Euro 2012

A widział ktoś piłkarski papier toaletowy w Biedronce.?  😂 😂
szalonakobyła, papier piłkarski ?! No to muszę KONIECZNIE zakupić 😀
Kup koniecznie też się skusiłam swoją droga całkiem sympatyczny o ile papier toaletowy może taki być. "gadżety" na euro mnie dobijają powoli....
Mi się tam koko euro spoko podoba 😂 Takie odjechane, inne, mega folklor 👍 Szkoda, że Gracjan Roztocki niczego nie zaproponował na hymn 🙁 🤣
Nigna   Warto mieć marzenia...
05 maja 2012 12:28
A ja sie zastanawiam kto wybrał tak na serio ten kokoszit ; o Nie wierze że tyle osób na to głosowało no kurde ... ok można sie pośmiać ale jak to usłyszy cały świat to wstyd sie będzie przyznać że jest sie z Polski >.<  Ciekawe że pod każdym filmikiem "koko" jest 3 razy więcej "minusów" niż plusów... to jakim cudem to wygrało ; o  Te babcie chyba mają liczną rodzinę...
A piosenka "do boju polsko" faktycznie powinna wygrać .
Ja jak pierwszy raz to uslyszalam, to stwierdzilam, ze ludzie dla jaj glosowali.  😵 Tylko nikt nie przewidzial, ze Polacy to az tak "jajcarski" narod.  😁
Same mecze mnie srednio interesuja. Ciekawi mnie tylko jak po tej calej imprezie beda wygladaly nasze stosunki z Ukraina. Jakos watpie w pojednanie...  🤔
Ostatnio tez czytalam, ze rozne glowy panstw chca bojkotowac wyjazd na Ukraine ze wzgledu na sprawe z Tymoszenko. Mozliwe, ze wiecej osob dzieki temu do nas przyjedzie. Tylko zeby to nie doprowadzilo do jakiejs glupiej rywalizacji i przepychanki.  🙄
Nigna   Warto mieć marzenia...
05 maja 2012 14:37
Krupnik.: sama bym chętnie zbojkotowała Euro na Ukranie bo to co tam sie dzieje to paranoja. Pomijając sprawy polityczne o których jest głośno : wybili miliony psów i to w bestialski sposób. 
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
05 maja 2012 14:40
Krupnik. ja też twierdzę, że ludzie dla jaj głosowali, ale nie spodziewali się pewnie, że to całe koko spoko wygra 😵
Osobiście wolałabym Rodowicz, mimo iż jej nie słucham.
Wstyd na cały świat, Polska znowu pokazała co potrafi. Nie dość, że mamy słabych piłkarzy, to jeszcze się skompromitujemy tym folklorem 🙄

