NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Kurczak, ale na moim monitorze tego nie widać.Na męża owszem ale ja siedze na swoim komputerze więc skoro nie dopatrzyłam się zaufałam dziewczynie że jest jak pisze.
Na zdjęciu jest zaśniedziała a nie zardzewiała a po drugie napisała mi że to nie te ze zdjęcia a zwykłe stalowe ale napisała  to dopiero teraz jak złożyłam zażalenie za jakość tego co dostałam.
Uważam że jest to oszustwo bo jest to inny towar i nie zgodny z opisem.
Stan bdb a stan tragiczny to zupełnie inny wygląd.
Uczciwe będzie jak będę mogła wysłać po tym jak pieniadze wrócą i nie zapomnę o tym napisać.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
21 sierpnia 2013 21:10
Angela, wybacz, ale to nie wina sprzedającego, że masz kiepski monitor. Zdjęcie przedstawiało stan przedmiotu, nie było podkoloryzowane, ani nic z tych rzeczy. Jesteś pewna, że zaśniedziała czy zardzewiała? Ja sobie głowy bym nie dała uciąć po tak małym zdjęciu. Dałaś plamę, kupiłaś śmieć i teraz masz pretensje. Poza Tobą nawet jedna osoba nie oceniła tutaj, że mógłby być to stan bdb. Gdyby nie to, że wzór się nie zgadza, to nie miałaś być żadnego punktu zaczepienia. Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale kompletnie nie rozumiem dlaczego idziesz w zaparte nie potrafiąc się przyznać do swojego błędu. Na początku twierdziłaś, że czanki były złote i jesteś tego w 100% pewna, a okazało się, że wcale złote nie były.  Gdyby nie było tej rdzy, to przeszkadzałoby Ci, że czanki mają inny wzór niż na zdjęciu? Oszukana to byś została, gdyby w ogłoszeniu było zdjęcie czyściutkich, ładnych czanek, a dostałabyś to co dostałaś.
a czy przypadkiem  w ogłoszeniu wystawionym przez koniuszy98 nie był stan tego hackamore określony jako BDB  ?

kupując coś w stanie bdb oczekiwałbym "raczej" czegoś w stanie bdb  😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
21 sierpnia 2013 21:22
Jakbyś czytał co tu dokładnie piszemy to byś wiedział co było napisane w ogłoszeniu i jakie było zdjęcie, wtedy nie musiałbyś zadawać głupich pytań.
Moim zdaniem czanki na zdjęciu sprzedażowym wyglądają lepiej niż te ze zdjęć Angeli - nie widać na nich rdzy (skóra z resztą też jakaś inna się wydaje - ale może źle widzę, w końcu każdy ma inny monitor...). Jednak sprzedająca powinna wysłać dokładnie to, co pokazała w ogłoszeniu. Gdzie tu wina Angeli, że dostała coś innego? Skąd mogła wiedzieć, że nie dostanie tego, co widzi na zdjęciach? Racja - gdyby nie wzór na czankach być może by się nie zorientowała, ale jednak czarno na białym dzięki temu wzorkowi widać, że sprzedająca nie przysłała tego, co wystawiła. Jest to jednak nieco niepoważne...
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
21 sierpnia 2013 21:42
Ale ja nie kwestionuję tego, że wysłała co innego. Oczywiste, że to zrobiła i dzięki temu Angela ma prawo żądać zwrotu pieniędzy, jednak chodzi o to, że Angela ma pretensje o to, że dostała czanki w złym stanie, a liczyła na stan bardzo dobry, mimo że w ogłoszeniu wyraźnie widać, że jest to stan zły.
Kurczak, ok, rozumiem 🙂
Ale przestańcie, przeciez widać od razu, ze "wzorki" na czankach się różnią!! A to już nie jest wina monitora.. No i nie uważam, żeby coś zardzewiałego nazwać stanem bardzo dobrym..
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
21 sierpnia 2013 22:01
shilton, czyli osoba, która wystawiła to ogłoszenie również jest oszustką? http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/67439?q=&kategoria=12&rodzaj=0&stan=2&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=11
Stan idealny to nie jest, a tak napisała w ogłoszeniu.
edit. Łatwo jest nazwać kogoś oszustem, znaczniej trudniej jest się przyznać do własnych błędów i to jest w tej sytuacji najsmutniejsze. Mam nadzieję, że dziewczyny się dogadają. Sprzedająca kolejnym razem zadba o poprawny opis oraz wyraźne zdjęcia, a kupująca nie będąc czegoś pewnym dopyta o szczegóły.
ale ona sprzedała inne hackamore  🙄

