Re-voltowe zbiórki na wykup potrzebujących koni

I ja się dołożyłam.
A czy nie uważacie, że konto powinno być darmowe, żeby np. te 30 zł. od kolorwiatru mogły co miesiąc zasilić fundusz? Przepraszam, ale bardzo nie lubię dawać zarobić bankom...
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
29 listopada 2011 10:36
Mam prośbę. Składający żeby wpisywali nicki w tytule przelewu żebym mogła tu nickami wpisywac zeby wiedziec kto sie deklarował i wpłacił a kto tylko deklaracją straszył 😉
A czy nie uważacie, że konto powinno być darmowe, żeby np. te 30 zł. od kolorwiatru mogły co miesiąc zasilić fundusz? Przepraszam, ale bardzo nie lubię dawać zarobić bankom...


a gdzie można zalożyc darmowe konto???

kolorwiatru poki nie masz nicków to wpisuj imiona a osoby które te pieniądze wpłaciły na pw napiszą Ci ,że to od nich 😉
a gdzie można zalożyc darmowe konto???


mam w mBanku już od wielu lat, nie trzeba deklarować wpłat:
http://www.mbank.net.pl/pp/index.html
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
29 listopada 2011 12:09
Wpłaty od:

1) Faza
2) Forta
3) Justyna z Łodzi (nie podała nicka)
4) bera7
5) rzepka
6) Sio
7) Faza
8) Ava
9) marysia550
10) galantova
11) marta_sz


tereska lubię ten bank i dlatego będę opłacać te 30 zł bo mam przejrzysty wgląd do wszystkiego. Jeśli chcecie mieć w innym banku to proszę bardzo. Chętnie oddam skarbonkę innej osobie i będę miała problem z głowy.

Pytanie do reszty: Czy przy nickach wpłacających wpisywać kto ile wpłacił? Czy zostawić to anonimowe?
moim zdaniem nie powinno się podawac kto ile wpłacił, bo kazdy kto wpłacał dał tyle ile mógł. Te wpłaty swiadczą o wspanialych serduszkach i wysokosc wpłaty nie ma tu znaczenia.
Dokonałam dzis nastenej transzy i ....trzymajcie tą kasę , bo nigdy nic nie wiadomo.Niech to bedą pieniadze na godzine "w"
ja tez uwazam, ze wysokosc wplaty jest nie wazna. nawet jesli ktos wplacil 1zl, to zawsze pomogl.
Isabelle paczkę posłała- trzeba dopisać i ją.
Czy to ona jest Justyna z Łodzi?
Bemyself: melduj się.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
29 listopada 2011 14:15
Jako darczyńców rzeczowych wpisuję narazie:

1)harja
2)rumka

Mogę być w takim razie bankiem rzeczowym tez, a jak bedzie trzeba, to mozna potem dostarczac potrzebującym koniom co bedzie trzeba.
kolorwiatru, bardzo fajnie, że chcesz się tym zająć  🙂 jak będę miała możliwość, to też wpłacę jakiś grosz na konto, może uda się pomóc innemu potrzebującemu biedactwu.
ja mogę wykupić jakiegoś konika tylko wyślijcie zdjęcia mail kochamkonie24@WP.Pl
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
29 listopada 2011 19:08
anusiia123 - u nas w wątku mamy już 2 opisane konie - Mefisto i Ślązaka  😉 Jeśli któryś z nich Cię interesuje to napisz do nine lub kolorwiatru.
Jeśli te z jakiegoś względu Cię nie interesują, to napisz jakiego byś przygarnęła:
-województwo
-tym (zimnioka czy gorącokrwistego)
-wiek
-płeć
-czy może mieć jakieś stałe dysfunkcje, czy musi nadawać się do jazdy
-czy może to być koń "zniszczony" psychicznie/fizycznie
-cena

Ogółem re-voltowicze rozsiani są po całym świecie i zapewne większość z nas zna jakąś bidę której przydałaby się pomoc. Jeśli tylko sprecyzujesz trochę o jakiego konia chodzi to na pewno znajdziemy jakiegoś potrzebującego pomocy  😀

Ale tak czy siak wielkie gratki za chęci pomocy potrzebującym  😉
mieszkam w województwie zachodniopomorskim
najlepiej koń gorącokrwisty
fajnie byli by jak by nadawal sie do jazdy ale jest to nie konieczne
cena tak do 3 tysięcy
najlepiej klacz
tak do 15 lat
To żart?
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
29 listopada 2011 20:36
Taniu czemu żart??  🤔
Jest wiele koni potrzebujących pomocy. Dziewczyna nie chce darowizny, chce kupić konia, dlaczego nie miałaby wybrać konia który będzie jej jakoś odpowiadał?? Tak czy siak szuka konia potrzebującego pomocy, więc jakiemuś pomoże.
A czy przeszkadza Ci to, że chce uratować konia który ma 15 lat, a nie 25 - takiego który spędzi z nią jeszcze parę lat?? Przeszkadza Ci to, że nie stać jej na wiezienie konia przez pół Polski, a wolałaby konia uratować w okolicach swojego zamieszkania?? Przeszkadza Ci to, że np. nie może trzymać ogiera u siebie w stajni?? Bo ja tu czegoś nie rozumiem...
Sama znam kilka koni którym przydałaby się zmiana środowiska życia i jeśli pojawiłby się ktoś chętny na takiego konia w mojej okolicy to również spytałabym się o te same rzeczy, bo niewiedziałabym którego zaproponować...

