Idiokracja

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 marca 2014 06:17
Dworcika brak mi słów  😲 Żadnych argumentów, żadnego racjonalnego podejścia, tylko "moje, moje, moje, jesteś głupia". Nie miałaś jakichś problemów wcześniej z tymi ludźmi? Bo to wygląda, jakby po prostu za wszelką cenę próbowali Ci dokopać. Współczuję tym dzieciom, ciekawe czy w lecie wychodzą z nimi na spacer nago, bo to przecież dziecko a nie człowiek.

Ręce, nogi, cycki opadają  😵
Dworcika, i wstawiła ta dziewczyna swoją nagą fotkę, czy nie?  😁
Ogólnie smutne jest to, że ludzie nawet nie zdają sobie sprawy, że wszystko wstawione do internetu w nim pozostaje....
Że niby mój fb, dam tylko dla znajomych i to załatwi sprawę.
Dworcika   Fantasmagoria
24 marca 2014 10:02
smarcik, nie. Ja tam znam 2 osoby - matkę tych dzieci i jedną w komentujących (jeden post z tekstem, że zwyczajnie przesadziłam). Reszta to dla mnie obcy ludzie, których nigdy na oczy nie widziałam.
Ja wcześniej nie komentowałam jej postów. Raz skomentowałam zdjęcie, o czym pisałam na poprzedniej stronie. Odzew... no też zacytowałam. W nosie mam posty opowiadające o wszystkim (co chwilę o tym, ze jeden lub drugi ma katarek, albo znowu są w szpitalu - chociaż to też hit był i skojarzył mi się ze zdjęciem, na którym wielbłąd pochłania dziecięcą główkę 😉 ). W tym momencie pękłam.

Milla, no właśnie nie wstawiła. Do teraz nie wiem dlaczego.
Dworcika - przeczytałam wszystko i jestem w szoku, myślałam że inni staną po Twojej stronie, a tu wszyscy na Ciebie z jadem. Masakra, co za głupi ludzie, no głupi jak but.
No proszę. Po zabiciu żyrafka przyszła kolej na lwy.
Jak to było? ZOO w Hoboken?
👿
Dworcika   Fantasmagoria
26 marca 2014 07:47
Zjedzenie zyrafy im zaszkodzilo... te geny... :/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 marca 2014 13:48
Przechodziłam dzisiaj koło kiosku w podziemiach dworca centralnego i akurat w tym czasie do kiosku podszedł facet z ok. 4-letnim dzieckiem. Dziecko podeszło do okienka i mówi "l&m niebieskie"  😵 A "tatuś" się cieszył. Jak można uczyć własne dziecko kupować papierosy?!  🤔
O, takie
Nagle się wszyscy obudzili z protestami. Śmieszne. Ten chór od dawna bywał w Polsce. Każdy, co był, przysięgał, że była na koncercie Chóru Aleksandrowa. I się ze mną kłócił, bo nie przeczytał nazwy na afiszu. No i nikt się nie oburzał, że chórzyści w replikach mundurów z ZSRR śpiewali  pierwszą kadrową lub czerwone maki. Ja, miłośnik rosyjskiej kultury, się obruszałam, a inni lali łzy wzruszenia.
Teraz...Eureka! Chór a sprawa polska. Ej... wybory idą idą idą.
😂
No tak, 2014 i 2015 to lata wyborow. Ferment czas zaczac robic.
Ja mam dylemat co do wyborow wszelakich: isc czy nie isc (wybierac, nie kandydowac oczywiscie)
No tak, 2014 i 2015 to lata wyborow. Ferment czas zaczac robic.
Ja mam dylemat co do wyborow wszelakich: isc czy nie isc (wybierac, nie kandydowac oczywiscie)

Ja czekam na jakiś kompas wyborczy, bo też nie wiem. Chciałabym wiedzieć coś więcej o tych ugrupowaniach w Parlamencie UE i kto z Polski gdzie należy czy chce należeć. Bo to mi się wydaje ważne. Ale szanse na taką informację marne. Karty: smoleńska, wojenna, antykościelna, świńskopomorowa na stole i w mediach.
Tania, ja oprocz tego co Ty napisalas, mam jeszcze dylemat emigracyjny. Czy mieszkajac w innym kraju i nie zamierzajac wrocic do ojczystego mam prawo decydowac o tych, ktorzy mieszkaja w PL? Tzn. w swietle prawa mam, ale patrzac z innej perspektywy- powinnam czy wlasnie raczej nie?
Tania, ja oprocz tego co Ty napisalas, mam jeszcze dylemat emigracyjny. Czy mieszkajac w innym kraju i nie zamierzajac wrocic do ojczystego mam prawo decydowac o tych, ktorzy mieszkaja w PL? Tzn. w swietle prawa mam, ale patrzac z innej perspektywy- powinnam czy wlasnie raczej nie?

