiej osobie. Sama mam Winteca i bym taką miarkę z ciekawości użyła.
sklepy majace w sprzedazy sprzet Winteca najczesciej maja tez miarki. Albo mowisz otwarcie sprzedawcy, ze chcesz pozyczyc (placac oczywiscie), albo kupujesz, mierzysz, a potem zwracaszz paragonem 😉 chyba ze w Kieleckich sklepach nie uznaja zwrotow, nie bylam w nich wieki
W Hubertusie można rzeczy wziąć do przymiarki i zwrócić pod warunkiem, że nie nabiją na kasę. Ale nie spodziewam się, żeby mieli taką miarkę. Szczerze mówiąc nawet nie pytałam, zrezygnowałam z pomysłu pożyczania tej miarki.
ja rzadko łażę po sklepach, ale w każdym byłam i sprzętu Winteca nie widziałam 🙁 ani reklamy, ani ulotek. Nic.
No niestety w świętokrzyskiem rzadko kiedy jest coś, czego się szuka 😉
Podrzucę informację, że w Kielcach, w ten weekend, otwarto nowy sklep jeździecki - na terenie ośrodka Stangret. Odwiedziłem dziś nowootwarty sklep - sprzętu (przynajmniej jak na razie) niewiele, ale były fajne promocje(na wszystkie rzeczy 30% zniżki). Jako że nigdy nie byłem w Stangrecie to trudno mi było znaleźć sam sklep, powinni dać chociaż jakiś bilbord.
[sub][sub][sub][sub][sub][sub][sub][sub][sub][sub][sub][sub]
[sub][sub][sub][sub][sub][sub][sub][sub][sub][sub]Jakaś opinia mi z tego wyszła 😉[/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub]
grzesiek nie wiesz, czy jutro też jest otwarte? na Facebooku widziałam chyba daty 18-19-20. Wybierałam się dzisiaj, ale nie dotarłam.
Wydaje mi się, że jest otwarty.
[root edycja]
Byłam dzisiaj. Faktycznie trafienie tam to trudna sztuka - ja byłam dodatkowo po ciemku. No i faktycznie z towarem trochę ubogo. Ale obsługa sympatyczna, dostałam kartę 10% rabatu forever, zdaje się 😉

edit: ola piękne macie wnętrze stajni. Miód na moje serce 😉
Hejka 😀
jeździłam w Maagu ,ale się tam niczego nie nauczyłam.
Nic mi nie tłumaczyli i jeździłam cały czas na jednym koniu ,a było ich tam ok. 20.
STANGRET jest najlepszy  😀 Naprawdę płaci się tam 40 zł za godz. ale uwierzcie opłaca się!
a polecam do jazdy rekreacyjnej Sobków koło piekarni (nie ma nazwy ta stajnia)
jest tam szybki arab raczej dla doświadczonych osób ,ale tam płaci się 25 ZŁ ZA GODZINĘ  😀
pokora93.. bardzo dziękujemy na zdjęciach korytarz wydaje się dziwnie wąski 🙂
Jeździłam w Sobkowie kilka lat i nic poza średnim galopem stamtąd nie wyniosłam. Jak ktoś chce sie faktycznie powozić, to tak, dla ambitniejszych chyba nie, przynajmniej tak było ostatnio. Z tego, co słyszałam to warunki w tej chwili takie średnie, ale zaznaczam, że to tylko co słyszałam, nie byłam tam od roku. Nie chciałabym robić nikomu antyreklamy, tymbardziej, że właściciele są nawet sympatyczni. Najfajniejsze chyba były tereny, było gdzie pogalopować.
W ogłoszeniach ifo nt konsultacji. Ze świetokrzyskiego niedaleko do nas.
https://www.facebook.com/events/359334374082380/
podnoszę temat, z pytaniem kto z forum gdzie rezyduje z koniem, bądź jeździ? 🙂
Sunny : nie wiesz może czy w Oblęgorku u P. Sienkiewicza w sezonie pastwiskowym konie chodzą 24/7 po łąkach ?

Na wakacje gdy zjadę do domu rozglądam się za stajnią dla moich  😉


szuwar, moja kobyła była w Oblęgorku całe wakacje. Nie chodzą 24/7, są sprowadzane w największe upały i w obfite opady. W gorące dni wypuszczane są na noc.
croopie :kwiatek:  Właśnie szukam stajni ze stadem (choćby i małym) ale również i z wiatką , a grę wchodzi tylko bezstajennie niestety 🙁
Widzę, że jest już kalendarz imprez 2012. Szkoda, że w Bałtowie tylko jedne zawody - na pewno bym wpadła, chociażby w roli fotografa 🙂.

szuwar, takie rzeczy to tylko w Erze. U mnie jest i stado i wiata, ale konie nocą zamykane, bo cholery uciekają.
Sisisa a gdzie trzymasz ?

Wszystko kwestia na ile da się ugadać się z właścicielem , co do uciekania wszystko kwestia dobrej organizacji padoku i miejsca jedzenia 🙂
szuwar, Kolonia Nadwiślańska - mazowieckie, moje niestety nie mogą stać na dworze całą noc, bo przy aktualnej ilości (15 koników polskich, mega sprytnych), zawsze znajdzie się koń, który ucieknie.
Czy ktoś z Oblęgora był dzisiaj po południu na spacerze w koniem w ręku? 🙂 Bo wracając od mojej gadziny widziałam człeka z koniem, bodajże gniadym na lonży 😉
pokora, a gdzie Ty masz stajnię?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się