Zabawki dla koni (piłki, likity itp.)

Moon   #kulistyzajebisty
18 lutego 2022 18:10
lusia722, o fajne, ale e… co z tym się robi? 🤣 w sensie, wrzuca do żłoba? Wiesza jakoś? 😜
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 lutego 2022 22:04
ja albo wrzucałam do żłobu, albo obwiązywałam sznurkiem i wieszałam.
A najczęściej wkładałam do zabawki Equine Design tej dużej do środka.
Wczoraj widzialam zabawke ze starej opony wiszacej na lince na padoku do srodka opony mozna np. Wsadzic pokrojony owoc
Hej, macie może pomysły jaka zrobić zabawkę na padok z opon? Albo ogólnie jak wykorzystać opony jako urozmaicenie padoku?
Goneflying, opony bywają niebezpieczne. Konie potrafią się w nie nieźle „zaplątać”.
Jedyne sensowne zastosowanie jakie widziałam to podstawa na kastrę/wiadro z wodą, a zalane betonem były podstawką do stojaków od przeszkód.
Goneflying, można też wysypać je ziemią i posadzić tam np. zioła.
Czy posiada/posiadał ktoś piłkę dla koni z firmy QHP? Czy są one wytrzymałe? Mam w domu małego końskiego piłkarza, który uwielbia grać piłką, jednak kupiłam mu już 2 niby "wytrzymałe" piłki, które w niedługim czasie pod wpływem fantastycznej zabawy umarły w starciu z zębami 😀 szukam takiej, której tak łatwo nie przegryzie, gdyby postanowił sobie ją nosić w paszczy 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 listopada 2023 18:33
SeQuin, Podpinam się pod to pytanie. Młody przechodzi etap brania wszystkiego w zęby, obgryzania co popadnie i ogólnej nadaktywności paszczowej 😉
zembria, jakie to znajome 😅 chyba nadchodzi wymianka zębów.. dla mojego też wszystko takie ciekawe do memlania, a w szczególności te zakazane rzeczy 😂
jak macie pod ręką duże dynie to polecam. Mój młody tak ją skrobie zębami dla zabawy, nawet tego nie je za bardzo, tylko pięknie ściera na wiórki.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się