Stajnie Świętokrzyskie

królewna znam wszystkie 3 🙂 byłaś może na ostatnim rajdzie na Świnią Górę?


Też znam wszystkie. 🙂
Jej, ile ujeżdżeniówek... 😲

P.S. Rozszyfruje ktoś dla mnie miejce zawodów podane jako "KO" ?


croopie - nie ma Cię w Kielcach i nagle tyle ZR ujeżdżeniowych się organizuje  😁  Do tej pory było krucho. Swoją drogą ciekawe jak będzie z obsadą na tychże ujeżdżeniówkach  👀  Chociaż - jak będzie podłoże to ludzie będą do nas przyjeżdżać

Co do KO - wg rozpiski obsad sędziowskich wynika że te zawody odbędą się w Stangrecie.
Gosic, dokładnie !! Jak ja wyjechałam, nagle się na ujeżdżenie wszyscy przerzucą !!! I dobrze 😁 Na zdrowie to wyjdzie niektórym 😁

Ale od czego to skrót ?
Nie mam zielonego pojęcia. Może błąd po prostu jakiś ,albo może skrót od przyszłej nazwy - diabli wiedzą.

Ej ale przyjechałabyś na jakieś ujeżdżeniówki w odwiedziny na stare śmieci  😎  Ja jak będą u nas na Stadionie to wyciągnę wszystkie konie - a co się nie pobawię  😁
Gosic, wrócę do Kielc na kilka tygodni, ale na wakacje 🙂 Alison na pastwiska a ja będę leżeć do góry brzuchem na tarasie 😁 Taki jest plan.
Przyjechać przyjadę, ale na pewno nie jako zawodnik 🙂
Aaale fajny masz plan - to wpadnij kiedys chociaz pokibicowac  😉 Trzymam kciuki za kobylasta - niech sie te kontuzje skoncza wam wreszcie
A kiedy są w końcu następne w Borkowie?
Gosic, dziękuję za kciuki, teraz sie bardzo przydadzą... 🙂
Elena   emocjonalnie elastyczna
16 maja 2011 20:11
Skokowe w Borkowie są 11-12 czerwca 😉
Elena- dzięki, będę myśleć.  😎
Elena   emocjonalnie elastyczna
16 maja 2011 20:17
Czyżbyś planowała start ?:>
🏇
Eee, wg kalendarza - skokowe nastepne w Borkowie 28-29 maja
Elena- póki co to jeszcze nie skakałam na koniu, na którym bym mogła planować start 🙂 ale co tam - 70 to na kozie można próbować.
Gosic- a zmiany są , są.
Elena   emocjonalnie elastyczna
16 maja 2011 20:22
ja patrzyłam tu  http://szj.kielce.com/index.php?option=com_content&view=article&id=114&Itemid=56, ale moze jest jakiś błąd 🙂

marysia550
dasz radę  😅 czekam, aż Cię zobacze na parkurze 😀
Elena   emocjonalnie elastyczna
16 maja 2011 20:24
ups powtóreczka  🤬
chyba zaktualizowali stronę, bo zdaje sie, że było inaczej. Ale dobrze, bo mi termin nie pasował.
Elena   emocjonalnie elastyczna
16 maja 2011 20:35
Czyli kiedy będą te zawody bo ja już trochę zgłupiałam ??  😁
na tej stronie to w kalendarzu jest inaczej, a w propozycjach inaczej. Ale na bank są zmiany od tego co jest w kalendarzu, wiec może to co w propozycjach aktualne?
Elena   emocjonalnie elastyczna
16 maja 2011 20:40
Jutro postaram się zasięgnąć informacji u źródła 😉 może coś sie wyjaśni  🏇

Edit: z tego co się dowiedziałam to zawody w Borkowie są w tym miesiącu 😉
to ja odpadam 🙁
Elena   emocjonalnie elastyczna
16 maja 2011 21:18
to przyjedź na następne jakie będą  :kwiatek:
samochodem :P  25-26 jadę na ścieżkę huculską, a potem się prawdopodobnie oddalamy na wypoczynek ( a kobyła to i na macierzyński później)
Elena   emocjonalnie elastyczna
16 maja 2011 21:27
To w takim razie przyjedź w roli widza ;p
A co odnośnie mistrzostw uj? Nie wiecie czy będzie coś dla amatorów;p Tak pytam jakby coś do łba strzeliło😉
Elena   emocjonalnie elastyczna
17 maja 2011 08:45
z tego co widziałam w Bałtowie będą dwa razy zawody w uj. dla amatorów, ale mistrzostwa są chyba tylko dla osób z licencją, czy odznaką (nie wiem co tam jest potrzebne) 😉
A Elena nie wiesz jak z Borkowem? Bo kurde zmieniają non stop te terminy itd że nie wiadomo co kiedy i jak:P
Elena   emocjonalnie elastyczna
17 maja 2011 09:21
zawody w Borkowie są w tym miesiącu, jakoś 28-29 😉 termin zamienili z Bałtowem 😉
Ale że uj czy że skoki;p
Elena   emocjonalnie elastyczna
17 maja 2011 09:28
Skoki 😉 w Borkowie ujeżdżenie jest chyba pod koniec sierpnia 😉
Ło żesz to długo...:< no nie wiem pomyśli się😀 a może Ty byś w końcu wystartowała;>
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się