Też mam dosyć tej całej euro szopki. Nawet w domu nie mam spokoju, wujek kupił sobie kapelusz specjalnie na euro 🤔wirek:
[quote author=szalonakobyła link=topic=55271.msg1391804#msg1391804 date=1336199844]
A widział ktoś piłkarski papier toaletowy w Biedronce.?  😂 😂
[/quote]
Nie tylko to jest w marketach. Wyszły papiery toaletowe, ręczniki, chusteczki, szklanki, masa słodyczy itd. Nie mówiąc, że niektóre marki wyprodukowały specjalne zaty na Euro, żeby produkty się wyróżniały. To już zaczęło się dziać 2 miesiące temu. Obłęd jak nie paranoja.  😉
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
05 maja 2012 14:47
Ja wczoraj przed jazdą byłam w Lidlu i facet przekopał pół działu napojów w poszukiwaniu "kolekcjonerskich puszek" pepsi 😵
Mysza, ja szukałam puszek Pepsi ze Szczęsnym a tu d. bo były tylko z Messim. Ale zaopatrzyłam się w kilka butelek z Wojtkiem i jestem zadowolona.
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
05 maja 2012 15:22
Dla mnie to bezsensu. Po ogłoszeniu wyników losowania u kogo odbędzie się euro to nagle 3/4 polaków kocha piłkę nożną, chodzi na mecze, kupuje koszulki/bluzki/skarpetki/papier toaletowy z logiem euro 2012, zbiera niepotrzebne nikomu puszki etc. bo "przecież euro się zbliża i trzeba się przygotować". A tak to były najazdy na polską drużynę, że taka, śmaka i owaka, i w ogóle g*wno warta 🤔
Ja rozumiem, że takie puszki czy naklejki dla kogoś kto od zawsze się interesował tym sportem to coś fajnego, potrzebnego itd.
Ale niektórzy ludzie przesadzają i to grubo 🙄
Ale wracajac do tego "Koko koko", to im wiecej slucham, tym bardziej mi sie zaczyna podobac.  😁
Mam wrazenie, ze trzeba do tego podejsc z dystansem. Jak my podejdziemy do tego z usmiechem, to cudzoziemcy tym bardziej...
Aczkolwiek nie wyobrazam sobie ludzi na trybunach spiewajacych to.  🤔
nagle 3/4 polaków kocha piłkę nożną, chodzi na mecze, kupuje koszulki/bluzki/skarpetki/papier toaletowy z logiem euro 2012, zbiera niepotrzebne nikomu puszki etc. bo "przecież euro się zbliża i trzeba się przygotować". A tak to były najazdy na polską drużynę, że taka, śmaka i owaka, i w ogóle g*wno warta 🤔
Ja rozumiem, że takie puszki czy naklejki dla kogoś kto od zawsze się interesował tym sportem to coś fajnego, potrzebnego itd. Ale niektórzy ludzie przesadzają i to grubo 🙄


na prawdę tak Ci to przeszkadza? interesuje Cię jaki papier toaletowy kupuje Twój sąsiad? 😉
śmieszne są takie gadżety typu "kefir kibica" , ale jak ktoś chce to niech sobie kupuje. nie widzę w tym nic irytującego.

Krupnik. podczas euro ma być sprzedawane piwo na stadionach. myślę, że kibice będą śpiewać koko koko 😉  🤣
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
05 maja 2012 15:49
Martuha czy ja napisałam, że wkurza mnie, że ktoś używa papieru z napisem euro 2012, czy to, że wkurza mnie zachowanie polaków i to jak się zachowują ?
Przeczytaj jeszcze raz dokładnie to może zrozumiesz o co mi chodziło 🙄
No tak, obierajac scenariusz Polacy+alkohol wszystko jest mozliwe.  😎
Mysza rozumiem o co Ci chodziło. To Ty nie zrozumiałaś o co chodziło z papierem  🤣
Mysza może to i głupie ale ja się tam nogą od może 7-8 lat interesuje i dla mnie to nie lada gratka i radocha znaleźć puszkę z piłkarzem. A co do reprezentacji to dalej jest prowadzona nagonka że grać nie umieją że wypowiadać się że to głupki i buraki. A ja z ocenami poczekam do euro to stosunkowo młoda i nowa kadra. Wielu piłkarzy to motory klubów ale repre. to co innego. Poczekamy co pokażą na euro i oby wstydu nie przynieśli
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
05 maja 2012 17:15
szalonakobyła czytaj Ja rozumiem, że takie puszki czy naklejki dla kogoś kto od zawsze się interesował tym sportem to coś fajnego, potrzebnego itd.