Anusiia nie chce konia skoczka na poziomie klasy C, z papierem za parędziesiąt tysięcy. Po prostu podała informacje które umożliwią forumowiczom wybranie odpowiedniego konia...
florcia9, ja tam nie wiem, ale dla mnie anusiia123, jest nie zbyt powazna. sama przed chwila usuwalam jej ogloszenia dodawane co drugi dzien, ze adoptuje konika...
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
29 listopada 2011 23:55
Ja tam do wątku adopcyjnego ostatnio nie zaglądałam, w ogłoszeniach jej postów nie widziałam, więc nie wiem jak to z anusiią123 jest.
Dziewczyna zaoferowała, że chce kupić bide (co ważne nie adoptować - bo takich to pełno i to w 99% kuniarek) tak więc dla mnie super. A skoro chce kupić to chyba ma prawo wybrać komu pomóc...
No ale skoro mówisz, że niepoważna to trzeba się temu przyjrzeć  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 listopada 2011 02:37
Kolorwiatru, to co to jest za bank który żąda od klienta 30 zł miesięcznie za prowadzenie konta?! To jakaś kpina! Są darmowe albo tańsze...  🤔 🤔 🤔
to pewnie jakis spółdzielczy bank, zresztą ja tez płacę 40 złotych za prowadzenie konta w PKO BP w zamian nie płace nic za przelewy, i nic za wybieranie pieniędzy w dowolnych bankomatach. Inne banki i owszem biora mniej ale kazdy przelew kosztuje , wybieranie w bankomatach zas to koszt niemały (szczególnie w obcych) dlatego warto "diogłębnie" sprawdzac oferty banków.Poza tym niewiemy czy dziewczyna nie mieszka w małej miejscowosci gdzie wybór banków jest poprostu maly.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 listopada 2011 05:15
Faza, Jakoś w swoim nie zauważyłam pobierania opłat za przelew, za używanie karty płatniczej i za pobieranie kasy z bankomatu. Ponoć PKO jest najdroższe w Polsce, a ręczę ci że istnieją banki za które płacisz mniej niż 10 zł za prowadzenie konta.
Notarialna, koloriatru już napisała co to za bank. Skoro opłata za utrzymanie konta nie będzie pochodzić z środków na konie to ja nie mam nic przeciw, choć sama też nie lubię płacić bankom.
Jeżeli się zgodzicie, to ja przejmę konto Basiowe. Będzie w mBanku, bezpłatne, bezpłatne są również przelewy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 listopada 2011 07:30
Jeżeli się zgodzicie, to ja przejmę konto Basiowe. Będzie w mBanku, bezpłatne, bezpłatne są również przelewy.


Naprawdę wierzysz, że osoba która nie jest tu znana dostanie konto i kasę? 😀
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
30 listopada 2011 07:31
To bank spółdzielczy, dokładnie. Jest moim ulubionym bankiem. Panie w tym banku mnie znają, otworzą drzwi nawet już po zamknieciu jesli jeszcze tam są, bank ma przejrzystą stronę, warunki, które mi odpowiadają... Opłatę miesięczną będę robić z własnej kieszeni, bo jak pisałam TEN bank mi pasuje. Więc jesli komuś bardzo przeszkadza, że będę płacić bankowi, to niech założy konto w innym, ja przeleję pieniążki na niego, oraz całą odpowiedzialność, umyję rączki i będę bieć wszystko z głowy. Bo widzę, że fakt, że będę osobiście płacić za utrzymanie konta niejedną osobę boli.
Niech będzie z tym bankiem jak tam chcecie. To miłe, że kolorwiatru się dobrowolnie opodatkowała.  :kwiatek:
Proponuję przyjąć pewną zasadę. Taką prostą.
Osoby zgłaszające konia potrzebującego oraz te deklarujące przyjęcie go
powinny moim zdaniem podpisywać się imieniem i nazwiskiem.
Inaczej się zagubimy w wirtualnym świecie.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 listopada 2011 08:25
Jeżeli się zgodzicie, to ja przejmę konto Basiowe. Będzie w mBanku, bezpłatne, bezpłatne są również przelewy.


raczysz żartować?
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
30 listopada 2011 08:50
To chyba nie był żart tak mi się wydaje  🤔
Przecież konto może być wspólne lub z pełnomocnikiem, którym może być ktoś "znany" na r-v. Spokojnie, nie planuję żadnych defraudacji... Zgłosiłam się jako pierwsza szukająca oszczędności z tytułu prowadzenia konta, więc jakoś tak poczułam się w obowiązku pociągnąć to dalej.  😡
Ale KolorWiatru powiedziala ze to będzie"brak oszczednosci" tylko i wyłacznie jej, a nie kasy ogólnej, takze nie rozumiem, po co szukac jakichkolwiek oszczednosci w czyjejś kieszeni prywatnej...?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się