Biorąc pod uwagę, że kampania wyszła z Polski (ostatnio w Londynie jeden kandydat śpi na podłodze) to masz prawo na pewno.
O! Nic nie wiem o kandydacie spiacym na podlodze. A to manifestacja jakas, czy kasy nie ma i aplikuje do pracy w parlamencie, zeby sie odrobinke odkuc? 😀
tu masz
Czysta DESPERACJA.  😂
Dzieki Tania. Przynajmniej wiem na kogo na pewno NIE glosowac 😀
Iść czy nie iść do urny,,,,, zewszad się słyszy isć, bo jak nie pójdziesz i nie zagłosujesz to potem nie narzekaj, że nic się nie zmienia itp.... ale kurde ja naprawdę już chyba nie pójdę, bo NIE MA na kogo zagłosować! ciągle od lat te same gęby i nic się nie zmienia. Nie mam na kogo głosować. Chcę zagłosować na kogoś np z 5 miejsca, dlaczego mój głos pójdzie na tego z 1 ? to nie jest ok...
Dzieki Tania. Przynajmniej wiem na kogo na pewno NIE glosowac 😀

To i ja już wiem:
Świat zachodni za długo nie miał prawdziwej wojny i nie wie, jak zareagować - twierdzi Paweł Kowal. Według europosła Polski Razem Jarosława Gowina na Ukrainie mamy do czynienia z wojną i agresją. - Trzeba wysłać takie sygnały do Moskwy, by wzięła to na poważnie. Na przykład uruchomić polsko-litewsko-ukraińską brygadę, otworzyć linię kredytową na zakup broni przez Ukraińców czy szkolić różne ukraińskie służby - twierdzi Paweł Kowal.
Niewiarygodny Dramat Izy Miko: Nie miałam okresu przez dwa lata! - głosi Fakt.
Faktycznie -dramat- coś się tej pani dramatycznie z głową porobiło.
O Bożenko...
😵
Faktycznie -dramat- coś się tej pani dramatycznie z głową porobiło.

Albo wyrwali jedno zdanie z kontekstu, dodając wstawki w stylu "Szok, dramat, nieprawdopodobne!", bo częto tak strony robią 😉
A później się okazuje, że co innego celebryta miał na myśli :P
Ale jak coś to nie czytałam tego tekstu w Fakcie ;]
Nie Fakt tylko SE- pomyliłam.
link
Na pudelku też przejęli się Izą ;]

Miko: "Przez anoreksję STRACIŁAM OKRES!"
Przynajmniej postarali się o lepszy tytuł.
Pseudogwiazdorstwo się skończyło, to należy znaleźć inne uciechy dla gawiedzi, żeby była zaciekawiona (gawiedź, nie gwiazda).
Czytam sobie kolejny "wielki news":
Interwencja Moskwy na Ukrainie spowodowała kryzys w branży turystycznej w Rosji. Wiele podróży zostało odwołanych ze względów bezpieczeństwa, jak również z pobudek politycznych - donosi "The Moscow Times". Autorzy tekstu zauważają, że spory wkład w taki stan rzeczy mają Polacy. - Polscy przedstawiciele biur turystycznych odwołali większość swoich rezerwacji - czytamy

Jak to można wykręcać kota ogonem. Myślę, że nasi górale mocniej dostaną w kość niż Rosja. No, ale w modzie jest machanie szabelką.  😉
"Kontrowersyjna wokalistka" lub "kobieta z brodą" - a to facet w sukience.
Śmieszne.  😂
Świat się wali i pali a Amerykanie mają poważny problem.
Z zapowiedzi tekstu myślałam, że hamburgery z ludzi robią.  😉
Co ma w głowie "dziennikarz" układając tak tekst:
Tracy Mor­gan uczest­ni­czył w wy­pad­ku i jest w sta­nie kry­tycz­nym. Aktor znany z se­ria­lu "Roc­ke­fel­ler Plaza 30" i pro­gra­mu "Sa­tur­day Night Life" wal­czy o życie w szpi­ta­lu. 
Ru­szy­ły zdję­cia do ko­lej­nej czę­ści "Świa­ta we­dług Kiep­skich". Czego mo­że­my się spo­dzie­wać w nad­cho­dzą­cym se­zo­nie?

Jednym tchem napisane.  🤔
link
do tego muzyczka z mineralki, lekki uśmiech pani i słowa: XX jest ranny a w wypadku zginęła "jeszcze jedna osoba".
Nieporządne to, pozbawione klasy. Beznadziejne.
I drugie:
SE:
Ryszard Kalisz ukradkiem OCHRZCIŁ SYNA! Mały Ignaś jest już chrześcijaninem
Taki tytuł. Już pomijam meritum, nie chcę tego komentować, ale UKRADKIEM ??? I gazety o tym trąbią ??
To chyba nie ukradkiem.
Tania, w gazetach placa malo, to i niewielu zdolnych tam zostalo. A co do Kalisza, no to przeciez jest cos takiego jak dziennikarstwo sledcze  😂 wysledzili! Swoja droga przypomina mi to opowiesc, jak w latach 70-tych dzialacz PZPR zenil sie wlasnie ukradkiem w kosciele, znow takie czasy nastaly?
Dzisiaj :
- przy okazji oglądania sztuki współczesnej w towarzystwie artystów w wieku 25+. Oglądamy, jest miło, chwalę, oni zadowoleni....
Dzieło nowoczesne, skomplikowane. Jeżę wyobraźnię, żeby pięknie o tym powiedzieć. I już... już....
I nagle pytam:
- A to z lewej.... to Murzyn?
I nagle się taka cisza zrobiła! Próżnia wokół mnie. Kurczę, jakbym bąka u Królowej puściła!
Co to, do licha jest???? Powariowali wszyscy?
Nie będę małpować amerykanów. U nich może i ma to sens i znaczenie, ale u nas?
Roześmiałam się w głos i w nos tego młodego poprawnego pokolenia.
sztuka wyprzedza życie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się