Takie coś rozumiem, ale przerażają mnie ludzie, którzy dla szpanu są chorzy na punkcie całej tej szopki "bo Jaśko sobie kupił kapelusz, to ja będę lepszy i kupię sobie koszulkę !"
Moja mama pracuje w handlu i codziennie słyszę jaki jest atak na stoisko sportowe, przez które sklep przez 4 lata nie miał żadnego utargu bo sprzedawali piłkę/flagę/koszulkę etc raz na pół roku. A jak tylko ogłosili euro w Polsce to pełno "kibiców" się po sklepie kręci, stoisko sportowe praktycznie puste itd. 😉
Pewnie, że jest prowadzona nagonka, ale to ta 1/4 trzeźwa część społeczeństwa, która zdaje sobie sprawę z tego, że Polska raczej nie da rady.
Ja się piłką nie interesuje, euro mi do szczęścia nie potrzebne, ale za naszych będę trzymać kciuki, bo może chociaż dzięki nim obcokrajowcy przestaną się z nas choć trochę śmiać, ale nie popadam w paranoję, nie przekopuję stoisk, nie nurkuję w półkach, nie wywieszam żadnych flag itd. Nie  interesuję się nagle czymś, czego nie lubiłam i lubić nie będę 😉
Mnie urzekła nowa butelka piwa Lech "z bardziej poręcznym uchwytem"
;-) Od razu kibica walącego w łeb drugiego widzę.
Ale wracajac do tego "Koko koko", to im wiecej slucham, tym bardziej mi sie zaczyna podobac.  😁
Mam wrazenie, ze trzeba do tego podejsc z dystansem. Jak my podejdziemy do tego z usmiechem, to cudzoziemcy tym bardziej...
dokładnie tak- pełna harmonia, ludyczna imprezka dla ciemnego luda, z rustykalnym hymnem 😁
no i ja rozumiem,że Mistrzostwa Europy w piłce kopanej są bojkotowane przez W CZ Komisję Europejską i innych "czcigodnych", Julia Tymoszenko będzie im wdzięczna. Ale dlaczego np Zawody WKKW w Kwiekach są również przez Komisję Europejską objęte bojkotem i żaden komisarz na nie nie przybył, to zupełnie nie wiem 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 maja 2012 19:38
Mysza - ale co Ty masz za problem? Niech ludzie kupują, gospodarka się kręci.
Strzyga, ale Ty nic nie rozumiesz.
Myszę wkurza zachowanie polaków i to jak się zachowują  😎
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
05 maja 2012 19:45
Martuha serio takiego byka strzeliłam ? 🤔 Ale siara 😂
Strzyga Dobrze, że się kręci. Ale w dalszym ciągu uważam, że ludzie przesadzają.

Mam swoje zdanie na temat euro. Przecież może mnie to wkurzać 🤔wirek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 maja 2012 20:13
szalonakobyla, puszki bym nie chciała, ale butelkę czemu nie. idę w tym tygodniu szukać 'szczęsnego'  😁
sama jestem głupim zaciemniałym burakiem. piłką interesuję się dopiero od ~3 lat. a kupiłam sobie na euro 3 koszulki i zakosiłam tacie kubek, który dostał w prezencie  😂
rozglądam się za jakimiś fajnymi koszulkami z motywem polskiej flagi, orzełkiem itp. 🙂

odnośnie hymnu - rodowicz była jedną z najgorszych opcji. jakie to było smętne, takie bez polotu, aż się rzygać chciało  🤔 to samo te wszystkie stachurskie nie stachurskie. feele i inne wilki  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 maja 2012 20:16
mi Euro nie wadzi, chociaż się piłką nie interesuję. hymn mógł być gorszy 😉
mam nadzieję że Polacy żadnej wtopy nie zaliczą, ale to chyba byłby cud 😀
Sei w reserved są ja kupiłam sobie I love football zamiast napisu jest piłka do nogi były jeszcze polska gola ale cały napis był z cekinów i świecił się jak psu .... Chciałam jeszcze takie z napisem po ang że angielska liga jest najlepsza czy coś ale nie było. Są jeszcze w tesco napis Polska z wielkim orłem albo Polska najlepsi z najlepszych. Za 9.99 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 maja 2012 21:10
z reserved mam te swoje z euro. są bardzo fajne jakościowo/krój więc pójdę obczaić te o których mówisz  :kwiatek:
te w tesco przy okazji też sprawdzę 🙂
Z tesco jakością nie powalają ale czego chcieć za 10zeta 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 maja 2012 12:41
toalety na centralnym są przyjemniejszym miejscem do czekania na pociąg niż perony 😉 wszystko ekstra wyremontowane. w eterze leci jakaś muzyczka. tygryski (akurat tak trafiam) na drzwiacg itp itd 😀

do mnie tymczasem dotarły dzisiaj bilety na mecz. skłamałabym mówiąc, że się nie jaram  😍 😜 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się