wysłodki buraczane

Dziękuję Wam dziewczyny, to pewnie się skuszę. Zobaczymy co na to odbiorca ostateczny :P
Przejrzałam prawie cały wątek ale nie znalazłam info - czy wysłodki mogę podać razem z meszem? Czy tylko jako osobny posiłek? Mam te szybkie KwikBeet, chociaż nie wiem czy to nie będzie razem z meszem za dużo objętościowo naraz...?
Aventia, ale to jest pytanie w stylu, czy mogę dać owies z pasza czy to będzie za duzo treściwego? Ile chcesz dawac i po co 😅
xxagaxx, Fakt 🙂 Chce dawać na przytycie. Jemy owies, musli, sieczke i mesz. Chciałam wprowadzić coś dodatkowo na przytycie, ale coś nieenergetycznego - więc padło na wysłodki. Ale jestem raz dziennie w stajni więc moge szykować jeden 4-ty posiłek - dotąd był to mesz. I albo mogę go zastąpić wysłodkami albo dawać razem...?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
08 maja 2024 08:51
Aventia, ale nadal nie wiadomo czy dajesz tych wysłodków pół garści czy pół kilo, ile tego wychodzi w litrach?
Moim zdaniem możesz mieszać, ale żeby nie przesadzić z objętością żarcia
BUCK   buttermilk buckskin
08 maja 2024 10:07
Aventia ja podaję raz dziennie wysłodki buraczane, połączone z: trawokulkami / otrębami / meszem / tłuszczem / suplementami *

* niepotrzebne skreślić 😉
Pati2012, Właśnie nie wiem ile podawać....chciałam podawać pół miarki meszu i z pół miarki wysłodek.Ale one tak pęcznieją że nie wiem czy to objętościowo nie za dużo naraz..

BUCK, a ile dajesz? 🙂
BUCK   buttermilk buckskin
08 maja 2024 15:24
Aventia żeby koń zjadł wszystko to co chcę by zjadł (suplementy na ''wszystko''😉 to suchych wysłodków jest ok.200 dkg
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się