czyli dla przykładu.

Kupujesz w ciemno konia siwego, a dostajesz karego  😎  coś w ten deseń  👍
Kurczak, różnica polega na tym, ze tutaj jest przedstawiony stan faktyczny a to, ze sobie dziewczyna wpisała idealny to moze wg niej jest to stan idealny :P dla mnie np nie jest i dla ciebie pewnie rownież, co? 🙂 a po drugie to tu sie rozchodzi o zupełnie inny hak. Ten na ogłoszeniu ma inne wzorki, a ten który dostała Angela tez ma inne..
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
21 sierpnia 2013 22:17
shilton ale ja właśnie o tym samym piszę 🙂 Hack ze zdjęcia był również w stanie złym. Dokładnie to samo można napisać o sprzedającej co sama przed chwilą napisałaś - może dla niej był to stan bdb., mimo że dla nas nie jest. O wzorkach pisałam dużo wcześniej i to w kilku postach, proszę cofnij się tam i przeczytaj  :kwiatek:

osobiste wycieczki i przepychanki w dalszych postach zostaly usuniete przez moderacje.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 sierpnia 2013 10:28
Facella, ale przecież kolor jest taki sam jak na zdjęciu i rdza również jest ta sama. Kiepskie porównanie i myślę, że gdyby czanki były bez rdzy, to Angela w ogóle by w tym wątku nie napisała, bo wzór chyba nie był aż tak istotny skoro zobaczyły go dopiero dziewczyny widząc zdjęcia. Oczywiście na tej podstawie Angela ma prawo żądać zwrotu pieniędzy, ale czy aby na pewno ta transakcja robi ze sprzedającego nieuczciwego?

Wg mnie hack z ogłoszenia nie jest zardzewiały, a zaśniedziały (co łatwiej jest doczyścić, bo to nalot, a rdza wżera się w metal, niszcząc go). I być może nie jest srebrny, a złoty - na czym Angeli zależało. Dostała srebrny i zardzewiały zamiast prawdopodobnie złotego i zaśniedziałego. Prawdopodobnie, bo po tym jednym zdjęciu nie da się tego jednoznacznie określić. Ja tu widzę sporą różnicę. Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post Angeli - chciała złote hackamore, więc gdyby dostała srebrną nówkę-sztukę, to i tak byłby to inny towar niż ten z ogłoszenia - dla mnie wciąż oszustwo, bądź nieporozumienie, pomyłka sprzedającego. Sprawa jest do wyjaśnienia.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
22 sierpnia 2013 23:19
"Być może", "prawdopodobnie". Fajna dyskusja 😉 A możesz mi wyjaśnić jakim cudem na tak niewyraźnym zdjęciu widzisz, że czanki są zardzewiałe, a nie zaśniedziałe? Po czym to oceniasz? Serio, chętnie się dowiem.
To, że Angela coś chciała ma mało do rzeczy, skoro nie sprawdziła co kupuje przyglądając się zdjęciu i nie prosząc o wyraźniejsze skoro ma problemy z monitorem. Poza dziurkami, więc innym modelem, nie ma się do czego doczepić i to tyle ode mnie. Bez sensu wydaje mi się kontynuowanie tej jałowej dyskusji.
Kurczak, ale nawet jakby się przyjrzała, to co by jej to dało, skoro i tak dostała zupełnie inne czanki niż te w ogłoszeniu? Była przygotowana na to, co widać na zdjęciu, a dostała zupełnie coś innego 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 sierpnia 2013 19:14
Skończcie już tą dyskusję. Czanki są inne w ogłoszeniu i inne dostała zobowiązana. Nie ma nad czym dyskutować.

edit:

Tfuu Angela, a nie zobowiązana.
czy ma ktoś kontakt z kjolimpia? Zapłaciłam ponad 2 miesiące temu za kamizelkę, i wciąż cisza...
.
Ja też od niej coś kupiłam, stosunkowo nie dawno i momentalnie dostałam paczkę.
Niestety nie odpowiada... odpisała 20 lipca, że sprawdzi przelew i wyśle paczkę. do dziś paczki nie ma, wysłałam wiadomość ponownie, widziałam, że się logowała, a odpowiedzi niedostałam..
episode, to wysyłaj wiadomość codziennie. Daj jej jakiś określony termin na wysłanie. Jak paczki dalej nie bedzie no to trzeba będzie zacząć robić tzw "syf koło tyłka".
xxagaxx tak spróbuję  :kwiatek:
episode ja miałam przejścia z kjolimpia. Czekałam chyba 2-3 mc na transportery, kupiłam w końcu inne bo były mi potrzebne. kjolimpia rzadko odpisywała, o braku czasu, o praniu i suszeniu przedmiotu. Ochraniacze wysłała po mojej wiadomości, że rezygnuję z zakupu i żądam zwrotu pieniędzy. Sprawę załatwiłyśmy pozytywnie, ale ochraniacze na pewno nie były nawet spłukane wodą bo kawałki końskiej kupki na nich były....
Nie polecam transakcji z Qnia zmarnowany czas
stały kontakt do momentu wysłania danych, jak poprosiłam o potwierdzenie bo pieniędzy nie było to później już słaby kontakt, info że brak czasu, że rok szkolny itd.  itd  +  info, że przelew poszedł 1,5 tyg a że nie dotarł to Qnia nie ma czasu na wyjaśnienia i przesyłanie potwierdzeń 🙄, kilka razy prosiłam o potwierdzenie przelewu, nie otrzymałam go. Tak więc ok 2 tyg stracone.
nostril   be your own kind of beautiful
04 września 2013 12:39
odradzam zakupy u Patii  smutek Bardzo niesłowna osoba ;( Bardzo się  zawiodłam!
Uważajcie na  stajenna🙂!!!. Zamówiłam u niej pad 2,5 tygodnia temu  mówiła,  że wysyła w poniedzialek i od tego dnia Nie odpisuje Na wiadomości
Pieniądze już przelałam a padu nie ma!. Napisałam do niej z drugiego konta i odpisała bardzo szybko To było oczywiste chciała znów kogoś oszukać!..
Moon   #kulistyzajebisty
04 września 2013 14:35
Napisałam do niej z drugiego konta i odpisała bardzo szybko
Za podwójne konto na tym forum jest ban...
Spokojnie jest uzywany przez kolezanke mam Tylko haslo
Uważajcie na  stajenna🙂!!!. Zamówiłam u niej pad 2,5 tygodnia temu  mówiła,  że wysyła w poniedzialek i od tego dnia Nie odpisuje Na wiadomości
Pieniądze już przelałam a padu nie ma!. Napisałam do niej z drugiego konta i odpisała bardzo szybko To było oczywiste chciała znów kogoś oszukać!..

Stajenna ma poślizgi, ale towar ostatecznie dochodzi do zainteresowanego.
Jeżeli miałaby poślizg to odpisałaby chociaż na wiadomość a tego nie robi, ale za to odpisała mojej koleżance bardzo szybko więc to nie chodzi tylko o opóźnienia!.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się